Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt smakowy
Z czekoladą
FANTASIA Jogurt kremowy chrupiący słony karmel
Jogurt kremowy chrupiący słony karmel FANTASIA 99g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 41 opinii

FANTASIA Jogurt kremowy chrupiący słony karmel

99 g
FANTASIA

Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
32,83 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Przepis na dziś? Aksamitny jogurt Fantasia wymieszaj z chrupkami o smaku słonego karmelu... A może najpierw zjesz jogurt, a potem chrupiący słony karmel? MIESZASZ czy JESZ OSOBNO? Spróbuj Fantasia i zatrać się w przyjemności na swój ulubiony sposób! Poznaj Danone Fantasia także z innymi dodatkami!


FANTASIA Jogurt kremowy chrupiący słony karmel


Produkt dostępny
Data przydatności: 07.10.2026
Tagi
promocja
wegetariański
Powiązane promocje
FANTASIA Jogurt kremowy z marakują 118 g
odbierz za 10 gr

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
614.00 kJ
7.3%
Wartość energetyczna (kcal)
147.00 kcal
7.4%
Tłuszcz (g)
8.40 g
12.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
5.30 g
26.5%
Węglowodany (g)
14.70 g
5.7%
w tym cukry (g)
13.30 g
14.8%
Białko (g)
3.20 g
6.4%
Sól (g)
0.31 g
5.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
41 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
sytuacja jak przy croissantach
19.12.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
🔥🔥🔥
13.12.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Super ❤️
14.07.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry ciekawy smak
25.05.2025
0
0
sh45
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Aleksander
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.11.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
32,83 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
99 g
Dostawca:
DANONE
Marka:
FANTASIA
EAN:
59004387
Cena za kg:
32,83 zł/kg
Waga:
99 g
Marka:
FANTASIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
59004387

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze 2-6°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

w 99 g 608 kJ 145 kcal 7%* w 100 g 614 kJ / 147 kcal * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). Masa netto: 99 g e (91 g jogurt + 8 g chrupki)


Informacje producenta

Marka

Fantasia


Marka standaryzowana

MarkaFantasia

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Przepis na dziś? Aksamitny jogurt Fantasia wymieszaj z chrupkami o smaku słonego karmelu... A może najpierw zjesz jogurt, a potem chrupiący słony karmel? MIESZASZ czy JESZ OSOBNO? Spróbuj Fantasia i zatrać się w przyjemności na swój ulubiony sposób! Poznaj Danone Fantasia także z innymi dodatkami!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Jogurt kremowy

Wariant chrupiący słony karmel

Produkty z kategorii Z czekoladą

4.9
z 202 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kulkami w czekoladzie 100 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kulkami w czekoladzie

100 g
19,90 zł/kg
Krótka data 07.10
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 64 opinii
FANTASIA Jogurt o smaku waniliowym z M&M's 120 g

FANTASIA

Jogurt o smaku waniliowym z M&M's

120 g
35,50 zł/kg
3,81 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
5.0
z 185 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kawałkami czekolady mlecznej 106 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kawałkami czekolady mlecznej

106 g
30,66 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 152 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z gwiazdkami w czekoladzie 102 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z gwiazdkami w czekoladzie

102 g
31,86 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 29 opinii
FANTASIA Jogurt karmelowy z Twix 120 g

FANTASIA

Jogurt karmelowy z Twix

120 g
35,50 zł/kg
3,81 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 112 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z płatkami w czekoladzie 102 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z płatkami w czekoladzie

102 g
31,86 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 142 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kawałkami mlecznej czekolady Wedel (edycja limitowana) 104 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kawałkami mlecznej czekolady Wedel (edycja limitowana)

104 g
31,25 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 47 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z mieszanką Mars 104 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z mieszanką Mars

104 g
35,96 zł/kg
3,34 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 57 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z mini kawałkami Maltesers 103 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z mini kawałkami Maltesers

103 g
39,22 zł/kg
3,61 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.9
z 41 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy chrupiący słony karmel 99 g

FANTASIA

Jogurt kremowy chrupiący słony karmel

99 g
32,83 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 77 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kawałkami białej czekolady Wedel (edycja limitowana) 103 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kawałkami białej czekolady Wedel (edycja limitowana)

103 g
31,55 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 67 opinii
YoPro Jogurt o smaku stracciatella 160 g

YoPro

Jogurt o smaku stracciatella

160 g
26,56 zł/kg
Cena4,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni
4.9
z 71 opinii
BAKOMA Kremowy Jogurt kawowy 140 g

BAKOMA Kremowy

Jogurt kawowy

140 g
28,21 zł/kg
Cena3,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 43 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy malina-czerwona porzeczka z kawałkami czekolady 116 g

FANTASIA

Jogurt kremowy malina-czerwona porzeczka z kawałkami czekolady

116 g
28,02 zł/kg
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 27 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy mango-marakuja z kawałkami czekolady 116 g

FANTASIA

Jogurt kremowy mango-marakuja z kawałkami czekolady

116 g
28,02 zł/kg
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

Produkty marki FANTASIA

4.9
z 277 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z wiśniami 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z wiśniami

118 g
16,86 zł/kg
Krótka data 07.10
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 202 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kulkami w czekoladzie 100 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kulkami w czekoladzie

100 g
19,90 zł/kg
Krótka data 07.10
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 64 opinii
FANTASIA Jogurt o smaku waniliowym z M&M's 120 g

FANTASIA

Jogurt o smaku waniliowym z M&M's

120 g
35,50 zł/kg
3,81 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
5.0
z 185 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kawałkami czekolady mlecznej 106 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kawałkami czekolady mlecznej

106 g
30,66 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 152 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z gwiazdkami w czekoladzie 102 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z gwiazdkami w czekoladzie

102 g
31,86 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 208 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z truskawkami 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z truskawkami

118 g
27,54 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 29 opinii
FANTASIA Jogurt karmelowy z Twix 120 g

FANTASIA

Jogurt karmelowy z Twix

120 g
35,50 zł/kg
3,81 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 112 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z płatkami w czekoladzie 102 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z płatkami w czekoladzie

102 g
31,86 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 142 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kawałkami mlecznej czekolady Wedel (edycja limitowana) 104 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kawałkami mlecznej czekolady Wedel (edycja limitowana)

104 g
31,25 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 217 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z jagodami 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z jagodami

118 g
27,54 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 47 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z mieszanką Mars 104 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z mieszanką Mars

104 g
35,96 zł/kg
3,34 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 57 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z mini kawałkami Maltesers 103 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z mini kawałkami Maltesers

103 g
39,22 zł/kg
3,61 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.9
z 173 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z marakują 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z marakują

118 g
27,54 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 75 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z brzoskwiniami 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z brzoskwiniami

118 g
27,54 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 34 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kulkami o smaku truskawkowym 100 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kulkami o smaku truskawkowym

100 g
32,50 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 77 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kawałkami białej czekolady Wedel (edycja limitowana) 103 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kawałkami białej czekolady Wedel (edycja limitowana)

103 g
31,55 zł/kg
Krótka data 07.10
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store