Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Serki homogenizowane i wiejskie
Wiejskie
PIĄTNICA Serek wiejski naturalny
Bobovita-Kaszka ryżowa dla dzieci po 6 miesiacu. Ma cenne składniki odżywcze niezbędne dla rozwoju.
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1804 opinii

PIĄTNICA Serek wiejski naturalny

200 g
PIĄTNICA

friscontowa cena
Cena3,86 zł
19,30 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Smaczny i zdrowy serek wiejski Piątnica idealnie nadaje się jako dodatek do śniadań, sprawdzi się również jako samodzielna przekąska. Może być spożywany na słodko, z dodatkiem miodu, dżemu czy musli, oraz na słono - na przykład z dodatkiem soli i szczypiorku.

Piątnica od 1991 roku dokłada wszelkich starań, aby jej naturalny serek wiejski wychodził naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Posiada on niewielkie ziarenka twarożku oblane delikatną, smaczną śmietaną.

Serek poddany został starannej i profesjonalnej pasteryzacji, dzięki czemu charakteryzuje się długą przydatnością do spożycia. Stanowi znakomite źródło białka i wapnia.

Czy wiesz, że:

  • Dzień Serka Wiejskiego przypada na 30 grudnia,
  • Piątnica jest pierwszym polskim producentem serka wiejskiego,
  • serek wiejski ma neutralny smak, dlatego można go niemal dowolnie modyfikować, dodając ulubione dodatki.

Cechy

wyprodukowano bez stosowania GMO


PIĄTNICA Serek wiejski naturalny


Produkt dostępny
Data przydatności: około 11 dni
Dostępne warianty
PIĄTNICA Serek wiejski wysokobiałkowy
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
406.00 kJ
4.8%
Wartość energetyczna (kcal)
97.00 kcal
4.9%
Tłuszcz (g)
5.00 g
7.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.50 g
17.5%
Węglowodany (g)
2.00 g
0.8%
w tym cukry (g)
1.50 g
1.7%
Białko (g)
11.00 g
22.0%
Sól (g)
0.70 g
11.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1804 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Laura
zweryfikowano
Zgłaszam
mój ulubiony
23.09.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
świeży
16.09.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny na podwieczorek
30.07.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie otrzymalam rego towaru
17.07.2026
0
0
magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
zawsze smaczny
09.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry
04.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak wyżej
18.06.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️❤️❤️❤️❤️
30.03.2026
0
0
bozena
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuję regularnie
05.03.2026
1
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczny
19.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry i wygodny ,opakowanie trwałe
15.02.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze serki wiejskie
08.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry, sprawdzony produkt
30.01.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały
08.12.2025
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
smakowało.
07.12.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
serek dla nas najlepszy z podobnych
11.11.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
jakościowo bez zarzutu
10.11.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny i dobra cena
07.11.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość
28.10.2025
0
0
Jadwiga HETMANOWSKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Serki świeże i smaczne, Znikają między posiłkami
24.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,30 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
Marka:
PIĄTNICA
EAN:
5900531000010
Cena za kg:
19,30 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
PIĄTNICA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
EAN:
5900531000010

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wymieszać przed spożyciem. Nie podgrzewać w opakowaniu.


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +1°C do +6°C. Nie zamrażać.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 6


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Informacje producenta

Marka

Piątnica


Marka standaryzowana

MarkaPiątnica

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Serek wiejski

Wariant naturalny


O producencie

Produkujemy zgodnie z ISO 14001

Pochodzenie

:Polska

Produkty z kategorii Wiejskie

4.9
z 75 opinii

16% taniej

ALMETTE Serek wiejski wysokobiałkowy z dodatkiem skyru 150 g

ALMETTE

Serek wiejski wysokobiałkowy z dodatkiem skyru

150 g
23,27 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
4,15 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 328 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski bez laktozy 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski bez laktozy

200 g
21,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 657 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski wysokobiałkowy 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski wysokobiałkowy

200 g
21,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 1804 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski naturalny 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski naturalny

200 g
19,30 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,86 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 645 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski lekki 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski lekki

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 137 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z brzoskwinią 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z brzoskwinią

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 60 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z jabłkiem i cynamonem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z jabłkiem i cynamonem

150 g
26,33 zł/kg
Cena3,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 228 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski ze szczypiorkiem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski ze szczypiorkiem

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
5.0
z 154 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z truskawkami 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z truskawkami

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 143 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z ananasem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z ananasem

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 169 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Serek wiejski bez laktozy 180 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Serek wiejski bez laktozy

180 g
19,94 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
5.0
z 206 opinii
ALMETTE Serek wiejski z twarożkiem kremowym 150 g

ALMETTE

Serek wiejski z twarożkiem kremowym

150 g
27,67 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 120 opinii
ALMETTE Serek wiejski z delikatnym serem ricotta 150 g

ALMETTE

Serek wiejski z delikatnym serem ricotta

150 g
27,67 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 67 opinii
ŁACIATY Serek wiejski naturalny 200 g

ŁACIATY

Serek wiejski naturalny

200 g
17,25 zł/kg
Cena3,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Produkty marki PIĄTNICA

4.9
z 328 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski bez laktozy 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski bez laktozy

200 g
21,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 657 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski wysokobiałkowy 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski wysokobiałkowy

200 g
21,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 333 opinii
PIĄTNICA Śmietana 12% 200 g

PIĄTNICA

Śmietana 12%

200 g
16,75 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 1492 opinii
PIĄTNICA Śmietana 18% 200 g

PIĄTNICA

Śmietana 18%

200 g
13,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,79 zł
Do koszyka
4.9
z 193 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z mango i marakują 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z mango i marakują

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.9
z 203 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z truskawkami 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z truskawkami

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 275 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z jagodami 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z jagodami

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.9
z 357 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego waniliowy 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego waniliowy

150 g
24,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
5.0
z 710 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny

150 g
21,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
5.0
z 986 opinii
PIĄTNICA Twaróg Wiejski Półtłusty 250 g

PIĄTNICA Twaróg Wiejski

Półtłusty

250 g
25,80 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 488 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 450 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny

450 g
15,31 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 399 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże bez laktozy 2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże bez laktozy 2%

1 l
6,59 zł/l
friscontowa cena
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 472 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 3,2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże 3,2%

1 l
5,75 zł/l
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 592 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże 2%

1 l
4,85 zł/l
friscontowa cena
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 645 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski lekki 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski lekki

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 143 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z ananasem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z ananasem

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store