Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Mleko
Mleko UHT i zagęszczone
Kozie
DANMIS Mleko kozie bez laktozy
Mleko kozie bez laktozy DANMIS 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 20 opinii

DANMIS Mleko kozie bez laktozy

500 ml
DANMIS
Polska

Cena8,99 zł
17,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

wysoka zawartość białka


DANMIS Mleko kozie bez laktozy


Produkt dostępny
Dostępne warianty
DANMIS Mleko kozie UHT 2,5%
Pokaż wszystkie
Tagi
bez laktozy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
218.00 kJ
2.6%
Wartość energetyczna (kcal)
53.00 kcal
2.7%
Tłuszcz (g)
2.50 g
3.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.80 g
9.0%
Węglowodany (g)
4.30 g
1.7%
w tym cukry (g)
4.10 g
4.6%
Białko (g)
3.00 g
6.0%
Sól (g)
0.09 g
1.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Ada
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Olaf
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.01.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
DANMIS
EAN:
5901680000142
Cena za kg:
17,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
DANMIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
5901680000142

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości i nr partii znajdują się na górze opakowania. Warunki przechowywania: temp. nie wyższa niż 25 °C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 48 h w warunkach chłodniczych.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C 25


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - Mieszany, Tektura, FSC C020428


Informacje producenta

Marka

Danmis


Marka standaryzowana

MarkaDanmis

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

FSC


O producencie

polska firma rodzinna


Oświadczenia żywieniowe

wysoka zawartość białka


Informacje dot. stylu życia

Wysoka zawartość białka

Bez laktozy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kozie mleko bez laktozy

Produkty z kategorii Mleko UHT i zagęszczone

4.9
z 101 opinii
DANMIS Mleko kozie UHT 2,5% 500 ml

DANMIS

Mleko kozie UHT 2,5%

500 ml
14,38 zł/l
Cena7,19 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
DANMIS Mleko kozie bez laktozy 500 ml

DANMIS

Mleko kozie bez laktozy

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 45 opinii
ME! Kozie mleko UHT 4,2% 1 l

ME!

Kozie mleko UHT 4,2%

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DANMIS

4.9
z 63 opinii
DANMIS Ser kozi twardy w plastrach 100 g

DANMIS

Ser kozi twardy w plastrach

100 g
116,90 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
5.0
z 75 opinii
DANMIS Ser kozi kremowy 100 g

DANMIS

Ser kozi kremowy

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 88 opinii
DANMIS Jogurt kozi o smaku naturalnym 125 g

DANMIS

Jogurt kozi o smaku naturalnym

125 g
29,52 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 16 opinii
DANMIS Jogurt kozi o smaku jagodowym 125 g

DANMIS

Jogurt kozi o smaku jagodowym

125 g
29,52 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 15 opinii
DANMIS Jogurt kozi o smaku brzoskwiniowym 125 g

DANMIS

Jogurt kozi o smaku brzoskwiniowym

125 g
29,52 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 11 opinii
DANMIS Jogurt kozi o smaku truskawkowym 125 g

DANMIS

Jogurt kozi o smaku truskawkowym

125 g
29,52 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 45 opinii
DANMIS Ser kozi twarogowy pełnotłusty 200 g

DANMIS

Ser kozi twarogowy pełnotłusty

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.9
z 101 opinii
DANMIS Mleko kozie UHT 2,5% 500 ml

DANMIS

Mleko kozie UHT 2,5%

500 ml
14,38 zł/l
Cena7,19 zł
Do koszyka
5.0
z 104 opinii
DANMIS Serek kozi twarogowy 125 g

DANMIS

Serek kozi twarogowy

125 g
75,12 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store