Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Mleko
Mleko świeże
PIĄTNICA Mleko ekologiczne 3,9% BIO
Mleko ekologiczne 3,9% BIO PIĄTNICA 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 304 opinii

PIĄTNICA Mleko ekologiczne 3,9% BIO

1 l
PIĄTNICA
Polska

friscontowa cena
Cena7,45 zł
7,45 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mleko pochodzi z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych, prowadzących tradycyjną, pastwiskową hodowlę krów.


Cechy

nieznormalizowane mleko pełne*

*mleko, którego naturalna zawartość tłuszczu nie została zmieniona


PIĄTNICA Mleko ekologiczne 3,9% BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: około 16 dni
Tagi
bio
wegetariański
bez cukru
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
279.00 kJ
3.3%
Wartość energetyczna (kcal)
67.00 kcal
3.4%
Tłuszcz (g)
3.90 g
5.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.30 g
11.5%
Węglowodany (g)
4.80 g
1.8%
w tym cukry (g)
4.80 g
5.3%
Białko (g)
3.10 g
6.2%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
304 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
to jest bardzo dobre mleko
05.08.2026
1
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
kupuję od dłuższego czasu i jestem zadowolona
05.02.2026
3
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mleko też jak zawsze, świeże i smaczne i zdrowe.
17.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mleko smaczne i zdrowe, nic dodać, nic ująć.
29.12.2025
1
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Rodzina lubi
03.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mleczko super, pyszne i zdrowe, polecam!
03.12.2025
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszne mleko❤️
21.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyjatkowo pyszne
19.11.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
moje ulubione bardzo smaczne jak dawniej
24.09.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wiadomo! Piątnica!
09.08.2025
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️💯👍️
03.07.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
moje ulubione
16.06.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
najlepsze bardzo smaczne
11.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
7,45 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
Marka:
PIĄTNICA
EAN:
5901939002002
Cena za kg:
7,45 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
PIĄTNICA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
EAN:
5901939002002

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +1°C do +6°C. Świeże przez 5 dni od otwarcia


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-09 Rolnictwo UE


Informacje producenta

Marka

Piątnica


Marka standaryzowana

MarkaPiątnica

Podmarka

Podmarka Bio


Logotypy stron trzecich

Unijne logo rolnictwa ekologicznego


Opis produktu

Mleko pochodzi z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych, prowadzących tradycyjną, pastwiskową hodowlę krów.


O marce

Jesteśmy polską spółdzielnią mleczarską, której właścicielami są rolnicy prowadzący gospodarstwa na terenie Zielonych Płuc Polski. Nasze serki, śmietany i twarogi towarzyszą polskim rodzinom już od ponad 25 lat.


Informacje dot. stylu życia

Organiczne


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mleko

Wariant 3,9%

Produkty z kategorii Mleko świeże

4.9
z 472 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 3,2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże 3,2%

1 l
5,75 zł/l
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 399 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże bez laktozy 2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże bez laktozy 2%

1 l
6,59 zł/l
friscontowa cena
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 592 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże 2%

1 l
4,85 zł/l
friscontowa cena
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 181 opinii
ŁACIATE Mleko świeże bez laktozy 2,0% 1 l

ŁACIATE

Mleko świeże bez laktozy 2,0%

1 l
5,39 zł/l
friscontowa cena
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 584 opinii
ŁACIATE Mleko 3,2% w butelce (świeże) 1 l

ŁACIATE

Mleko 3,2% w butelce (świeże)

1 l
4,59 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 516 opinii
ŁACIATE Mleko 2% w butelce (świeże) 1 l

ŁACIATE

Mleko 2% w butelce (świeże)

1 l
4,39 zł/l
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 304 opinii
PIĄTNICA Mleko ekologiczne 3,9% BIO 1 l

PIĄTNICA

Mleko ekologiczne 3,9% BIO

1 l
7,45 zł/l
friscontowa cena
Cena7,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 83 opinii
STRZAŁKOWO Mleko 2% w butelce (świeże) 1 l

STRZAŁKOWO

Mleko 2% w butelce (świeże)

1 l
5,39 zł/l
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 242 opinii
PIĄTNICA Mleko do kawy 500 g

PIĄTNICA

Mleko do kawy

500 g
8,98 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 51 opinii
EKO WITAL Mleko 3,5% tłuszczu BIO 1 l

EKO WITAL

Mleko 3,5% tłuszczu BIO

1 l
9,15 zł/l
Cena9,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

Produkty marki PIĄTNICA

4.9
z 657 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski wysokobiałkowy 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski wysokobiałkowy

200 g
21,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 328 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski bez laktozy 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski bez laktozy

200 g
21,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 1803 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski naturalny 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski naturalny

200 g
19,30 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,86 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 333 opinii
PIĄTNICA Śmietana 12% 200 g

PIĄTNICA

Śmietana 12%

200 g
16,75 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 1492 opinii
PIĄTNICA Śmietana 18% 200 g

PIĄTNICA

Śmietana 18%

200 g
13,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,79 zł
Do koszyka
4.9
z 193 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z mango i marakują 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z mango i marakują

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 707 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny

150 g
21,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 357 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego waniliowy 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego waniliowy

150 g
24,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 203 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z truskawkami 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z truskawkami

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 275 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z jagodami 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z jagodami

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
5.0
z 985 opinii
PIĄTNICA Twaróg Wiejski Półtłusty 250 g

PIĄTNICA Twaróg Wiejski

Półtłusty

250 g
25,80 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
5.0
z 488 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 450 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny

450 g
15,31 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 592 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże 2%

1 l
4,85 zł/l
friscontowa cena
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 399 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże bez laktozy 2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże bez laktozy 2%

1 l
6,59 zł/l
friscontowa cena
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 472 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 3,2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże 3,2%

1 l
5,75 zł/l
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 645 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski lekki 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski lekki

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store