Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery topione
Do smarowania
SERENADA Ser topiony mix 4 smaki w krążku
Ser topiony mix 4 smaki w krążku SERENADA 140g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 13 opinii

SERENADA Ser topiony mix 4 smaki w krążku

140 g
SERENADA
Polska

Cena5,89 zł
42,07 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
77%
4
23%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny
05.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.09.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.09.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
JACEK
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.05.2026
0
0
Yelyzaveta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.03.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.10.2025
0
0
Ariel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
42,07 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
140 g
Dostawca:
SM SPOMLEK
Marka:
SERENADA
EAN:
5900857013640
Cena za kg:
42,07 zł/kg
Waga:
140 g
Marka:
SERENADA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SM SPOMLEK
EAN:
5900857013640

Produkty z kategorii Do smarowania

5.0
z 92 opinii
HOCHLAND Ser kremowy śmietankowy (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy śmietankowy (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
HOCHLAND Ser kremowy Gouda (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy Gouda (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 67 opinii
HOCHLAND Ser kremowy Emmentaler (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy Emmentaler (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z ziołami (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z ziołami (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
5.0
z 41 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z pieczarkami (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z pieczarkami (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z papryką (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z papryką (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z szynką (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z szynką (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z chrzanem i boczkiem (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z chrzanem i boczkiem (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.8
z 111 opinii
HOCHLAND Ser topiony w krążku - Mixtett 180 g

HOCHLAND

Ser topiony w krążku - Mixtett

180 g
42,72 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
5.0
z 96 opinii
HOCHLAND Ser topiony w krążku - Śmietankowy 180 g

HOCHLAND

Ser topiony w krążku - Śmietankowy

180 g
42,72 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 69 opinii
HOCHLAND Ser topiony w krążku - Z szynką 180 g

HOCHLAND

Ser topiony w krążku - Z szynką

180 g
42,72 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
5.0
z 78 opinii
HOCHLAND Ser topiony w krążku - Kwartett 180 g

HOCHLAND

Ser topiony w krążku - Kwartett

180 g
42,72 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
5.0
z 29 opinii
HOCHLAND Ser topiony sortett krążek 180 g

HOCHLAND

Ser topiony sortett krążek

180 g
42,72 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 54 opinii
KIRI Serek z twarożku śmietankowego (6 szt.) 100 g

KIRI

Serek z twarożku śmietankowego (6 szt.)

100 g
77,50 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
4.8
z 38 opinii
DELI Q Ser topiony kozio/owczy 130 g

DELI Q

Ser topiony kozio/owczy

130 g
105,00 zł/kg
Cena13,65 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
HOCHLAND Ser topiony w krążku - Snack&Dip 140 g

HOCHLAND

Ser topiony w krążku - Snack&Dip

140 g
54,93 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
SERENADA Ser topiony mix 4 smaki w krążku 140 g

SERENADA

Ser topiony mix 4 smaki w krążku

140 g
42,07 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka

Produkty marki SERENADA

4.9
z 146 opinii
SERENADA Ser Radamer (plastry) 135 g

SERENADA

Ser Radamer (plastry)

135 g
47,78 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
4.8
z 97 opinii
SERENADA Ser Radamer w kawałku 250 g

SERENADA

Ser Radamer w kawałku

250 g
47,80 zł/kg
Cena11,95 zł
Do koszyka
4.9
z 97 opinii
SERENADA Ser Gouda w kawałku 250 g

SERENADA

Ser Gouda w kawałku

250 g
47,80 zł/kg
Cena11,95 zł
Do koszyka
4.9
z 71 opinii
SERENADA Ser żółty tarty 200 g

SERENADA

Ser żółty tarty

200 g
41,95 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
5.0
z 36 opinii
SERENADA Ser żółty salami (plastry) 135 g

SERENADA

Ser żółty salami (plastry)

135 g
47,78 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
5.0
z 45 opinii
SERENADA Ser żółty Gouda z czarnuszką w plastrach 135 g

SERENADA

Ser żółty Gouda z czarnuszką w plastrach

135 g
44,37 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 49 opinii
SERENADA Ser żółty Salami z pomidorami i bazylią w plastrach 135 g

SERENADA

Ser żółty Salami z pomidorami i bazylią w plastrach

135 g
44,37 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 43 opinii
SERENADA Ser żółty Gouda z kozieradką w plastrach 135 g

SERENADA

Ser żółty Gouda z kozieradką w plastrach

135 g
44,37 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 74 opinii
SERENADA Ser Szwajcar Królewiecki (plastry) 135 g

SERENADA

Ser Szwajcar Królewiecki (plastry)

135 g
47,78 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
SERENADA Ser topiony w plastrach do tostów i burgerów Salami 130 g

SERENADA

Ser topiony w plastrach do tostów i burgerów Salami

130 g
42,23 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
SERENADA Ser topiony w plastrach do tostów i burgerów Radamer 130 g

SERENADA

Ser topiony w plastrach do tostów i burgerów Radamer

130 g
42,23 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
SERENADA Ser Gouda z kurkami i cebulką (plastry) 135 g

SERENADA

Ser Gouda z kurkami i cebulką (plastry)

135 g
48,07 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store