Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery kanapkowe
Do smarowania smakowe
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z kurkami
Serek śmietankowy Łaciaty z kurkami ŁACIATY 135g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 146 opinii

ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z kurkami

135 g
ŁACIATY
Polska

4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (7% taniej)
31,04 zł/kg
4,19 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (7% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z łososiem i koperkiem
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
Powiązane promocje
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z zielonymi oliwkami 135 g
3,89 zł/szt.kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
967.00 kJ
11.5%
Wartość energetyczna (kcal)
234.00 kcal
11.7%
Tłuszcz (g)
21.00 g
30.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
14.00 g
70.0%
Węglowodany (g)
5.70 g
2.2%
w tym cukry (g)
3.80 g
4.2%
Białko (g)
5.50 g
11.0%
Sól (g)
0.80 g
13.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
146 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
8%
3
0%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna.
02.10.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok, do kanapek.
02.05.2026
0
0
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Good as a spread,for mixing as a filling
15.04.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie otrzymałam produktu
07.01.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Czuć kurki
06.08.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ten też jest bardzo dobry
26.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
💯❤️🚀
14.06.2025
0
0
Patryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Mało smaku kurek, ale jest lekki posmak. Ogolnie spoko 👍️
23.04.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Nowość i urozmaicenie do codziennej diety, smakuje.
02.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
28,81 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
135 g
Dostawca:
SM MLEKPOL
Marka:
ŁACIATY
EAN:
5900820020323
Cena za kg:
28,81 zł/kg
Waga:
135 g
Marka:
ŁACIATY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SM MLEKPOL
EAN:
5900820020323

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +8 °C. Po otwarciu opakowania spożyć w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 8


Informacje producenta

Marka

Łaciaty


Marka standaryzowana

MarkaŁaciaty

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Serek śmietankowy

Wariant z kurkami

Produkty z kategorii Do smarowania smakowe

5.0
z 121 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z cebulą i szczypiorkiem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z cebulą i szczypiorkiem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.8
z 166 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z łososiem i koperkiem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z łososiem i koperkiem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 146 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z kurkami 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z kurkami

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 204 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z czosnkiem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z czosnkiem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 105 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z suszonymi pomidorami 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z suszonymi pomidorami

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 126 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z chrzanem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z chrzanem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 102 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z zielonymi oliwkami 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z zielonymi oliwkami

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 79 opinii
APETINA Serek kremowy z papają i curry 125 g

APETINA

Serek kremowy z papają i curry

125 g
39,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 94 opinii
APETINA Serek kremowy jalapeno 125 g

APETINA

Serek kremowy jalapeno

125 g
39,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 65 opinii
APETINA Serek kremowy z pesto i rukolą 125 g

APETINA

Serek kremowy z pesto i rukolą

125 g
39,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
APETINA Serek kremowy z pomidorami i bazylią 125 g

APETINA

Serek kremowy z pomidorami i bazylią

125 g
39,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 59 opinii
RIANS Le Roulé Francuski ser śmietankowy z ananasem 125 g

RIANS

Le Roulé Francuski ser śmietankowy z ananasem

125 g
92,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,59 zł
12,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 42 opinii
RIANS Le Roulé Francuski ser śmietankowy z żurawiną 125 g

RIANS

Le Roulé Francuski ser śmietankowy z żurawiną

125 g
92,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,59 zł
12,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 128 opinii
BIELUCH Serek waniliowy 150 g

BIELUCH

Serek waniliowy

150 g
25,93 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 48 opinii
ARLA Serek kremowy czosnek i przyprawy bez laktozy 200 g

ARLA

Serek kremowy czosnek i przyprawy bez laktozy

200 g
37,95 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
5.0
z 33 opinii
ARLA Serek kremowy z cebulą i szczypiorkiem 200 g

ARLA

Serek kremowy z cebulą i szczypiorkiem

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2026
4.9
z 84 opinii
ŁACIATY Protein+ Serek śmietankowy wysokobiałkowy z cebulą i szczypiorkiem 135 g

ŁACIATY Protein+

Serek śmietankowy wysokobiałkowy z cebulą i szczypiorkiem

135 g
34,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 265 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny z rzodkiewką (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny z rzodkiewką (150g + 25g gratis)

175 g
22,23 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 103 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny ze szczypiorkiem (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny ze szczypiorkiem (150g + 25g gratis)

175 g
22,23 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 81 opinii
BIELUCH Serek o smaku waniliowym (bez laktozy) 150 g

BIELUCH

Serek o smaku waniliowym (bez laktozy)

150 g
25,93 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 33 opinii
HOCHLAND Kanapkowy Ser twarogowy ze szczypiorkiem 130 g

HOCHLAND Kanapkowy

Ser twarogowy ze szczypiorkiem

130 g
42,69 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka
4.8
z 33 opinii
HOCHLAND Kanapkowy Ser twarogowy z szynką 130 g

HOCHLAND Kanapkowy

Ser twarogowy z szynką

130 g
42,69 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka

Produkty marki ŁACIATY

4.9
z 289 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty naturalny 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty naturalny

135 g
27,33 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 121 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z cebulą i szczypiorkiem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z cebulą i szczypiorkiem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.8
z 166 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z łososiem i koperkiem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z łososiem i koperkiem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 204 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z czosnkiem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z czosnkiem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 105 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z suszonymi pomidorami 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z suszonymi pomidorami

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 126 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z chrzanem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z chrzanem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 102 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z zielonymi oliwkami 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z zielonymi oliwkami

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 103 opinii
ŁACIATY Protein+ Serek śmietankowy wysokobiałkowy naturalny 135 g

ŁACIATY Protein+

Serek śmietankowy wysokobiałkowy naturalny

135 g
34,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 84 opinii
ŁACIATY Protein+ Serek śmietankowy wysokobiałkowy z cebulą i szczypiorkiem 135 g

ŁACIATY Protein+

Serek śmietankowy wysokobiałkowy z cebulą i szczypiorkiem

135 g
34,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 214 opinii
ŁACIATY Serek puszysty naturalny 150 g

ŁACIATY

Serek puszysty naturalny

150 g
29,93 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 62 opinii
ŁACIATY Serek puszysty burak z chrzanem 150 g

ŁACIATY

Serek puszysty burak z chrzanem

150 g
29,93 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 120 opinii
ŁACIATY Serek puszysty z cebulką i szczypiorkiem 150 g

ŁACIATY

Serek puszysty z cebulką i szczypiorkiem

150 g
29,93 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 113 opinii
ŁACIATY Serek puszysty z łososiem i koperkiem 150 g

ŁACIATY

Serek puszysty z łososiem i koperkiem

150 g
29,93 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 104 opinii
Nowość
ŁACIATY Jogurt pitny jeżyna malina bez laktozy 250 ml

ŁACIATY

Jogurt pitny jeżyna malina bez laktozy

250 ml
11,56 zł/l
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 63 opinii
ŁACIATY Jogurt pitny truskawka czarna porzeczka bez laktozy 250 ml

ŁACIATY

Jogurt pitny truskawka czarna porzeczka bez laktozy

250 ml
11,56 zł/l
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 83 opinii
ŁACIATY Jogurt pitny ananas kokos bez laktozy 250 ml

ŁACIATY

Jogurt pitny ananas kokos bez laktozy

250 ml
11,56 zł/l
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store