Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Mąka
Do wypieku chleba
MELVIT Mąka żytnia do wypieku chleba domowego (typ 750)
Mąka żytnia do wypieku chleba domowego (typ 750) MELVIT 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 12 opinii

MELVIT Mąka żytnia do wypieku chleba domowego (typ 750)

1 kg
MELVIT
Polska

Cena4,99 zł
4,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
MELVIT Mąka orkiszowa (do wypieku domowego chleba)
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Mąka ok
20.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Mąkę dodaję do pieczenia chleba. Dokarmiam nią również zakwas chlebowy. Zakwas z tej mąki można też wykorzystać do żurku. Pycha.👍️💯
21.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok.👍️
15.01.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.12.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
IWONA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Zdzisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
4,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
MELVIT
Marka:
MELVIT
EAN:
5906827012323
Cena za kg:
4,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
MELVIT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MELVIT
EAN:
5906827012323

Produkty z kategorii Do wypieku chleba

5.0
z 12 opinii
MELVIT Mąka żytnia do wypieku chleba domowego (typ 750) 1 kg

MELVIT

Mąka żytnia do wypieku chleba domowego (typ 750)

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
MELVIT Mąka orkiszowa (do wypieku domowego chleba) 1 kg

MELVIT

Mąka orkiszowa (do wypieku domowego chleba)

1 kg
6,99 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
5.0
z 4 opinii
FOODS BY ANN Mieszanka mąk na chlebek bananowy (bez pszenicy) 250 g

FOODS BY ANN

Mieszanka mąk na chlebek bananowy (bez pszenicy)

250 g
67,96 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku chleba jasnego bezglutenowa 440 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka do wypieku chleba jasnego bezglutenowa

440 g
38,61 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku KETO chleba z orzechami włoskimi bezglutenowa 500 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka do wypieku KETO chleba z orzechami włoskimi bezglutenowa

500 g
49,58 zł/kg
Cena24,79 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku KETO chleba bezglutenowa 500 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka do wypieku KETO chleba bezglutenowa

500 g
49,98 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku chleba klasyczna bezglutenowa 420 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka do wypieku chleba klasyczna bezglutenowa

420 g
40,45 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026

Produkty marki MELVIT

5.0
z 283 opinii
MELVIT Płatki owsiane górskie 500 g

MELVIT

Płatki owsiane górskie

500 g
9,18 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
4.9
z 65 opinii
MELVIT Kasza jaglana 400 g

MELVIT

Kasza jaglana

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2027
4.9
z 73 opinii
MELVIT Kasza bulgur (4x100g) 400 g

MELVIT

Kasza bulgur (4x100g)

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2028
4.9
z 29 opinii
MELVIT Kasza orkiszowa (4x100g) 400 g

MELVIT

Kasza orkiszowa (4x100g)

400 g
14,47 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
4.9
z 70 opinii
MELVIT Kuskus perłowy 400 g

MELVIT

Kuskus perłowy

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028
5.0
z 31 opinii
MELVIT Mąka owsiana 1 kg

MELVIT

Mąka owsiana

1 kg
7,99 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
5.0
z 30 opinii
MELVIT Mąka kukurydziana 1 kg

MELVIT

Mąka kukurydziana

1 kg
5,99 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027
4.5
z 2 opinii
MELVIT Mąka gryczana 1 kg

MELVIT

Mąka gryczana

1 kg
16,99 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
4.9
z 16 opinii
MELVIT Mąka ryżowa 1 kg

MELVIT

Mąka ryżowa

1 kg
9,99 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
4.9
z 44 opinii
MELVIT Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z kozim serem i rozmarynem 130 g

MELVIT

Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z kozim serem i rozmarynem

130 g
46,08 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
MELVIT Pieczywo chrupkie żytnie Cripsy Vegan 8 warzyw 130 g

MELVIT

Pieczywo chrupkie żytnie Cripsy Vegan 8 warzyw

130 g
46,08 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 49 opinii
MELVIT Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z pomidorami i bazylią 130 g

MELVIT

Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z pomidorami i bazylią

130 g
38,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 48 opinii
MELVIT Skrobia ziemniaczana 1 kg

MELVIT

Skrobia ziemniaczana

1 kg
8,49 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2031
5.0
z 55 opinii
MELVIT Kasza pęczak kujawski 400 g

MELVIT

Kasza pęczak kujawski

400 g
8,22 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
5.0
z 41 opinii
MELVIT Kasza bulgur z vermicelli 400 g

MELVIT

Kasza bulgur z vermicelli

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2027
5.0
z 47 opinii
MELVIT Ryż Basmati z Pakistanu (4x100g) 400 g

MELVIT

Ryż Basmati z Pakistanu (4x100g)

400 g
21,97 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store