Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt naturalny
Grecki, bałkański i skyr
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny
Jogurt typu islandzkiego naturalny Skyr PIĄTNICA 450g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 488 opinii

PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny

450 g
PIĄTNICA
Polska

Cena6,89 zł
15,31 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

bogaty w białko


PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny


Produkt dostępny
Data przydatności: około 21 dni
Tagi
wegetariański
bez cukru
Wysokobiałkowe

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
274.00 kJ
3.3%
Wartość energetyczna (kcal)
64.00 kcal
3.2%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
4.10 g
1.6%
w tym cukry (g)
4.10 g
4.6%
Białko (g)
12.00 g
24.0%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
488 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Super❤️
17.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
świetny jogurt
16.04.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wolę skyr innej firmy ale praktyczne, duże opakowanie przebija.
15.04.2026
1
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
01.04.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry jogurt
27.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
lubiony skyr❤️
17.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jogurt jest dobrze zapakowany i jest gęsty i smaczny.
18.12.2025
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre , ale....
07.12.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Wspaniały, gęsty i bez tłuszczu
06.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wygodne opakowanie serka bez tluszczu
23.10.2025
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
mega plus za pojemność i brak cukru
17.10.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Podobno zdrowy produkt, sprawdza się jako Deser
05.08.2025
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
gęsty, idealny do sałatek
09.07.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy skyr. Jakość super.
07.06.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Super.
08.05.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealny dmak
19.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,31 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
Marka:
PIĄTNICA
EAN:
5900531004735
Cena za kg:
15,31 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
PIĄTNICA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
EAN:
5900531004735

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do: data i numer partii na spodzie opakowania. Przechowywać w temperaturze od +1°C do +6°C. Po otwarciu przechowywać w temperaturze od +1°C do +6°C i spożyć w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 6


Informacje producenta

Marka

Piątnica


Marka standaryzowana

MarkaPiątnica

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Oświadczenia żywieniowe

bogaty w białko


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Jogurt typu islandzkiego

Wariant naturalny

Produkty z kategorii Grecki, bałkański i skyr

4.9
z 14 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt naturalny typ grecki BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Jogurt naturalny typ grecki BIO

200 g
22,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 30 opinii
BERGERIE Owczy jogurt typu greckiego BIO 250 g

BERGERIE

Owczy jogurt typu greckiego BIO

250 g
43,96 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
12,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
5.0
z 707 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny

150 g
21,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
5.0
z 488 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 450 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny

450 g
15,31 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 254 opinii
BAKOMA Jogurt typu greckiego 170 g

BAKOMA

Jogurt typu greckiego

170 g
22,06 zł/kg
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 248 opinii
GREEK STYLE Jogurt naturalny typu greckiego (tł. 10%) 340 g

GREEK STYLE

Jogurt naturalny typu greckiego (tł. 10%)

340 g
14,68 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 124 opinii
GREEK STYLE Jogurt naturalny typu greckiego light 3% 340 g

GREEK STYLE

Jogurt naturalny typu greckiego light 3%

340 g
14,68 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.9
z 395 opinii
KANKA Jogurt typu greckiego 400 g

KANKA

Jogurt typu greckiego

400 g
9,22 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 238 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny typu greckiego 0% 150 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny typu greckiego 0%

150 g
18,60 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
5.0
z 261 opinii
OSM ŁOWICZ Jogurt grecki 10% 400 g

OSM ŁOWICZ

Jogurt grecki 10%

400 g
11,97 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 307 opinii
MLEKOVITA Jogurt naturalny typu greckiego 400 g

MLEKOVITA

Jogurt naturalny typu greckiego

400 g
11,88 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.9
z 45 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny

150 g
23,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 90 opinii
KOLIOS Jogurt grecki 500 g

KOLIOS

Jogurt grecki

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 182 opinii
GREEK STYLE Jogurt naturalny typu greckiego 10% 180 g

GREEK STYLE

Jogurt naturalny typu greckiego 10%

180 g
16,61 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 63 opinii
MALUTA Jogurt bałkański 340 g

MALUTA

Jogurt bałkański

340 g
14,68 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 21 opinii
EKO ŁUKTA Jogurt Skyr typu islandzkiego naturalny BIO 150 g

EKO ŁUKTA

Jogurt Skyr typu islandzkiego naturalny BIO

150 g
31,27 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
5.0
z 37 opinii
KOLIOS Jogurt grecki 10% tłuszczu BIO 150 g

KOLIOS

Jogurt grecki 10% tłuszczu BIO

150 g
36,33 zł/kg
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.8
z 27 opinii
BAKOMA Skyr jogurt pitny typu islandzkiego naturalny 300 g

BAKOMA

Skyr jogurt pitny typu islandzkiego naturalny

300 g
18,97 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 17 opinii
KOLIOS Jogurt grecki proteinowy Hercules 200 g

KOLIOS

Jogurt grecki proteinowy Hercules

200 g
43,95 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka

Produkty marki PIĄTNICA

4.9
z 657 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski wysokobiałkowy 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski wysokobiałkowy

200 g
21,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 328 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski bez laktozy 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski bez laktozy

200 g
21,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 1803 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski naturalny 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski naturalny

200 g
19,30 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,86 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 333 opinii
PIĄTNICA Śmietana 12% 200 g

PIĄTNICA

Śmietana 12%

200 g
16,75 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 1492 opinii
PIĄTNICA Śmietana 18% 200 g

PIĄTNICA

Śmietana 18%

200 g
13,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,79 zł
Do koszyka
4.9
z 193 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z mango i marakują 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z mango i marakują

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 707 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny

150 g
21,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 357 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego waniliowy 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego waniliowy

150 g
24,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 203 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z truskawkami 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z truskawkami

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 275 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z jagodami 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z jagodami

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 985 opinii
PIĄTNICA Twaróg Wiejski Półtłusty 250 g

PIĄTNICA Twaróg Wiejski

Półtłusty

250 g
25,80 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 592 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże 2%

1 l
4,85 zł/l
friscontowa cena
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 399 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże bez laktozy 2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże bez laktozy 2%

1 l
6,59 zł/l
friscontowa cena
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 472 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 3,2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże 3,2%

1 l
5,75 zł/l
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 645 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski lekki 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski lekki

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 143 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z ananasem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z ananasem

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store