Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Gazowane
Toniki
FOODS BY ANN Espresso z tonikiem
Espresso z tonikiem FOODS BY ANN 330ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

FOODS BY ANN Espresso z tonikiem

330 ml
FOODS BY ANN
Polska

Cena8,99 zł
27,24 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 23.12.2026
Dostępne warianty
FOODS BY ANN Espresso z musujcą lemoniadą
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,24 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
330 ml
Dostawca:
LEVANN
Marka:
FOODS BY ANN
EAN:
5906109681452
Cena za kg:
27,24 zł/l
Pojemność:
330 ml
Marka:
FOODS BY ANN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LEVANN
EAN:
5906109681452

Produkty z kategorii Toniki

4.9
z 82 opinii
KINLEY Napój gazowany Premiere Tonic Zero 1 l

KINLEY

Napój gazowany Premiere Tonic Zero

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
SCHWEPPES Tonic Napój gazowany 1.35 l

SCHWEPPES Tonic

Napój gazowany

1.35 l
6,21 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 32 opinii
SCHWEPPES Tonic Napój gazowany 850 ml

SCHWEPPES Tonic

Napój gazowany

850 ml
7,99 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 10 opinii
Three Cents Ginger Beer 200 ml

Three Cents

Ginger Beer

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 44 opinii
KINLEY TONIC Napój gazowany Tonic Water 1 l

KINLEY TONIC

Napój gazowany Tonic Water

1 l
7,59 zł/l
Cena7,59 zł
Do koszyka
4.3
z 7 opinii
SCHWEPPES Napój gazowany GINGER ALE 850 ml

SCHWEPPES

Napój gazowany GINGER ALE

850 ml
8,22 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 8 opinii
SCHWEPPES Selection Ginger Beer & Chili 450 ml

SCHWEPPES Selection

Ginger Beer & Chili

450 ml
26,64 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 8 opinii
SCHWEPPES Selection Tonic 200 ml

SCHWEPPES Selection

Tonic

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 5 opinii
Three Cents Aegan Tonic 200 ml

Three Cents

Aegan Tonic

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
5.0
z 5 opinii
Three Cents Dry Tonic 200 ml

Three Cents

Dry Tonic

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2026
5.0
z 5 opinii
FOODS BY ANN Espresso z tonikiem 330 ml

FOODS BY ANN

Espresso z tonikiem

330 ml
27,24 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
5.0
z 2 opinii
KINGA SPARCLINO Napój gazowany Tonic original bez cukru 1 l

KINGA SPARCLINO

Napój gazowany Tonic original bez cukru

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.8
z 4 opinii
KINGA SPARCLINO Napój gazowany Tonic original 1 l

KINGA SPARCLINO

Napój gazowany Tonic original

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
5.0
z 1 opinii
CHAITEA ChaiTonic napój gazowany na bazie herbaty 330 ml

CHAITEA

ChaiTonic napój gazowany na bazie herbaty

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FOODS BY ANN

4.9
z 14 opinii
FOODS BY ANN Krem do smarowania orzechowo-kakaowy (bez dodatku cukrów) 220 g

FOODS BY ANN

Krem do smarowania orzechowo-kakaowy (bez dodatku cukrów)

220 g
73,59 zł/kg
Frisco poleca
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
4.7
z 3 opinii
FOODS BY ANN Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z bananem i siemieniem lnianym (bez dodatku cukrów) 50 g

FOODS BY ANN

Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z bananem i siemieniem lnianym (bez dodatku cukrów)

50 g
95,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 7 opinii
FOODS BY ANN Lemoniada grejpfrut i rozmaryn 250 ml

FOODS BY ANN

Lemoniada grejpfrut i rozmaryn

250 ml
19,96 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-07-2027
5.0
z 12 opinii
FOODS BY ANN Ciastko owsiane słony karmel 50 g

FOODS BY ANN

Ciastko owsiane słony karmel

50 g
97,80 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
4.8
z 17 opinii
FOODS BY ANN Chleb proteinowy z pełnego ziarna z oliwkami bezglutenowy 250 g

FOODS BY ANN

Chleb proteinowy z pełnego ziarna z oliwkami bezglutenowy

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
FOODS BY ANN Chleb z pełnego ziarna z nasionami chia bezglutenowy 250 g

FOODS BY ANN

Chleb z pełnego ziarna z nasionami chia bezglutenowy

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
FOODS BY ANN Baton orzechowy Low Carb z prebiotykiem 35 g

FOODS BY ANN

Baton orzechowy Low Carb z prebiotykiem

35 g
165,43 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
FOODS BY ANN RL9 Żelki owocowe o smaku truskawkowym 35 g

FOODS BY ANN

RL9 Żelki owocowe o smaku truskawkowym

35 g
171,14 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.0
z 4 opinii
FOODS BY ANN Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z porzeczkami i chia (bez dodatku cukru) 50 g

FOODS BY ANN

Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z porzeczkami i chia (bez dodatku cukru)

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 4 opinii
FOODS BY ANN Baton Energy Choco Bar śliwka & czarna porzeczka w czekoladzie 35 g

FOODS BY ANN

Baton Energy Choco Bar śliwka & czarna porzeczka w czekoladzie

35 g
142,57 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
4.8
z 6 opinii
FOODS BY ANN Niskowęglowodanowy baton orzechowo-owocowy prebiotyczny bez dodatku cukru BIO 35 g

FOODS BY ANN

Niskowęglowodanowy baton orzechowo-owocowy prebiotyczny bez dodatku cukru BIO

35 g
165,43 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
4.6
z 5 opinii
FOODS BY ANN Espresso z musujcą lemoniadą 330 ml

FOODS BY ANN

Espresso z musujcą lemoniadą

330 ml
27,24 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 4 opinii
FOODS BY ANN Mieszanka mąk na chlebek bananowy (bez pszenicy) 250 g

FOODS BY ANN

Mieszanka mąk na chlebek bananowy (bez pszenicy)

250 g
67,96 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 2 opinii
FOODS BY ANN Ghee - masło klarowane BIO 400 g

FOODS BY ANN

Ghee - masło klarowane BIO

400 g
174,97 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
5.0
z 1 opinii
FOODS BY ANN Mieszanka mąk na pizzę (bez pszenicy) 200 g

FOODS BY ANN

Mieszanka mąk na pizzę (bez pszenicy)

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
FOODS BY ANN Mieszanka mąk na pierniczki (bez pszenicy) 200 g

FOODS BY ANN

Mieszanka mąk na pierniczki (bez pszenicy)

200 g
89,95 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store