Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt smakowy
Kozi i owczy
DANMIS Jogurt kozi o smaku brzoskwiniowym
Jogurt kozi o smaku brzoskwiniowym DANMIS 125g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 15 opinii

DANMIS Jogurt kozi o smaku brzoskwiniowym

125 g
DANMIS
Polska

Cena3,69 zł
29,52 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
W kulturach pierwotnych jogurt kozi był uważany za dar szczęścia. W wieku XIX powstało przekonanie, że przetwory kozie zapewniają długowieczność. Jogurt kozi o smaku brzoskwiniowym wspomaga powrót do zdrowia po cięższych chorobach, usprawnia dojrzewanie dzieci. Jogurty kozie ze względu na idealne proporcje aminokwasów znajdują największe zastosowanie w jadłospisie małoletnich. Białka szybko się wchłaniają, jogurt pozostawia uczucie sytości, a zaparcia zupełnie nie występują. Produkt pokochają także wegetarianie. Kozie przetwory dają szansę dla osób uczulonych na klasycznie, krowie napoje mleczne.

DANMIS Jogurt kozi o smaku brzoskwiniowym


Produkt dostępny
Data przydatności: około 12 dni
Dostępne warianty
DANMIS Jogurt kozi o smaku jagodowym
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
375.00 kJ
4.5%
Wartość energetyczna (kcal)
89.00 kcal
4.5%
Tłuszcz (g)
2.70 g
3.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.00 g
10.0%
Węglowodany (g)
12.00 g
4.6%
w tym cukry (g)
8.50 g
9.4%
Białko (g)
4.20 g
8.4%
Sól (g)
0.09 g
1.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
MONIKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2025
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,52 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
125 g
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
DANMIS
EAN:
5901680000081
Cena za kg:
29,52 zł/kg
Waga:
125 g
Marka:
DANMIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
5901680000081

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do: termin przydatności do spożycia jest jednocześnie nr partii i znajduje się na górze opakowania. Przechowywać w warunkach chłodniczych od 2°C do 8°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Informacje producenta

Marka

Danmis


Marka standaryzowana

MarkaDanmis

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Poznaj Dobrą Żywność


O producencie

polska firma rodzinna


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kozi̇ jogurt

Wariant brzoskwiniowy

Produkty z kategorii Kozi i owczy

5.0
z 16 opinii
DANMIS Jogurt kozi o smaku jagodowym 125 g

DANMIS

Jogurt kozi o smaku jagodowym

125 g
29,52 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 11 opinii
DANMIS Jogurt kozi o smaku truskawkowym 125 g

DANMIS

Jogurt kozi o smaku truskawkowym

125 g
29,52 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 15 opinii
DANMIS Jogurt kozi o smaku brzoskwiniowym 125 g

DANMIS

Jogurt kozi o smaku brzoskwiniowym

125 g
29,52 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 30 opinii
RIANS Jogurt owczy jagoda, jeżyna 115 g

RIANS

Jogurt owczy jagoda, jeżyna

115 g
64,26 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
4.8
z 28 opinii
RIANS Jogurt owczy waniliowy 115 g

RIANS

Jogurt owczy waniliowy

115 g
64,26 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
5.0
z 37 opinii
RIANS Jogurt owczy cytrynowy 115 g

RIANS

Jogurt owczy cytrynowy

115 g
64,26 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka

Produkty marki DANMIS

4.9
z 63 opinii
DANMIS Ser kozi twardy w plastrach 100 g

DANMIS

Ser kozi twardy w plastrach

100 g
116,90 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
5.0
z 75 opinii
DANMIS Ser kozi kremowy 100 g

DANMIS

Ser kozi kremowy

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 87 opinii
DANMIS Jogurt kozi o smaku naturalnym 125 g

DANMIS

Jogurt kozi o smaku naturalnym

125 g
29,52 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 16 opinii
DANMIS Jogurt kozi o smaku jagodowym 125 g

DANMIS

Jogurt kozi o smaku jagodowym

125 g
29,52 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 11 opinii
DANMIS Jogurt kozi o smaku truskawkowym 125 g

DANMIS

Jogurt kozi o smaku truskawkowym

125 g
29,52 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 45 opinii
DANMIS Ser kozi twarogowy pełnotłusty 200 g

DANMIS

Ser kozi twarogowy pełnotłusty

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.9
z 101 opinii
DANMIS Mleko kozie UHT 2,5% 500 ml

DANMIS

Mleko kozie UHT 2,5%

500 ml
14,38 zł/l
Cena7,19 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
DANMIS Mleko kozie bez laktozy 500 ml

DANMIS

Mleko kozie bez laktozy

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 104 opinii
DANMIS Serek kozi twarogowy 125 g

DANMIS

Serek kozi twarogowy

125 g
75,12 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store