Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Twarogi
Sernikowy
PRESIDENT Twaróg Sernikowy (wiaderko)
Twaróg Sernikowy (wiaderko) PRESIDENT 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 219 opinii

PRESIDENT Twaróg Sernikowy (wiaderko)

1 kg
PRESIDENT

Cena17,69 zł
17,69 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Twaróg Śmietankowy półtłusty o zawartości 4% tłuszczu. Jest on doskonały do rożnego rodzaju ciast i innych wypieków. Posiada on zarówno bardzo duże walory smakowe, jak i odżywcze. Wykonany na bazie najlepszego mleka. Jest to twaróg praktycznie od razu gotowy do użycia, ponieważ jest on już zmielony i posiada odpowiednią konsystencję, co sprawia, ze przygotowanie ciasta będzie jeszcze łatwiejsze. Praktyczne opakowanie sera ułatwia jego przechowywanie. Jego smak w upieczonym serniku czy innym cieście docenią z pewnością wszyscy domownicy i goście.

Cechy

wyprodukowane w Polsce z polskiego mleka

nie wymaga mielenia


PRESIDENT Twaróg Sernikowy (wiaderko)


Produkt dostępny
Data przydatności: około 13 dni
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
384.00 kJ
4.6%
Wartość energetyczna (kcal)
92.00 kcal
4.6%
Tłuszcz (g)
4.00 g
5.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.80 g
14.0%
Węglowodany (g)
4.20 g
1.6%
w tym cukry (g)
3.90 g
4.3%
Białko (g)
9.70 g
19.4%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
219 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna.
02.10.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Rewelacja do naleśników
12.07.2026
0
0
Alexander
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrze!
06.04.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
OK..POLECAM.👍️
02.04.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny śmietankowy smak, i właściwa konsystencja, polecam
22.03.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, dobra konsystencja, wiaderko wygodne
02.03.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Moim zdaniem - sernik na bazie tego sera jest b. smaczny. Za każdym razem.
29.12.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra cena na swieta
21.12.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️
07.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuje kolejny rax
03.12.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok. Sernik z wykorzystaniem tego sera zawsze wychodzi dobrze. I ten na zimno, i ten upieczony.
25.07.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Twaróg idealny do sernika na zimno. Smakowity💯
17.07.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię ten ser łagodny i na długo wystarcza
12.05.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Na sernik naleśniki z rzodkiewka truskawkami itp.... Pycha.
05.05.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Nieco podszedł wodą.
22.04.2025
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,69 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
PRESIDENT
EAN:
5908275688587
Cena za kg:
17,69 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
PRESIDENT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
5908275688587

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do: data i numer partii na górze opakowania. Przechowywać w temperaturze od + 2 ℃ do + 6 ℃. Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 24 godziny. Występowanie serwatki jest naturalne dla twarogu.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Krakowski sernik z kratką Składniki: Kruche ciasto: - 1,5 szklanki mąki krupczatki (może być tortowa) - 100 g masła - 2 żółtka - 1 łyżeczka cukru wanilinowego - ¼ szklanki cukru - 1-2 łyżki kwaśnej śmietany 12 % - ½ łyżeczki proszku do pieczenia Masa serowa: - 1 kg Twarogu Sernikowego Président - 8 jaj - 200 g masła - 250 g cukru - 2 czubate łyżki mąki ziemniaczanej - 1 łyżka mąki pszennej - cukier wanilinowy - starta skórka pomarańczowa, można dodać rodzynki Sposób przygotowania Kruche ciasto: zagnieść ciasto z podanych składników i włożyć do lodówki na 30 min. Masa: Żółtka utrzeć z masłem, cukrem i cukrem wanilinowym, połączyć z serem, dodać skórkę pomarańczową i rodzynki, wszystko wymieszać. Dodać mąkę ziemniaczaną i pszenną. Białka ubić na sztywną pianę i delikatnie dodać do masy serowej. 2/3 ciasta rozwałkować i rozłożyć na spodzie blachy, nakłuć widelcem i wstawić do nagrzanego do 200 ℃ piekarnika, piec 15 min. Następnie na spód wiać masę serową, na wierzchu z pozostałej części ciasta ułożyć kratkę. Piec ok. 60-70 min. w temperaturze 180 ℃.


Informacje producenta

Marka

Président


Marka standaryzowana

MarkaPrésident

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Do ciast i naleśników.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Twaróg sernikowy

Produkty z kategorii Sernikowy

4.9
z 219 opinii
PRESIDENT Twaróg Sernikowy (wiaderko) 1 kg

PRESIDENT

Twaróg Sernikowy (wiaderko)

1 kg
17,69 zł/kg
Cena17,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 172 opinii
PIĄTNICA Twaróg sernikowy mielony 1 kg

PIĄTNICA

Twaróg sernikowy mielony

1 kg
20,99 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PRESIDENT

4.9
z 137 opinii
PRESIDENT Śmietana 30% 200 g

PRESIDENT

Śmietana 30%

200 g
26,95 zł/kg
Cena promocyjna5,39 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 55 opinii

15% taniej

PRESIDENT Serek waniliowy (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Serek waniliowy (150g + 25g gratis)

175 g
18,80 zł/kg
Cena promocyjna3,29 zł
3,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 125 opinii
PRESIDENT Ser Camembert z orzechami 120 g

PRESIDENT

Ser Camembert z orzechami

120 g
55,75 zł/kg
Cena promocyjna6,69 zł
7,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.8
z 91 opinii
PRESIDENT Ser Camembert z chilli 120 g

PRESIDENT

Ser Camembert z chilli

120 g
60,75 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 256 opinii
PRESIDENT Ser Camembert naturalny 120 g

PRESIDENT

Ser Camembert naturalny

120 g
62,42 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 103 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny ze szczypiorkiem (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny ze szczypiorkiem (150g + 25g gratis)

175 g
22,23 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 265 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny z rzodkiewką (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny z rzodkiewką (150g + 25g gratis)

175 g
22,23 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 120 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny naturalny (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny naturalny (150g + 25g gratis)

175 g
22,23 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 83 opinii
PRESIDENT Bita śmietanka w sprayu 250 g

PRESIDENT

Bita śmietanka w sprayu

250 g
55,96 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 145 opinii
PRESIDENT Delikatny ser Brie naturalny 125 g

PRESIDENT

Delikatny ser Brie naturalny

125 g
62,80 zł/kg
Cena7,85 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
PRESIDENT Ser włoski Corregio wiórki 100 g

PRESIDENT

Ser włoski Corregio wiórki

100 g
104,90 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
4.9
z 71 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny wysokobiałkowy naturalny 200 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny wysokobiałkowy naturalny

200 g
24,95 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store