Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery kanapkowe
Puszyste naturalne
PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny
Obiadek Domowa potrawka z kurczakiem i szpinakiem - BoboVita Junior - bez śladu konserwantów
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 322 opinii

PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny

135 g
PIĄTNICA

Cena4,29 zł
31,78 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Piątnica - serek naturalny. Naturalny serek o kremowej konsystencji i znakomitym śmietankowym smaku. Doskonały do kanapek, chrupiących tostów i słonych krakersów. Znakomicie zastępuje masło czy margarynę, dzięki czemu po przesmarowaniu kanapki, czy bułki można położyć na niego wędlinę, plaster pomidora. Zawiera zdecydowanie mniejszą ilość tłuszczu niż masło. Serek naturalny z Piątnicy nadaje się również do przyrządzania sosów, a także farsz do mięsa, ryb i dipów. Serek naturalny jest szczególnie polecamy do sernika typu nowojorskiego.

Cechy

bez GMO, z mleka od krów karmionych paszami bez GMO*
*bez genetycznie zmodyfikowanych organizmów


PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny


Produkt dostępny
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1004.00 kJ
12.0%
Wartość energetyczna (kcal)
243.00 kcal
12.2%
Tłuszcz (g)
23.00 g
32.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
15.00 g
75.0%
Węglowodany (g)
3.00 g
1.2%
w tym cukry (g)
3.00 g
3.3%
Błonnik (g)
6.00 g
Białko (g)
0.70 g
1.4%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
322 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Naprawdę mój smak. Poleccam!
13.12.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo lubię. Nawet bardziej niż Filqdelphia
01.08.2025
1
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Uwielbiam go
26.06.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
💯💯💯
31.05.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest OK.
11.05.2025
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Mój ulubiony
14.04.2025
0
0
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
09.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
31,78 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
135 g
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
Marka:
PIĄTNICA
EAN:
5900531000508
Cena za kg:
31,78 zł/kg
Waga:
135 g
Marka:
PIĄTNICA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
EAN:
5900531000508

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Nie zamrażać. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +10 °C. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 10


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Przechowywanie

Nie zamrażać. Przechowywać w temperaturze od +1°C do +10°C. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin.


Informacje producenta

Marka

Piątnica


Marka standaryzowana

MarkaPiątnica

Podmarka

Podmarka Twój Smak


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Serek śmietankowy

Wariant naturalny


O producencie

Produkujemy zgodnie z ISO 14001

Produkty z kategorii Puszyste naturalne

5.0
z 350 opinii
ALMETTE Serek twarogowy śmietankowy 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy śmietankowy

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 226 opinii
ALMETTE Serek twarogowy śmietankowy (bez laktozy) 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy śmietankowy (bez laktozy)

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 116 opinii
ALMETTE Serek twarogowy jogurtowy 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy jogurtowy

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 233 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny 200 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek śmietankowy naturalny

200 g
32,25 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
5.0
z 322 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny 135 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek śmietankowy naturalny

135 g
31,78 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 84 opinii
ALMETTE Serek twarogowy lekki naturalny 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy lekki naturalny

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 122 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Puszysty serek naturalny 150 g

PIĄTNICA Twój Smak

Puszysty serek naturalny

150 g
34,33 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka
4.9
z 214 opinii
ŁACIATY Serek puszysty naturalny 150 g

ŁACIATY

Serek puszysty naturalny

150 g
29,93 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
ALMETTE Serek twarogowy kozi śmietankowy 135 g

ALMETTE

Serek twarogowy kozi śmietankowy

135 g
93,26 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
4.9
z 54 opinii
POLMLEK Serek puszysty śmietankowy 150 g

POLMLEK

Serek puszysty śmietankowy

150 g
35,93 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka

Produkty marki PIĄTNICA

5.0
z 238 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny typu greckiego 0% 150 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny typu greckiego 0%

150 g
18,60 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
5.0
z 297 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny 2% 180 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny 2%

180 g
11,06 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 147 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny BIO 140 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny BIO

140 g
18,93 zł/kg
Cena2,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 186 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny 330 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny

330 g
10,58 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 233 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny 200 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek śmietankowy naturalny

200 g
32,25 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
5.0
z 645 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski lekki 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski lekki

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 228 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski ze szczypiorkiem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski ze szczypiorkiem

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
5.0
z 60 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z jabłkiem i cynamonem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z jabłkiem i cynamonem

150 g
26,33 zł/kg
Cena3,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 143 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z ananasem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z ananasem

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 137 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z brzoskwinią 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z brzoskwinią

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 154 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z truskawkami 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z truskawkami

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 97 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego pomarańcza z kawałkami czekolady 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego pomarańcza z kawałkami czekolady

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 126 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego czekolada z wiśnią 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego czekolada z wiśnią

150 g
27,67 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.9
z 124 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego mokka tiramisu 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego mokka tiramisu

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
5.0
z 566 opinii
PIĄTNICA Twarożek domowy naturalny 150 g

PIĄTNICA

Twarożek domowy naturalny

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 488 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 450 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny

450 g
15,31 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store