Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Gazowane
Cytrusowe
FOODS BY ANN Lemoniada grejpfrut i rozmaryn
Lemoniada grejpfrut i rozmaryn FOODS BY ANN 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

FOODS BY ANN Lemoniada grejpfrut i rozmaryn

250 ml
FOODS BY ANN
Polska

Cena4,99 zł
19,96 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 21.07.2027
Tagi
bez cukru
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
30.06.2026
0
0
Marika
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna, orzeźwiająca i nie za słodka
17.12.2025
0
0
Bronisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Bronisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Darya
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.12.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.12.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,96 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
LEVANN
Marka:
FOODS BY ANN
EAN:
5903018056104
Cena za kg:
19,96 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
FOODS BY ANN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LEVANN
EAN:
5903018056104

Produkty z kategorii Cytrusowe

4.9
z 62 opinii
SPRITE Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym 1.5 l

SPRITE

Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym

1.5 l
4,79 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 13 opinii

34% taniej

SAN PELLEGRINO Limonata - gazowany napój o smaku cytryny 330 ml

SAN PELLEGRINO

Limonata - gazowany napój o smaku cytryny

330 ml
13,91 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 41 opinii
SPRITE Zero Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym 1.5 l

SPRITE Zero

Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym

1.5 l
4,79 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 5 opinii

34% taniej

SAN PELLEGRINO Aranciata - gazowany napój o smaku pomarańczy 330 ml

SAN PELLEGRINO

Aranciata - gazowany napój o smaku pomarańczy

330 ml
13,91 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,59 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 33 opinii
FANTA Zero Napój gazowany o smaku pomarańczowym 1.5 l

FANTA Zero

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

1.5 l
4,79 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 41 opinii
MIRINDA ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku pomarańczowym bez cukru 1.5 l

MIRINDA ZERO CUKRU

Napój gazowany o smaku pomarańczowym bez cukru

1.5 l
4,19 zł/l
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
FANTA ORANGE Napój gazowany o smaku pomarańczowym 1.5 l

FANTA ORANGE

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

1.5 l
4,79 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
7UP ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym bez cukru 1.5 l

7UP ZERO CUKRU

Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym bez cukru

1.5 l
4,19 zł/l
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
FANTA Napój cytrynowy zero cukru 1.5 l

FANTA

Napój cytrynowy zero cukru

1.5 l
4,79 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
KINLEY Napój gazowany o smaku Pink Grapefruit & Mint 500 ml

KINLEY

Napój gazowany o smaku Pink Grapefruit & Mint

500 ml
8,98 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
MOUNTAIN DEW Napój gazowany 1.5 l

MOUNTAIN DEW

Napój gazowany

1.5 l
4,19 zł/l
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
SAN PELLEGRINO Aranciata Rossa - gazowany napój o smaku czerwonych pomarańczy 330 ml

SAN PELLEGRINO

Aranciata Rossa - gazowany napój o smaku czerwonych pomarańczy

330 ml
21,18 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 26 opinii
KINLEY Napój gazowany o smaku Lime & Mint 1 l

KINLEY

Napój gazowany o smaku Lime & Mint

1 l
8,39 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
5.0
z 17 opinii
KINLEY Napój gazowany o smaku Elderflower Zero 1 l

KINLEY

Napój gazowany o smaku Elderflower Zero

1 l
7,69 zł/l
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.8
z 29 opinii
SPRITE Zero Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym 850 ml

SPRITE Zero

Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym

850 ml
8,69 zł/l
Cena7,39 zł
Do koszyka
5.0
z 14 opinii
FANTA Zero Napój gazowany o smaku pomarańczowym 330 ml

FANTA Zero

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

330 ml
14,21 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 15 opinii
FANTA Zero Napój gazowany o smaku pomarańczowym 850 ml

FANTA Zero

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

850 ml
8,22 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 17 opinii
FANTA Zero Napój gazowany o smaku cytrynowym bez cukru 850 ml

FANTA Zero

Napój gazowany o smaku cytrynowym bez cukru

850 ml
9,16 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
FOODS BY ANN Lemoniada grejpfrut i rozmaryn 250 ml

FOODS BY ANN

Lemoniada grejpfrut i rozmaryn

250 ml
19,96 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-07-2027
5.0
z 6 opinii
KINNIE Napój z pomarańczy Chinotto bez cukru 500 ml

KINNIE

Napój z pomarańczy Chinotto bez cukru

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
KINNIE Napój z pomarańczy Chinotto 500 ml

