Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery kanapkowe
Do smarowania smakowe
PRESIDENT Twaróg delikatny ze szczypiorkiem (150g + 25g gratis)
Twaróg delikatny ze szczypiorkiem PRESIDENT 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 103 opinii

PRESIDENT Twaróg delikatny ze szczypiorkiem (150g + 25g gratis)

175 g
PRESIDENT
Polska

Cena3,89 zł
22,23 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

źródło białka


PRESIDENT Twaróg delikatny ze szczypiorkiem (150g + 25g gratis)


Produkt dostępny
Data przydatności: około 19 dni
Dostępne warianty
PRESIDENT Twaróg delikatny z rzodkiewką (150g + 25g gratis)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
471.00 kJ
5.6%
Wartość energetyczna (kcal)
113.00 kcal
5.7%
Tłuszcz (g)
7.00 g
10.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.60 g
23.0%
Węglowodany (g)
4.00 g
1.5%
w tym cukry (g)
3.70 g
4.1%
Białko (g)
8.10 g
16.2%
Sól (g)
0.68 g
11.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
103 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny
26.02.2026
0
0
Jarosław Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest niezły, ale wycofaliście PRESIDENT Twaróg delikatny z pomidorami 150g, który też zamawiałem.
07.01.2026
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
19.12.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny
18.12.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
08.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
tak jak napisano w tytule ,ok
29.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
22,23 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
175 g
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
PRESIDENT
EAN:
5902409702897
Cena za kg:
22,23 zł/kg
Waga:
175 g
Marka:
PRESIDENT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
5902409702897

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Spożyć bezpośrednio po otwarciu.


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +2°C do +6 °C. Występowanie serwatki jest naturalne dla twarogu.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Informacje producenta

Marka

Président


Marka standaryzowana

MarkaPrésident

Oświadczenia żywieniowe

źródło białka


Pochodzenie

Wyprodukowano w Polsce z polskiego mleka. Mleko pochodzi z Polski.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Twaróg Delikatny

Wariant ze szczypiorkiem

Produkty z kategorii Do smarowania smakowe

5.0
z 121 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z cebulą i szczypiorkiem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z cebulą i szczypiorkiem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.8
z 166 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z łososiem i koperkiem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z łososiem i koperkiem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 146 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z kurkami 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z kurkami

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 204 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z czosnkiem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z czosnkiem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 105 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z suszonymi pomidorami 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z suszonymi pomidorami

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 126 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z chrzanem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z chrzanem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 102 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z zielonymi oliwkami 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z zielonymi oliwkami

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 79 opinii
APETINA Serek kremowy z papają i curry 125 g

APETINA

Serek kremowy z papają i curry

125 g
39,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 94 opinii
APETINA Serek kremowy jalapeno 125 g

APETINA

Serek kremowy jalapeno

125 g
39,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 65 opinii
APETINA Serek kremowy z pesto i rukolą 125 g

APETINA

Serek kremowy z pesto i rukolą

125 g
39,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
APETINA Serek kremowy z pomidorami i bazylią 125 g

APETINA

Serek kremowy z pomidorami i bazylią

125 g
39,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 59 opinii
RIANS Le Roulé Francuski ser śmietankowy z ananasem 125 g

RIANS

Le Roulé Francuski ser śmietankowy z ananasem

125 g
92,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,59 zł
12,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 42 opinii
RIANS Le Roulé Francuski ser śmietankowy z żurawiną 125 g

RIANS

Le Roulé Francuski ser śmietankowy z żurawiną

125 g
92,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,59 zł
12,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 128 opinii
BIELUCH Serek waniliowy 150 g

BIELUCH

Serek waniliowy

150 g
25,93 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 48 opinii
ARLA Serek kremowy czosnek i przyprawy bez laktozy 200 g

ARLA

Serek kremowy czosnek i przyprawy bez laktozy

200 g
37,95 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
5.0
z 33 opinii
ARLA Serek kremowy z cebulą i szczypiorkiem 200 g

ARLA

Serek kremowy z cebulą i szczypiorkiem

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2026
4.9
z 84 opinii
ŁACIATY Protein+ Serek śmietankowy wysokobiałkowy z cebulą i szczypiorkiem 135 g

ŁACIATY Protein+

Serek śmietankowy wysokobiałkowy z cebulą i szczypiorkiem

135 g
34,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 265 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny z rzodkiewką (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny z rzodkiewką (150g + 25g gratis)

175 g
22,23 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 103 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny ze szczypiorkiem (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny ze szczypiorkiem (150g + 25g gratis)

175 g
22,23 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 81 opinii
BIELUCH Serek o smaku waniliowym (bez laktozy) 150 g

BIELUCH

Serek o smaku waniliowym (bez laktozy)

150 g
25,93 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 33 opinii
HOCHLAND Kanapkowy Ser twarogowy ze szczypiorkiem 130 g

HOCHLAND Kanapkowy

Ser twarogowy ze szczypiorkiem

130 g
42,69 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka
4.8
z 33 opinii
HOCHLAND Kanapkowy Ser twarogowy z szynką 130 g

HOCHLAND Kanapkowy

Ser twarogowy z szynką

130 g
42,69 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka

Produkty marki PRESIDENT

4.9
z 137 opinii
PRESIDENT Śmietana 30% 200 g

PRESIDENT

Śmietana 30%

200 g
26,95 zł/kg
Cena promocyjna5,39 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 125 opinii
PRESIDENT Ser Camembert z orzechami 120 g

PRESIDENT

Ser Camembert z orzechami

120 g
55,75 zł/kg
Cena promocyjna6,69 zł
7,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 55 opinii

15% taniej

PRESIDENT Serek waniliowy (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Serek waniliowy (150g + 25g gratis)

175 g
18,80 zł/kg
Cena promocyjna3,29 zł
3,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 256 opinii
PRESIDENT Ser Camembert naturalny 120 g

PRESIDENT

Ser Camembert naturalny

120 g
62,42 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.8
z 91 opinii
PRESIDENT Ser Camembert z chilli 120 g

PRESIDENT

Ser Camembert z chilli

120 g
60,75 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 265 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny z rzodkiewką (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny z rzodkiewką (150g + 25g gratis)

175 g
22,23 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 120 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny naturalny (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny naturalny (150g + 25g gratis)

175 g
22,23 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 218 opinii
PRESIDENT Twaróg Sernikowy (wiaderko) 1 kg

PRESIDENT

Twaróg Sernikowy (wiaderko)

1 kg
17,69 zł/kg
Cena17,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 144 opinii
PRESIDENT Delikatny ser Brie naturalny 125 g

PRESIDENT

Delikatny ser Brie naturalny

125 g
62,80 zł/kg
Cena7,85 zł
Do koszyka
4.9
z 83 opinii
PRESIDENT Bita śmietanka w sprayu 250 g

PRESIDENT

Bita śmietanka w sprayu

250 g
55,96 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
PRESIDENT Ser włoski Corregio wiórki 100 g

PRESIDENT

Ser włoski Corregio wiórki

100 g
104,90 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
4.9
z 71 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny wysokobiałkowy naturalny 200 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny wysokobiałkowy naturalny

200 g
24,95 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store