Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery kanapkowe
Puszyste smakowe
ALMETTE Serek twarogowy z rzodkiewkami
Serek twarogowy z rzodkiewkami ALMETTE 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 74 opinii

ALMETTE Serek twarogowy z rzodkiewkami

150 g
ALMETTE

Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
39,93 zł/kg
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (9% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Delikatny smak rzodkiewki pobudzi Twoje zmysły i wyobraźnię. Poczuj wiosnę każdego dnia!


Cechy

100% naturalnych składników

polskie mleko

bez zagęstników, bez barwników, bez konserwantów


ALMETTE Serek twarogowy z rzodkiewkami


Produkt dostępny
Dostępne warianty
ALMETTE Serek twarogowy z ogórkiem i ziołami
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1060.00 kJ
12.6%
Wartość energetyczna (kcal)
256.00 kcal
12.8%
Tłuszcz (g)
24.00 g
34.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
17.00 g
85.0%
Węglowodany (g)
3.50 g
1.3%
w tym cukry (g)
3.50 g
3.9%
Białko (g)
6.60 g
13.2%
Sól (g)
1.10 g
18.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
74 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny
06.03.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ten serek z rzodkiewką jest naprawdę pyszny
29.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️❤️
26.07.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
na kanapki pod wędliny i jako sam pyszny
14.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Z tych serków Almette to mój ulubiony. Rzodkiewki dają posmak, nie widać ich ani nie ma kawałków, serek jest gładki, łatwo się rozsmarowuje na pieczywie.
09.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
delikatny smak rzodkiewki i jak zawsze pyszny
28.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,93 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
ALMETTE
EAN:
5902899139517
Cena za kg:
39,93 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
ALMETTE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
5902899139517

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temp. od +2°C do +8°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Informacje producenta

Marka

Almette


Marka standaryzowana

MarkaAlmette

Opis produktu

Delikatny smak rzodkiewki pobudzi Twoje zmysły i wyobraźnię. Poczuj wiosnę każdego dnia!


O marce

Tajemnica pysznych serków Almette tkwi w naturalnym składzie i trosce o zawsze wysoką jakość składników. Ich wyjątkowa, sprawdzona receptura i różnorodność smaków sprawiają, że są przepyszne i goszczą na milionach polskich stołów.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Puszysty serek twarogowy

Wariant z rzodkiewkami

Produkty z kategorii Puszyste smakowe

4.9
z 91 opinii

16% taniej

ALMETTE Serek twarogowy z ziołami (bez laktozy) 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy z ziołami (bez laktozy)

150 g
36,60 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 98 opinii
ALMETTE Serek twarogowy z pomidorami dojrzewającymi w słońcu 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy z pomidorami dojrzewającymi w słońcu

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 139 opinii
ALMETTE Serek twarogowy z chrzanem 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy z chrzanem

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 136 opinii
ALMETTE Serek twarogowy z ogórkiem i ziołami 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy z ogórkiem i ziołami

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 68 opinii
ALMETTE Serek twarogowy lekki z ziołami 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy lekki z ziołami

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 114 opinii
ALMETTE Serek twarogowy ze szczypiorkiem i cebulą 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy ze szczypiorkiem i cebulą

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 74 opinii
ALMETTE Serek twarogowy z rzodkiewkami 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy z rzodkiewkami

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 98 opinii
ALMETTE Serek twarogowy z czosnkiem niedźwiedzim 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy z czosnkiem niedźwiedzim

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 297 opinii
ALMETTE Serek twarogowy z ziołami 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy z ziołami

150 g
43,67 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
5.0
z 82 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Puszysty Serek z łososiem 150 g

PIĄTNICA Twój Smak

Puszysty Serek z łososiem

150 g
34,33 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka
5.0
z 79 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek z przyprawami 135 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek z przyprawami

135 g
31,78 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 88 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek ze szczypiorkiem 135 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek ze szczypiorkiem

135 g
31,78 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
5.0
z 120 opinii
ŁACIATY Serek puszysty z cebulką i szczypiorkiem 150 g

ŁACIATY

Serek puszysty z cebulką i szczypiorkiem

150 g
29,93 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 62 opinii
ŁACIATY Serek puszysty burak z chrzanem 150 g

ŁACIATY

Serek puszysty burak z chrzanem

150 g
29,93 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 113 opinii
ŁACIATY Serek puszysty z łososiem i koperkiem 150 g

ŁACIATY

Serek puszysty z łososiem i koperkiem

150 g
29,93 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 100 opinii
POLMLEK Serek puszysty orzechowy 150 g

POLMLEK

Serek puszysty orzechowy

150 g
35,93 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka

Produkty marki ALMETTE

4.9
z 75 opinii

16% taniej

ALMETTE Serek wiejski wysokobiałkowy z dodatkiem skyru 150 g

ALMETTE

Serek wiejski wysokobiałkowy z dodatkiem skyru

150 g
23,27 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
4,15 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 91 opinii

16% taniej

ALMETTE Serek twarogowy z ziołami (bez laktozy) 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy z ziołami (bez laktozy)

150 g
36,60 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 350 opinii
ALMETTE Serek twarogowy śmietankowy 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy śmietankowy

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 226 opinii
ALMETTE Serek twarogowy śmietankowy (bez laktozy) 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy śmietankowy (bez laktozy)

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 98 opinii
ALMETTE Serek twarogowy z pomidorami dojrzewającymi w słońcu 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy z pomidorami dojrzewającymi w słońcu

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 139 opinii
ALMETTE Serek twarogowy z chrzanem 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy z chrzanem

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 116 opinii
ALMETTE Serek twarogowy jogurtowy 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy jogurtowy

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 136 opinii
ALMETTE Serek twarogowy z ogórkiem i ziołami 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy z ogórkiem i ziołami

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 68 opinii
ALMETTE Serek twarogowy lekki z ziołami 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy lekki z ziołami

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 114 opinii
ALMETTE Serek twarogowy ze szczypiorkiem i cebulą 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy ze szczypiorkiem i cebulą

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 98 opinii
ALMETTE Serek twarogowy z czosnkiem niedźwiedzim 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy z czosnkiem niedźwiedzim

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 206 opinii
ALMETTE Serek wiejski z twarożkiem kremowym 150 g

ALMETTE

Serek wiejski z twarożkiem kremowym

150 g
27,67 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 120 opinii
ALMETTE Serek wiejski z delikatnym serem ricotta 150 g

ALMETTE

Serek wiejski z delikatnym serem ricotta

150 g
27,67 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 297 opinii
ALMETTE Serek twarogowy z ziołami 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy z ziołami

150 g
43,67 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
4.9
z 84 opinii
ALMETTE Serek twarogowy lekki naturalny 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy lekki naturalny

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
ALMETTE Serek twarogowy kozi śmietankowy 135 g

ALMETTE

Serek twarogowy kozi śmietankowy

135 g
93,26 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store