KINNIE

Napój z pomarańczy Chinotto

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
SCHWEPPES Citrus Mix 1.35 l

SCHWEPPES

Citrus Mix

1.35 l
6,21 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
SPRITE Napój gazowany cytronowo-limonkowy smak 330 ml

SPRITE

Napój gazowany cytronowo-limonkowy smak

330 ml
14,09 zł/l
Cena4,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.9
z 15 opinii
SPRITE Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym 850 ml

SPRITE

Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym

850 ml
8,88 zł/l
Cena7,55 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
SPRITE Zero Napój gazowany 330 ml

SPRITE Zero

Napój gazowany

330 ml
14,21 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
SCHWEPPES Napój gazowany MOJITO 850 ml

SCHWEPPES

Napój gazowany MOJITO

850 ml
7,99 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 14 opinii
SCHWEPPES Napój gazowany CITRUS MIX 850 ml

SCHWEPPES

Napój gazowany CITRUS MIX

850 ml
7,99 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 7 opinii
Three Cents Pink Grapefruit 200 ml

Three Cents

Pink Grapefruit

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 10 opinii
Three Cents Mandarynka & Bergamotka 200 ml

Three Cents

Mandarynka & Bergamotka

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
5.0
z 7 opinii
FANTA Napój gazowany o smaku pomarańczowym 330 ml

FANTA

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

330 ml
14,09 zł/l
Cena4,65 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
5.0
z 24 opinii
SCHWEPPES Bitter Lemon Napój gazowany 850 ml

SCHWEPPES Bitter Lemon

Napój gazowany

850 ml
7,99 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 6 opinii
Three Cents Lemoniada 200 ml

Three Cents

Lemoniada

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
4.9
z 9 opinii
SCHWEPPES Mojito 1.35 l

SCHWEPPES

Mojito

1.35 l
6,21 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 2 opinii
KINNIE Napój z pomarańczy Chinotto bez cukru 330 ml

KINNIE

Napój z pomarańczy Chinotto bez cukru

330 ml
18,15 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
KINNIE Napój z pomarańczy Chinotto 330 ml

KINNIE

Napój z pomarańczy Chinotto

330 ml
21,18 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
KINNIE Napój z pomarańczy Chinotto 330 ml

KINNIE

Napój z pomarańczy Chinotto

330 ml
19,67 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
4.8
z 6 opinii
MIRINDA ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku pomarańczowym bez cukru 850 ml

MIRINDA ZERO CUKRU

Napój gazowany o smaku pomarańczowym bez cukru

850 ml
8,22 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
SCHWEPPES Selection Hibiscus 200 ml

SCHWEPPES Selection

Hibiscus

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 2 opinii
FANTA Zero Napój gazowany o smaku pomarańczowym 500 ml

FANTA Zero

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

500 ml
11,58 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
Tomarchio Napój gazowany pomarańczowy BIO 275 ml

Tomarchio

Napój gazowany pomarańczowy BIO

275 ml
36,33 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027
5.0
z 6 opinii
Tomarchio Napój gazowany chinotto BIO 275 ml

Tomarchio

Napój gazowany chinotto BIO

275 ml
35,96 zł/l
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027
5.0
z 22 opinii
MIRINDA Napój gazowany o smaku pomarańczowym 1.5 l

MIRINDA

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

1.5 l
5,86 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
7UP ZERO CUKRU Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym 850 ml

7UP ZERO CUKRU

Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym

850 ml
8,22 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
SPRITE Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym 250 ml

SPRITE

Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym

250 ml
17,16 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027
5.0
z 2 opinii
MIRINDA Napój gazowany o smaku pomarańczowym 330 ml

MIRINDA

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

330 ml
13,30 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
7UP Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym 1.5 l

7UP

Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym

1.5 l
5,73 zł/l
Cena8,59 zł
Do koszyka
Nowość
7UP Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym 330 ml

7UP

Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym

330 ml
13,30 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
4.6
z 10 opinii
SPRITE Zero Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym 500 ml

SPRITE Zero

Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym

500 ml
10,58 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
SPRITE Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym 500 ml

SPRITE

Napój gazowany o smaku cytrynowo-limonkowym

500 ml
10,58 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
FANTA Napój gazowany o smaku pomarańczowym 500 ml

FANTA

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

500 ml
11,58 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
KINGA SPARCLINO Napój gazowany o smaku pomarańczowym 1 l

