Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Gazowane
Toniki
SCHWEPPES Selection Ginger Beer & Chili
Ginger Beer & Chili Selection SCHWEPPES 450ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 8 opinii

SCHWEPPES Selection Ginger Beer & Chili

450 ml
SCHWEPPES
Polska
1 szt.12 szt.

Cena11,99 zł
26,64 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
195.00 kJ
2.3%
Wartość energetyczna (kcal)
46.00 kcal
2.3%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
11.10 g
4.3%
w tym cukry (g)
11.10 g
12.3%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.08.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0
elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
26,64 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
450 ml
Dostawca:
ORANGINA_SCHWEPPES
Marka:
SCHWEPPES
EAN:
8435185973245
Cena za kg:
26,64 zł/l
Pojemność:
450 ml
Marka:
SCHWEPPES
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ORANGINA_SCHWEPPES
EAN:
8435185973245

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Chronić przed działaniem promieni słonecznych i przemarzaniem. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od słońca. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 5 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

5


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Wyprodukowano za zgodą Schweppes International Limited.


Informacje producenta

Marka

Schweppes


Marka standaryzowana

MarkaSchweppes

Podmarka

Podmarka Selection


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Bezalkoholowy napój gazowany

Wariant Ginger Beer & Chile

Produkty z kategorii Toniki

4.9
z 82 opinii
KINLEY Napój gazowany Premiere Tonic Zero 1 l

KINLEY

Napój gazowany Premiere Tonic Zero

1 l
7,65 zł/l
Cena7,65 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
SCHWEPPES Tonic Napój gazowany 1.35 l

SCHWEPPES Tonic

Napój gazowany

1.35 l
6,21 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 32 opinii
SCHWEPPES Tonic Napój gazowany 850 ml

SCHWEPPES Tonic

Napój gazowany

850 ml
7,99 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 44 opinii
KINLEY TONIC Napój gazowany Tonic Water 1 l

KINLEY TONIC

Napój gazowany Tonic Water

1 l
7,59 zł/l
Cena7,59 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
Three Cents Ginger Beer 200 ml

Three Cents

Ginger Beer

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
4.3
z 7 opinii
SCHWEPPES Napój gazowany GINGER ALE 850 ml

SCHWEPPES

Napój gazowany GINGER ALE

850 ml
8,22 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 8 opinii
SCHWEPPES Selection Tonic 200 ml

SCHWEPPES Selection

Tonic

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 5 opinii
Three Cents Dry Tonic 200 ml

Three Cents

Dry Tonic

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2026
5.0
z 5 opinii
Three Cents Aegan Tonic 200 ml

Three Cents

Aegan Tonic

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
5.0
z 2 opinii
KINGA SPARCLINO Napój gazowany Tonic original bez cukru 1 l

KINGA SPARCLINO

Napój gazowany Tonic original bez cukru

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.8
z 4 opinii
KINGA SPARCLINO Napój gazowany Tonic original 1 l

KINGA SPARCLINO

Napój gazowany Tonic original

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
5.0
z 8 opinii
SCHWEPPES Selection Ginger Beer & Chili 450 ml

SCHWEPPES Selection

Ginger Beer & Chili

450 ml
26,64 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 5 opinii
FOODS BY ANN Espresso z tonikiem 330 ml

FOODS BY ANN

Espresso z tonikiem

330 ml
27,24 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
5.0
z 1 opinii
CHAITEA ChaiTonic napój gazowany na bazie herbaty 330 ml

CHAITEA

ChaiTonic napój gazowany na bazie herbaty

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SCHWEPPES

5.0
z 30 opinii
SCHWEPPES Tonic Napój gazowany 1.35 l

SCHWEPPES Tonic

Napój gazowany

1.35 l
6,21 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 32 opinii
SCHWEPPES Tonic Napój gazowany 850 ml

SCHWEPPES Tonic

Napój gazowany

850 ml
7,99 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 16 opinii
SCHWEPPES Citrus Mix 1.35 l

SCHWEPPES

Citrus Mix

1.35 l
6,21 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
4.3
z 7 opinii
SCHWEPPES Napój gazowany GINGER ALE 850 ml

SCHWEPPES

Napój gazowany GINGER ALE

850 ml
8,22 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 11 opinii
SCHWEPPES Napój gazowany MOJITO 850 ml

SCHWEPPES

Napój gazowany MOJITO

850 ml
7,99 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 14 opinii
SCHWEPPES Napój gazowany CITRUS MIX 850 ml

SCHWEPPES

Napój gazowany CITRUS MIX

850 ml
7,99 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 8 opinii
SCHWEPPES Selection Tonic 200 ml

SCHWEPPES Selection

Tonic

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 24 opinii
SCHWEPPES Bitter Lemon Napój gazowany 850 ml

SCHWEPPES Bitter Lemon

Napój gazowany

850 ml
7,99 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 9 opinii
SCHWEPPES Mojito 1.35 l

SCHWEPPES

Mojito

1.35 l
6,21 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 11 opinii
SCHWEPPES Selection Hibiscus 200 ml

SCHWEPPES Selection

Hibiscus

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store