Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Oleje, oliwy, octy
Inne oleje
FOODS BY ANN Ghee - masło klarowane BIO
Ghee   masło klarowane BIO FOODS BY ANN 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

FOODS BY ANN Ghee - masło klarowane BIO

400 g
FOODS BY ANN
Polska

Cena69,99 zł
174,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 03.12.2026
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
174,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
LEVANN
Marka:
FOODS BY ANN
EAN:
5906109681155
Cena za kg:
174,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
FOODS BY ANN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LEVANN
EAN:
5906109681155

Produkty z kategorii Inne oleje

4.9
z 45 opinii

16% taniej

HOUSE OF ASIA Olej sezamowy (z prażonego sezamu) 150 g

HOUSE OF ASIA

Olej sezamowy (z prażonego sezamu)

150 g
83,27 zł/kg
Cena promocyjna12,49 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2027
4.9
z 39 opinii
BIG NATURE Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
63,96 zł/l
Cena promocyjna15,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 29 opinii

25% taniej

SO WELL Olej ryżowy 1 l

SO WELL

Olej ryżowy

1 l
17,99 zł/l
Cena promocyjna17,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 126 opinii
KUJAWSKI Olej 3 ziarna 750 ml

KUJAWSKI

Olej 3 ziarna

750 ml
18,65 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027
4.9
z 16 opinii
BIG NATURE Olej z pestek dyni (tłoczony na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Olej z pestek dyni (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
119,96 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 10 opinii
Nowość
OLEJE KASZUBSKIE Olej z czarnuszki (tłoczony na zimno) nierafinowany 100 ml

OLEJE KASZUBSKIE

Olej z czarnuszki (tłoczony na zimno) nierafinowany

100 ml
169,90 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
5.0
z 2 opinii
FOODS BY ANN Ghee - masło klarowane BIO 400 g

FOODS BY ANN

Ghee - masło klarowane BIO

400 g
174,97 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
5.0
z 1 opinii
PRZYSMAKI VIANDS Tłuszcz kaczy (de luxe) 180 g

PRZYSMAKI VIANDS

Tłuszcz kaczy (de luxe)

180 g
122,17 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
4.3
z 3 opinii
BASSO Olej pistacjowy 250 ml

BASSO

Olej pistacjowy

250 ml
87,96 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 1 opinii
KUJAWSKI Olej z pestek dyni (tłoczony na zimno) 250 ml

KUJAWSKI

Olej z pestek dyni (tłoczony na zimno)

250 ml
119,96 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
OLEJ KASZUBSKI Olej z pestek dyni (tłoczony na zimno) nierafinowany 100 ml

OLEJ KASZUBSKI

Olej z pestek dyni (tłoczony na zimno) nierafinowany

100 ml
219,90 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 2 opinii
OLEJ KASZUBSKI Olej z rokitnika (tłoczony na zimno) nierafinowany 100 ml

OLEJ KASZUBSKI

Olej z rokitnika (tłoczony na zimno) nierafinowany

100 ml
249,90 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2027
OLEJ KASZUBSKI Olej z wiesiołka (tłoczony na zimno) nierafinowany 100 ml

OLEJ KASZUBSKI

Olej z wiesiołka (tłoczony na zimno) nierafinowany

100 ml
449,90 zł/l
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026

Produkty marki FOODS BY ANN

4.9
z 14 opinii
FOODS BY ANN Krem do smarowania orzechowo-kakaowy (bez dodatku cukrów) 220 g

FOODS BY ANN

Krem do smarowania orzechowo-kakaowy (bez dodatku cukrów)

220 g
73,59 zł/kg
Frisco poleca
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
4.7
z 3 opinii
FOODS BY ANN Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z bananem i siemieniem lnianym (bez dodatku cukrów) 50 g

FOODS BY ANN

Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z bananem i siemieniem lnianym (bez dodatku cukrów)

50 g
95,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 12 opinii
FOODS BY ANN Ciastko owsiane słony karmel 50 g

FOODS BY ANN

Ciastko owsiane słony karmel

50 g
97,80 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
FOODS BY ANN Lemoniada grejpfrut i rozmaryn 250 ml

FOODS BY ANN

Lemoniada grejpfrut i rozmaryn

250 ml
19,96 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-07-2027
5.0
z 8 opinii
FOODS BY ANN Chleb z pełnego ziarna z nasionami chia bezglutenowy 250 g

FOODS BY ANN

Chleb z pełnego ziarna z nasionami chia bezglutenowy

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.8
z 17 opinii
FOODS BY ANN Chleb proteinowy z pełnego ziarna z oliwkami bezglutenowy 250 g

FOODS BY ANN

Chleb proteinowy z pełnego ziarna z oliwkami bezglutenowy

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
FOODS BY ANN RL9 Żelki owocowe o smaku truskawkowym 35 g

FOODS BY ANN

RL9 Żelki owocowe o smaku truskawkowym

35 g
171,14 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 5 opinii
FOODS BY ANN Baton orzechowy Low Carb z prebiotykiem 35 g

FOODS BY ANN

Baton orzechowy Low Carb z prebiotykiem

35 g
165,43 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
FOODS BY ANN Baton Energy Choco Bar śliwka & czarna porzeczka w czekoladzie 35 g

FOODS BY ANN

Baton Energy Choco Bar śliwka & czarna porzeczka w czekoladzie

35 g
142,57 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
4.0
z 4 opinii
FOODS BY ANN Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z porzeczkami i chia (bez dodatku cukru) 50 g

FOODS BY ANN

Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z porzeczkami i chia (bez dodatku cukru)

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 6 opinii
FOODS BY ANN Niskowęglowodanowy baton orzechowo-owocowy prebiotyczny bez dodatku cukru BIO 35 g

FOODS BY ANN

Niskowęglowodanowy baton orzechowo-owocowy prebiotyczny bez dodatku cukru BIO

35 g
165,43 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
4.6
z 5 opinii
FOODS BY ANN Espresso z musujcą lemoniadą 330 ml

FOODS BY ANN

Espresso z musujcą lemoniadą

330 ml
27,24 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 5 opinii
FOODS BY ANN Espresso z tonikiem 330 ml

FOODS BY ANN

Espresso z tonikiem

330 ml
27,24 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
5.0
z 4 opinii
FOODS BY ANN Mieszanka mąk na chlebek bananowy (bez pszenicy) 250 g

FOODS BY ANN

Mieszanka mąk na chlebek bananowy (bez pszenicy)

250 g
67,96 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 1 opinii
FOODS BY ANN Mieszanka mąk na pizzę (bez pszenicy) 200 g

FOODS BY ANN

Mieszanka mąk na pizzę (bez pszenicy)

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
FOODS BY ANN Mieszanka mąk na pierniczki (bez pszenicy) 200 g

FOODS BY ANN

Mieszanka mąk na pierniczki (bez pszenicy)

200 g
89,95 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store