KINGA SPARCLINO

Napój gazowany o smaku pomarańczowym

1 l
6,29 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
KINGA SPARCLINO Napój gazowany o smaku cytrynowym 1 l

KINGA SPARCLINO

Napój gazowany o smaku cytrynowym

1 l
6,29 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
KINGA SPARCLINO Napój gazowany o smaku cytrynowym (puszka) 250 ml

KINGA SPARCLINO

Napój gazowany o smaku cytrynowym (puszka)

250 ml
11,00 zł/l
Cena2,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
4.8
z 6 opinii
KINGA SPARCLINO Napój gazowany o smaku pomarańczowym (puszka) 250 ml

KINGA SPARCLINO

Napój gazowany o smaku pomarańczowym (puszka)

250 ml
11,00 zł/l
Cena2,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027

Produkty marki FOODS BY ANN

4.9
z 14 opinii
FOODS BY ANN Krem do smarowania orzechowo-kakaowy (bez dodatku cukrów) 220 g

FOODS BY ANN

Krem do smarowania orzechowo-kakaowy (bez dodatku cukrów)

220 g
73,59 zł/kg
Frisco poleca
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
4.7
z 3 opinii
FOODS BY ANN Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z bananem i siemieniem lnianym (bez dodatku cukrów) 50 g

FOODS BY ANN

Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z bananem i siemieniem lnianym (bez dodatku cukrów)

50 g
95,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 12 opinii
FOODS BY ANN Ciastko owsiane słony karmel 50 g

FOODS BY ANN

Ciastko owsiane słony karmel

50 g
97,80 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
FOODS BY ANN Baton orzechowy Low Carb z prebiotykiem 35 g

FOODS BY ANN

Baton orzechowy Low Carb z prebiotykiem

35 g
165,43 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
FOODS BY ANN Chleb z pełnego ziarna z nasionami chia bezglutenowy 250 g

FOODS BY ANN

Chleb z pełnego ziarna z nasionami chia bezglutenowy

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.8
z 17 opinii
FOODS BY ANN Chleb proteinowy z pełnego ziarna z oliwkami bezglutenowy 250 g

FOODS BY ANN

Chleb proteinowy z pełnego ziarna z oliwkami bezglutenowy

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
FOODS BY ANN RL9 Żelki owocowe o smaku truskawkowym 35 g

FOODS BY ANN

RL9 Żelki owocowe o smaku truskawkowym

35 g
171,14 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.0
z 4 opinii
FOODS BY ANN Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z porzeczkami i chia (bez dodatku cukru) 50 g

FOODS BY ANN

Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z porzeczkami i chia (bez dodatku cukru)

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 4 opinii
FOODS BY ANN Baton Energy Choco Bar śliwka & czarna porzeczka w czekoladzie 35 g

FOODS BY ANN

Baton Energy Choco Bar śliwka & czarna porzeczka w czekoladzie

35 g
142,57 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
4.8
z 6 opinii
FOODS BY ANN Niskowęglowodanowy baton orzechowo-owocowy prebiotyczny bez dodatku cukru BIO 35 g

FOODS BY ANN

Niskowęglowodanowy baton orzechowo-owocowy prebiotyczny bez dodatku cukru BIO

35 g
165,43 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
5.0
z 2 opinii
FOODS BY ANN Ghee - masło klarowane BIO 400 g

FOODS BY ANN

Ghee - masło klarowane BIO

400 g
174,97 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
5.0
z 4 opinii
FOODS BY ANN Mieszanka mąk na chlebek bananowy (bez pszenicy) 250 g

FOODS BY ANN

Mieszanka mąk na chlebek bananowy (bez pszenicy)

250 g
67,96 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 5 opinii
FOODS BY ANN Espresso z tonikiem 330 ml

FOODS BY ANN

Espresso z tonikiem

330 ml
27,24 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
4.6
z 5 opinii
FOODS BY ANN Espresso z musujcą lemoniadą 330 ml

FOODS BY ANN

Espresso z musujcą lemoniadą

330 ml
27,24 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 1 opinii
FOODS BY ANN Mieszanka mąk na pizzę (bez pszenicy) 200 g

FOODS BY ANN

Mieszanka mąk na pizzę (bez pszenicy)

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
FOODS BY ANN Mieszanka mąk na pierniczki (bez pszenicy) 200 g

FOODS BY ANN

Mieszanka mąk na pierniczki (bez pszenicy)

200 g
89,95 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store