Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery kanapkowe
Puszyste naturalne
PIĄTNICA Twój Smak Puszysty serek naturalny
Puszysty serek naturalny Twój Smak PIĄTNICA 150g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 122 opinii

PIĄTNICA Twój Smak Puszysty serek naturalny

150 g
PIĄTNICA

Cena5,15 zł
34,33 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Serek Twój Smak to puszysta, śmietankowa struktura idalna na codzienne śniadanie. Specjalny proces spulchniania sprawia, że serek staje się wyjątkowo delikatny. To dopełnienie pieczywa i tostów - a popołudniu - będzie stanił dobrą bazę dipów do krakersów.

Cechy

bez konserwantów
bez barwników
bez zagęstników


PIĄTNICA Twój Smak Puszysty serek naturalny


Produkt dostępny
Dostępne warianty
PIĄTNICA Twój Smak Puszysty Serek z łososiem
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1004.00 kJ
12.0%
Wartość energetyczna (kcal)
243.00 kcal
12.2%
Tłuszcz (g)
23.00 g
32.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
15.00 g
75.0%
Węglowodany (g)
3.00 g
1.2%
w tym cukry (g)
3.00 g
3.3%
Białko (g)
6.00 g
12.0%
Sól (g)
0.70 g
11.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
122 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Kremowy, delikatny, do pieczywa i krakersów na przekąskę, polecam:)
10.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok.
30.09.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
okej 👍️
14.08.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy zamiennik serka znanej firmy
09.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
34,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
Marka:
PIĄTNICA
EAN:
5900531000706
Cena za kg:
34,33 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
PIĄTNICA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
EAN:
5900531000706

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Nie zamrażać. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +10 °C. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 10


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Spulchniony azotem, termizowany.


Informacje producenta

Marka

Piątnica


Marka standaryzowana

MarkaPiątnica

Podmarka

Podmarka Twój Smak


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Serek śmietankowy puszysty

Wariant naturalny


O producencie

Produkujemy zgodnie z ISO 14001

Informacje o dodatkach: pozostały tekst

Bez barwników
Bez zagęstników

Produkty z kategorii Puszyste naturalne

5.0
z 350 opinii
ALMETTE Serek twarogowy śmietankowy 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy śmietankowy

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 226 opinii
ALMETTE Serek twarogowy śmietankowy (bez laktozy) 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy śmietankowy (bez laktozy)

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 116 opinii
ALMETTE Serek twarogowy jogurtowy 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy jogurtowy

150 g
39,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 233 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny 200 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek śmietankowy naturalny

200 g
32,25 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
5.0
z 322 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny 135 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek śmietankowy naturalny

135 g
31,78 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 84 opinii
ALMETTE Serek twarogowy lekki naturalny 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy lekki naturalny

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 122 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Puszysty serek naturalny 150 g

PIĄTNICA Twój Smak

Puszysty serek naturalny

150 g
34,33 zł/kg
Cena5,15 zł
Do koszyka
4.9
z 214 opinii
ŁACIATY Serek puszysty naturalny 150 g

ŁACIATY

Serek puszysty naturalny

150 g
29,93 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
ALMETTE Serek twarogowy kozi śmietankowy 135 g

ALMETTE

Serek twarogowy kozi śmietankowy

135 g
93,26 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
4.9
z 54 opinii
POLMLEK Serek puszysty śmietankowy 150 g

POLMLEK

Serek puszysty śmietankowy

150 g
35,93 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka

Produkty marki PIĄTNICA

5.0
z 239 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny typu greckiego 0% 150 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny typu greckiego 0%

150 g
18,60 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 298 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny 2% 180 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny 2%

180 g
11,06 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 147 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny BIO 140 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny BIO

140 g
18,93 zł/kg
Cena2,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 186 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny 330 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny

330 g
10,58 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 233 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny 200 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek śmietankowy naturalny

200 g
32,25 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
5.0
z 322 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny 135 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek śmietankowy naturalny

135 g
31,78 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
5.0
z 645 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski lekki 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski lekki

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 228 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski ze szczypiorkiem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski ze szczypiorkiem

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
5.0
z 60 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z jabłkiem i cynamonem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z jabłkiem i cynamonem

150 g
26,33 zł/kg
Cena3,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 143 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z ananasem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z ananasem

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 137 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z brzoskwinią 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z brzoskwinią

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 154 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z truskawkami 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z truskawkami

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 97 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego pomarańcza z kawałkami czekolady 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego pomarańcza z kawałkami czekolady

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 126 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego czekolada z wiśnią 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego czekolada z wiśnią

150 g
27,67 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.9
z 124 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego mokka tiramisu 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego mokka tiramisu

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
5.0
z 567 opinii
PIĄTNICA Twarożek domowy naturalny 150 g

PIĄTNICA

Twarożek domowy naturalny

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store