Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Mąka
Do wypieku chleba
FOODS BY ANN Mieszanka mąk na chlebek bananowy (bez pszenicy)
Mieszanka mąk na chlebek bananowy (bez pszenicy) FOODS BY ANN 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

FOODS BY ANN Mieszanka mąk na chlebek bananowy (bez pszenicy)

250 g
FOODS BY ANN
Polska

Cena16,99 zł
67,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Tagi
wegetariański
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
jeszcze nie używałam ;)
11.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko od Ani Lewandowskiej jest najlepsze
10.11.2025
1
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
67,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
LEVANN
Marka:
FOODS BY ANN
EAN:
5903018059754
Cena za kg:
67,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
FOODS BY ANN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LEVANN
EAN:
5903018059754

Produkty z kategorii Do wypieku chleba

5.0
z 12 opinii
MELVIT Mąka żytnia do wypieku chleba domowego (typ 750) 1 kg

MELVIT

Mąka żytnia do wypieku chleba domowego (typ 750)

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
MELVIT Mąka orkiszowa (do wypieku domowego chleba) 1 kg

MELVIT

Mąka orkiszowa (do wypieku domowego chleba)

1 kg
6,99 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
5.0
z 4 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku chleba klasyczna bezglutenowa 420 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka do wypieku chleba klasyczna bezglutenowa

420 g
40,45 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
5.0
z 2 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku KETO chleba bezglutenowa 500 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka do wypieku KETO chleba bezglutenowa

500 g
49,98 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku KETO chleba z orzechami włoskimi bezglutenowa 500 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka do wypieku KETO chleba z orzechami włoskimi bezglutenowa

500 g
49,58 zł/kg
Cena24,79 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku chleba jasnego bezglutenowa 440 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka do wypieku chleba jasnego bezglutenowa

440 g
38,61 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
FOODS BY ANN Mieszanka mąk na chlebek bananowy (bez pszenicy) 250 g

FOODS BY ANN

Mieszanka mąk na chlebek bananowy (bez pszenicy)

250 g
67,96 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki FOODS BY ANN

4.9
z 14 opinii
FOODS BY ANN Krem do smarowania orzechowo-kakaowy (bez dodatku cukrów) 220 g

FOODS BY ANN

Krem do smarowania orzechowo-kakaowy (bez dodatku cukrów)

220 g
73,59 zł/kg
Frisco poleca
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
4.7
z 3 opinii
FOODS BY ANN Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z bananem i siemieniem lnianym (bez dodatku cukrów) 50 g

FOODS BY ANN

Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z bananem i siemieniem lnianym (bez dodatku cukrów)

50 g
95,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 12 opinii
FOODS BY ANN Ciastko owsiane słony karmel 50 g

FOODS BY ANN

Ciastko owsiane słony karmel

50 g
97,80 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
FOODS BY ANN Lemoniada grejpfrut i rozmaryn 250 ml

FOODS BY ANN

Lemoniada grejpfrut i rozmaryn

250 ml
19,96 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-07-2027
5.0
z 8 opinii
FOODS BY ANN Chleb z pełnego ziarna z nasionami chia bezglutenowy 250 g

FOODS BY ANN

Chleb z pełnego ziarna z nasionami chia bezglutenowy

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.8
z 17 opinii
FOODS BY ANN Chleb proteinowy z pełnego ziarna z oliwkami bezglutenowy 250 g

FOODS BY ANN

Chleb proteinowy z pełnego ziarna z oliwkami bezglutenowy

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
FOODS BY ANN RL9 Żelki owocowe o smaku truskawkowym 35 g

FOODS BY ANN

RL9 Żelki owocowe o smaku truskawkowym

35 g
171,14 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 5 opinii
FOODS BY ANN Baton orzechowy Low Carb z prebiotykiem 35 g

FOODS BY ANN

Baton orzechowy Low Carb z prebiotykiem

35 g
165,43 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FOODS BY ANN Ghee - masło klarowane BIO 400 g

FOODS BY ANN

Ghee - masło klarowane BIO

400 g
174,97 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
5.0
z 4 opinii
FOODS BY ANN Baton Energy Choco Bar śliwka & czarna porzeczka w czekoladzie 35 g

FOODS BY ANN

Baton Energy Choco Bar śliwka & czarna porzeczka w czekoladzie

35 g
142,57 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
4.0
z 4 opinii
FOODS BY ANN Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z porzeczkami i chia (bez dodatku cukru) 50 g

FOODS BY ANN

Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z porzeczkami i chia (bez dodatku cukru)

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 6 opinii
FOODS BY ANN Niskowęglowodanowy baton orzechowo-owocowy prebiotyczny bez dodatku cukru BIO 35 g

FOODS BY ANN

Niskowęglowodanowy baton orzechowo-owocowy prebiotyczny bez dodatku cukru BIO

35 g
165,43 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
4.6
z 5 opinii
FOODS BY ANN Espresso z musujcą lemoniadą 330 ml

FOODS BY ANN

Espresso z musujcą lemoniadą

330 ml
27,24 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 5 opinii
FOODS BY ANN Espresso z tonikiem 330 ml

FOODS BY ANN

Espresso z tonikiem

330 ml
27,24 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
5.0
z 1 opinii
FOODS BY ANN Mieszanka mąk na pizzę (bez pszenicy) 200 g

FOODS BY ANN

Mieszanka mąk na pizzę (bez pszenicy)

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
FOODS BY ANN Mieszanka mąk na pierniczki (bez pszenicy) 200 g

FOODS BY ANN

Mieszanka mąk na pierniczki (bez pszenicy)

200 g
89,95 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store