Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery topione
Do smarowania
HOCHLAND Ser topiony w krążku - Snack&Dip
Ser topiony w krążku   Snack&Dip HOCHLAND 140g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 36 opinii

HOCHLAND Ser topiony w krążku - Snack&Dip

140 g
HOCHLAND
Polska

Cena7,69 zł
54,93 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kremowa, aksamitna konsystencja – łatwość smarowania, dipowania


Cechy

idealny do przekąsek szybko i prosto

przepis na dip w środku


HOCHLAND Ser topiony w krążku - Snack&Dip


Produkt dostępny
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
36 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
serek topiony - nic dodać nic ująć
29.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Maż lubi na chlebie, a ja dodaję do zup, chilli i burrito. Zarówno ten serowy jak i ten z jalapeno perfekcyjnie mi się wpasowuje do kuchni. Prawie zawsze mamy w lodówce.
01.09.2025
0
0
Przemyslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.08.2026
0
0
Kacper
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.07.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.07.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2026
0
0
Kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2026
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
54,93 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
140 g
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
HOCHLAND
EAN:
5902899149028
Cena za kg:
54,93 zł/kg
Waga:
140 g
Marka:
HOCHLAND
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
5902899149028

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na spodzie opakowania. Przechowywać w temp. od +2 °C do +10 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 10


Informacje producenta

Marka

Hochland


Marka standaryzowana

MarkaHochland

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Kremowa, aksamitna konsystencja – łatwość smarowania, dipowania


O marce

Hohland To jest pyszne!


Podzielony opis produktu

Functional Name Ser kremowy snack & dip

Variant w trójkącikach

Produkty z kategorii Do smarowania

4.9
z 54 opinii
KIRI Serek z twarożku śmietankowego (6 szt.) 100 g

KIRI

Serek z twarożku śmietankowego (6 szt.)

100 g
77,50 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
5.0
z 92 opinii
HOCHLAND Ser kremowy śmietankowy (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy śmietankowy (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
HOCHLAND Ser kremowy Gouda (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy Gouda (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z ziołami (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z ziołami (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
5.0
z 41 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z pieczarkami (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z pieczarkami (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z papryką (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z papryką (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 67 opinii
HOCHLAND Ser kremowy Emmentaler (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy Emmentaler (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z szynką (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z szynką (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z chrzanem i boczkiem (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z chrzanem i boczkiem (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
5.0
z 96 opinii
HOCHLAND Ser topiony w krążku - Śmietankowy 180 g

HOCHLAND

Ser topiony w krążku - Śmietankowy

180 g
42,72 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.8
z 111 opinii
HOCHLAND Ser topiony w krążku - Mixtett 180 g

HOCHLAND

Ser topiony w krążku - Mixtett

180 g
42,72 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
5.0
z 78 opinii
HOCHLAND Ser topiony w krążku - Kwartett 180 g

HOCHLAND

Ser topiony w krążku - Kwartett

180 g
42,72 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
5.0
z 29 opinii
HOCHLAND Ser topiony sortett krążek 180 g

HOCHLAND

Ser topiony sortett krążek

180 g
42,72 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 70 opinii
HOCHLAND Ser topiony w krążku - Z szynką 180 g

HOCHLAND

Ser topiony w krążku - Z szynką

180 g
42,72 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.8
z 38 opinii
DELI Q Ser topiony kozio/owczy 130 g

DELI Q

Ser topiony kozio/owczy

130 g
105,00 zł/kg
Cena13,65 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
SERENADA Ser topiony mix 4 smaki w krążku 140 g

SERENADA

Ser topiony mix 4 smaki w krążku

140 g
42,07 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
HOCHLAND Ser topiony w krążku - Snack&Dip 140 g

HOCHLAND

Ser topiony w krążku - Snack&Dip

140 g
54,93 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka

Produkty marki HOCHLAND

5.0
z 92 opinii
HOCHLAND Ser kremowy śmietankowy (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy śmietankowy (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
HOCHLAND Ser kremowy Gouda (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy Gouda (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z papryką (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z papryką (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z ziołami (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z ziołami (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 67 opinii
HOCHLAND Ser kremowy Emmentaler (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy Emmentaler (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
5.0
z 41 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z pieczarkami (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z pieczarkami (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z szynką (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z szynką (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z chrzanem i boczkiem (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z chrzanem i boczkiem (topiony)

90 g
46,11 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 200 opinii
HOCHLAND Ser żółty Gouda (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Gouda (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
HOCHLAND Ser żółty śmietankowy (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty śmietankowy (plastry)

135 g
55,48 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 162 opinii
HOCHLAND Ser żółty Maasdamer (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Maasdamer (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 149 opinii
HOCHLAND Ser żółty Tylżycki (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Tylżycki (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
HOCHLAND Ser żółty Edamski 30% tłuszczu (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Edamski 30% tłuszczu (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 92 opinii
HOCHLAND Ser żółty Gouda wędzona (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Gouda wędzona (plastry)

135 g
53,26 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
HOCHLAND Ser żółty Sielski (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Sielski (plastry)

135 g
55,48 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 139 opinii
HOCHLAND Ser kremowy w plastrach Tost 130 g

HOCHLAND

Ser kremowy w plastrach Tost

130 g
52,92 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,88 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store