Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery topione
Do smarowania
KIRI Serek z twarożku śmietankowego (6 szt.)
Serek z twarożku śmietankowego (6 szt.) KIRI 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 54 opinii

KIRI Serek z twarożku śmietankowego (6 szt.)

100 g
KIRI

Cena7,75 zł
77,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Serek z twarogu i śmietany, to kompozycja, którą ty i twoja rodzina pokochacie za delikatny i aksamitny smak. Twarożek wzbogacony śmietaną ma konsystencję topionego serka, dzięki czemu można spożywać go samodzielnie, bądź rozsmarować na ulubionym pieczywie.

W opakowaniu znajdziemy sześć osobnych porcji, z których każda jest tak samo pyszna i świeża, dzięki oddzielnemu zapakowaniu. Doskonale komponuje się ze świeżymi warzywami oraz ulubionymi wędlinami.

Serek dostarcza nie tylko energii, ale również ważnego dla naszego organizmu wapnia. Dlatego warto włączyć go do codziennej diety.

Cechy

z polskiej śmietanki, 77 % twarożku


KIRI Serek z twarożku śmietankowego (6 szt.)


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1262.00 kJ
15.0%
Wartość energetyczna (kcal)
305.00 kcal
15.3%
Tłuszcz (g)
29.00 g
41.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
19.50 g
97.5%
Węglowodany (g)
2.50 g
1.0%
w tym cukry (g)
2.50 g
2.8%
Białko (g)
8.50 g
17.0%
Sól (g)
1.40 g
23.3%
Wapń (mg)
520.00 mg
65.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
54 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne serki.
20.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
77,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
KIRI
EAN:
3073781027334
Cena za kg:
77,50 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
KIRI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
3073781027334

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na froncie opakowania. Po zakupie przechowywać w temperaturze 4-8 °C. Dopuszczalna ekspozycja poza warunkami chłodniczymi w sklepie w temperaturze <25 °C do 21 dni.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 4

Maks. temp. °C 8


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Informacje producenta

Marka

Kiri


Marka standaryzowana

MarkaKiri

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


O marce

Wypróbuj! Na każdą przerwę, pyszny serek z kruchymi paluszkami. Wygodna Kiri Przekąska włóż ją do plecaka!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ser topiony

Wariant z twarożku śmietankowego

Produkty z kategorii Do smarowania

5.0
z 96 opinii
HOCHLAND Ser topiony w krążku - Śmietankowy 180 g

HOCHLAND

Ser topiony w krążku - Śmietankowy

180 g
42,72 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.8
z 111 opinii
HOCHLAND Ser topiony w krążku - Mixtett 180 g

HOCHLAND

Ser topiony w krążku - Mixtett

180 g
42,72 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 70 opinii
HOCHLAND Ser topiony w krążku - Z szynką 180 g

HOCHLAND

Ser topiony w krążku - Z szynką

180 g
42,72 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
5.0
z 29 opinii
HOCHLAND Ser topiony sortett krążek 180 g

HOCHLAND

Ser topiony sortett krążek

180 g
42,72 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
5.0
z 78 opinii
HOCHLAND Ser topiony w krążku - Kwartett 180 g

HOCHLAND

Ser topiony w krążku - Kwartett

180 g
42,72 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
5.0
z 92 opinii
HOCHLAND Ser kremowy śmietankowy (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy śmietankowy (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 67 opinii
HOCHLAND Ser kremowy Emmentaler (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy Emmentaler (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
HOCHLAND Ser kremowy Gouda (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy Gouda (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z szynką (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z szynką (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
5.0
z 41 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z pieczarkami (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z pieczarkami (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z papryką (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z papryką (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z ziołami (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z ziołami (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z chrzanem i boczkiem (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z chrzanem i boczkiem (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 54 opinii
KIRI Serek z twarożku śmietankowego (6 szt.) 100 g

KIRI

Serek z twarożku śmietankowego (6 szt.)

100 g
77,50 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
4.8
z 38 opinii
DELI Q Ser topiony kozio/owczy 130 g

DELI Q

Ser topiony kozio/owczy

130 g
105,00 zł/kg
Cena13,65 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
SERENADA Ser topiony mix 4 smaki w krążku 140 g

SERENADA

Ser topiony mix 4 smaki w krążku

140 g
42,07 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
HOCHLAND Ser topiony w krążku - Snack&Dip 140 g

HOCHLAND

Ser topiony w krążku - Snack&Dip

140 g
54,93 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka

Produkty marki KIRI

5.0
z 52 opinii
KIRI Przekąska Serek + paluszki 35 g

KIRI

Przekąska Serek + paluszki

35 g
119,71 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store