Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery kanapkowe
Puszyste naturalne
ALMETTE Serek twarogowy jogurtowy
Serek twarogowy jogurtowy ALMETTE 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 116 opinii

ALMETTE Serek twarogowy jogurtowy

150 g
ALMETTE

Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
39,93 zł/kg
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (9% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Almette - to jest pyszne!
Serek twarogowy o smaku jogurtowym to znakomita propozycja na pierwsze śniadanie w domu, czy drugie w pracy, szkole. Kanapka posmarowana serkiem Almette jest wyjątkowo dobra, delikatna i niebiańska. Zaletą serków twarogowych Almette jest ich puszysta konsystencja, wybornie subtelny smak i co najważniejsze brak konserwantów, zagęstników i barwników. Wszystko to, co jest tak dobre w serku jogurtowym Almette to przede wszystkim sama natura - ?Puszysty smak natury?!

Cechy

100% naturalnych składników

polskie mleko

bez zagęstników, bez barwników, bez konserwantów


ALMETTE Serek twarogowy jogurtowy


Produkt dostępny
Dostępne warianty
ALMETTE Serek twarogowy śmietankowy
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1073.00 kJ
12.8%
Wartość energetyczna (kcal)
260.00 kcal
13.0%
Tłuszcz (g)
24.00 g
34.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
16.00 g
80.0%
Węglowodany (g)
3.80 g
1.5%
w tym cukry (g)
3.80 g
4.2%
Białko (g)
7.10 g
14.2%
Sól (g)
0.48 g
8.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
116 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
8%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Proszę zwracać uwagę na termin waznosci
22.04.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny, kremowy
23.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry.
21.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,93 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
ALMETTE
EAN:
5902899117225
Cena za kg:
39,93 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
ALMETTE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
5902899117225

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temp. od +2°C do +8°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Informacje producenta

Marka

Almette


Marka standaryzowana

MarkaAlmette

Opis produktu

100% naturalnych składników polskie mleko bez zagęstników, bez barwników, bez konserwantów


O marce

Tajemnica pysznych serków Almette tkwi w naturalnym składzie i trosce o zawsze wysoką jakość składników. Ich wyjątkowa, sprawdzona receptura i różnorodność smaków sprawiają, że są przepyszne i goszczą na milionach polskich stołów.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Puszysty serek twarogowy

Wariant jogurtowy


Informacje o dodatkach: pozostały tekst

Bez zagęstników, bez barwników

Produkty z kategorii Puszyste naturalne

5.0
z 350 opinii
ALMETTE Serek twarogowy śmietankowy 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy śmietankowy

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 226 opinii
ALMETTE Serek twarogowy śmietankowy (bez laktozy) 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy śmietankowy (bez laktozy)

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 116 opinii
ALMETTE Serek twarogowy jogurtowy 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy jogurtowy

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 233 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny 200 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek śmietankowy naturalny

200 g
32,25 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
5.0
z 322 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny 135 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek śmietankowy naturalny

135 g
31,78 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 84 opinii
ALMETTE Serek twarogowy lekki naturalny 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy lekki naturalny

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 122 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Puszysty serek naturalny 150 g

PIĄTNICA Twój Smak

Puszysty serek naturalny

150 g
34,33 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka
4.9
z 214 opinii
ŁACIATY Serek puszysty naturalny 150 g

ŁACIATY

Serek puszysty naturalny

150 g
29,93 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
ALMETTE Serek twarogowy kozi śmietankowy 135 g

ALMETTE

Serek twarogowy kozi śmietankowy

135 g
93,26 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
4.9
z 54 opinii
POLMLEK Serek puszysty śmietankowy 150 g

POLMLEK

Serek puszysty śmietankowy

150 g
35,93 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka

Produkty marki ALMETTE

4.9
z 74 opinii

16% taniej

ALMETTE Serek wiejski wysokobiałkowy z dodatkiem skyru 150 g

ALMETTE

Serek wiejski wysokobiałkowy z dodatkiem skyru

150 g
23,27 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
4,15 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 91 opinii

16% taniej

ALMETTE Serek twarogowy z ziołami (bez laktozy) 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy z ziołami (bez laktozy)

150 g
36,60 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 350 opinii
ALMETTE Serek twarogowy śmietankowy 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy śmietankowy

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 226 opinii
ALMETTE Serek twarogowy śmietankowy (bez laktozy) 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy śmietankowy (bez laktozy)

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 98 opinii
ALMETTE Serek twarogowy z pomidorami dojrzewającymi w słońcu 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy z pomidorami dojrzewającymi w słońcu

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 139 opinii
ALMETTE Serek twarogowy z chrzanem 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy z chrzanem

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 136 opinii
ALMETTE Serek twarogowy z ogórkiem i ziołami 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy z ogórkiem i ziołami

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 68 opinii
ALMETTE Serek twarogowy lekki z ziołami 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy lekki z ziołami

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 114 opinii
ALMETTE Serek twarogowy ze szczypiorkiem i cebulą 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy ze szczypiorkiem i cebulą

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 74 opinii
ALMETTE Serek twarogowy z rzodkiewkami 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy z rzodkiewkami

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 98 opinii
ALMETTE Serek twarogowy z czosnkiem niedźwiedzim 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy z czosnkiem niedźwiedzim

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 206 opinii
ALMETTE Serek wiejski z twarożkiem kremowym 150 g

ALMETTE

Serek wiejski z twarożkiem kremowym

150 g
27,67 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 120 opinii
ALMETTE Serek wiejski z delikatnym serem ricotta 150 g

ALMETTE

Serek wiejski z delikatnym serem ricotta

150 g
27,67 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 296 opinii
ALMETTE Serek twarogowy z ziołami 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy z ziołami

150 g
43,67 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
4.9
z 84 opinii
ALMETTE Serek twarogowy lekki naturalny 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy lekki naturalny

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
ALMETTE Serek twarogowy kozi śmietankowy 135 g

ALMETTE

Serek twarogowy kozi śmietankowy

135 g
93,26 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store