Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Gazowane
Toniki
KINLEY Napój gazowany Tonic Water
Napój gazowany Tonic Water KINLEY 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 6 opinii

KINLEY Napój gazowany Tonic Water

500 ml
KINLEY
Polska
1 szt.12 szt.

4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (10% taniej)
13,58 zł/l
6,79 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (34% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

z nutą cytryny, limonki i trawy cytrynowej

100 % naturalnych aromatów


KINLEY Napój gazowany Tonic Water


Produkt chwilowo niedostępny
Dostępne warianty
KINLEY Napój gazowany o smaku Pink Grapefruit & Mint
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
KINLEY Napój gazowany o smaku Lime & Mint 500 ml
4,49 zł/szt. kupując 2 szt.
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
130.00 kJ
1.5%
Wartość energetyczna (kcal)
31.00 kcal
1.6%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
73.00 g
28.1%
w tym cukry (g)
7.30 g
8.1%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Klasyczny, bardzo dobry smak.
03.02.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2026
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.06.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.01.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
8,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
COCA-COLA
Marka:
KINLEY
EAN:
5000112680027
Cena za kg:
8,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
KINLEY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
COCA-COLA
EAN:
5000112680027

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz na szyjce butelki lub na etykiecie. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Chronić przed działaniem promieni słonecznych.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Wyprodukowano za zgodą The Coca-Cola Company.


Informacje producenta

Marka

Kinley


Marka standaryzowana

MarkaKinley

Logotypy stron trzecich

Polska System kaucyjny


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój gazowany

Wariant Tonic Water

Produkty z kategorii Toniki

4.9
z 82 opinii
KINLEY Napój gazowany Premiere Tonic Zero 1 l

KINLEY

Napój gazowany Premiere Tonic Zero

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
SCHWEPPES Tonic Napój gazowany 1.35 l

SCHWEPPES Tonic

Napój gazowany

1.35 l
6,21 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 32 opinii
SCHWEPPES Tonic Napój gazowany 850 ml

SCHWEPPES Tonic

Napój gazowany

850 ml
7,99 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 10 opinii
Three Cents Ginger Beer 200 ml

Three Cents

Ginger Beer

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 44 opinii
KINLEY TONIC Napój gazowany Tonic Water 1 l

KINLEY TONIC

Napój gazowany Tonic Water

1 l
7,59 zł/l
Cena7,59 zł
Do koszyka
4.3
z 7 opinii
SCHWEPPES Napój gazowany GINGER ALE 850 ml

SCHWEPPES

Napój gazowany GINGER ALE

850 ml
8,22 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 8 opinii
SCHWEPPES Selection Tonic 200 ml

SCHWEPPES Selection

Tonic

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 5 opinii
Three Cents Dry Tonic 200 ml

Three Cents

Dry Tonic

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2026
5.0
z 5 opinii
Three Cents Aegan Tonic 200 ml

Three Cents

Aegan Tonic

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
5.0
z 8 opinii
SCHWEPPES Selection Ginger Beer & Chili 450 ml

SCHWEPPES Selection

Ginger Beer & Chili

450 ml
26,64 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 5 opinii
FOODS BY ANN Espresso z tonikiem 330 ml

FOODS BY ANN

Espresso z tonikiem

330 ml
27,24 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
5.0
z 2 opinii
KINGA SPARCLINO Napój gazowany Tonic original bez cukru 1 l

KINGA SPARCLINO

Napój gazowany Tonic original bez cukru

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.8
z 4 opinii
KINGA SPARCLINO Napój gazowany Tonic original 1 l

KINGA SPARCLINO

Napój gazowany Tonic original

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
5.0
z 1 opinii
CHAITEA ChaiTonic napój gazowany na bazie herbaty 330 ml

CHAITEA

ChaiTonic napój gazowany na bazie herbaty

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka

Produkty marki KINLEY

5.0
z 1 opinii
KINLEY Napój gazowany o smaku Pink Grapefruit & Mint 500 ml

KINLEY

Napój gazowany o smaku Pink Grapefruit & Mint

500 ml
8,98 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 82 opinii
KINLEY Napój gazowany Premiere Tonic Zero 1 l

KINLEY

Napój gazowany Premiere Tonic Zero

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
KINLEY Napój gazowany o smaku Lime & Mint 1 l

KINLEY

Napój gazowany o smaku Lime & Mint

1 l
8,39 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
5.0
z 17 opinii
KINLEY Napój gazowany o smaku Elderflower Zero 1 l

KINLEY

Napój gazowany o smaku Elderflower Zero

1 l
7,69 zł/l
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.7
z 6 opinii
KINLEY Napój gazowany Purple o smaku tropikalnym 1 l

KINLEY

Napój gazowany Purple o smaku tropikalnym

1 l
8,45 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
KINLEY Napój gazowany o smaku Lime & Mint 500 ml

KINLEY

Napój gazowany o smaku Lime & Mint

500 ml
8,98 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store