Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Napoje
Gazowane
Toniki

Toniki

Wróć do Gazowane




4.9
z 82 opinii
KINLEY Napój gazowany Premiere Tonic Zero 1 l

KINLEY

Napój gazowany Premiere Tonic Zero

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka

5.0
z 30 opinii
SCHWEPPES Tonic Napój gazowany 1.35 l

SCHWEPPES Tonic

Napój gazowany

1.35 l
6,21 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.9
z 32 opinii
SCHWEPPES Tonic Napój gazowany 850 ml

SCHWEPPES Tonic

Napój gazowany

850 ml
7,99 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.9
z 10 opinii
Three Cents Ginger Beer 200 ml

Three Cents

Ginger Beer

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027

5.0
z 44 opinii
KINLEY TONIC Napój gazowany Tonic Water 1 l

KINLEY TONIC

Napój gazowany Tonic Water

1 l
7,59 zł/l
Cena7,59 zł
Do koszyka

4.3
z 7 opinii
SCHWEPPES Napój gazowany GINGER ALE 850 ml

SCHWEPPES

Napój gazowany GINGER ALE

850 ml
8,22 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 8 opinii
SCHWEPPES Selection Ginger Beer & Chili 450 ml

SCHWEPPES Selection

Ginger Beer & Chili

450 ml
26,64 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 8 opinii
SCHWEPPES Selection Tonic 200 ml

SCHWEPPES Selection

Tonic

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027

5.0
z 5 opinii
Three Cents Aegan Tonic 200 ml

Three Cents

Aegan Tonic

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026

5.0
z 5 opinii
Three Cents Dry Tonic 200 ml

Three Cents

Dry Tonic

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2026

5.0
z 5 opinii
FOODS BY ANN Espresso z tonikiem 330 ml

FOODS BY ANN

Espresso z tonikiem

330 ml
27,24 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026


5.0
z 2 opinii
KINGA SPARCLINO Napój gazowany Tonic original bez cukru 1 l

KINGA SPARCLINO

Napój gazowany Tonic original bez cukru

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026

4.8
z 4 opinii
KINGA SPARCLINO Napój gazowany Tonic original 1 l

KINGA SPARCLINO

Napój gazowany Tonic original

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026

5.0
z 1 opinii
CHAITEA ChaiTonic napój gazowany na bazie herbaty 330 ml

CHAITEA

ChaiTonic napój gazowany na bazie herbaty

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka

4.7
z 6 opinii
KINLEY Napój gazowany Tonic Water 500 ml

KINLEY

Napój gazowany Tonic Water

500 ml
8,98 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store