Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Mąka
Do wypieku chleba
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku KETO chleba z orzechami włoskimi bezglutenowa
Mieszanka do wypieku KETO chleba z orzechami włoskimi bezglutenowa PIĘĆ PRZEMIAN 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 7 opinii

PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku KETO chleba z orzechami włoskimi bezglutenowa

500 g
PIĘĆ PRZEMIAN
Polska

Cena24,79 zł
49,58 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku KETO chleba bezglutenowa
Pokaż wszystkie
Tagi
bezglutenowy
Keto

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.11.2025
0
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.11.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.10.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.10.2025
0
1

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,58 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
PIĘĆ PRZEMIAN
EAN:
5902837811123
Cena za kg:
49,58 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
PIĘĆ PRZEMIAN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5902837811123

Produkty z kategorii Do wypieku chleba

5.0
z 12 opinii
MELVIT Mąka żytnia do wypieku chleba domowego (typ 750) 1 kg

MELVIT

Mąka żytnia do wypieku chleba domowego (typ 750)

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
MELVIT Mąka orkiszowa (do wypieku domowego chleba) 1 kg

MELVIT

Mąka orkiszowa (do wypieku domowego chleba)

1 kg
6,99 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
5.0
z 4 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku chleba klasyczna bezglutenowa 420 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka do wypieku chleba klasyczna bezglutenowa

420 g
40,45 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
5.0
z 2 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku KETO chleba bezglutenowa 500 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka do wypieku KETO chleba bezglutenowa

500 g
49,98 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku KETO chleba z orzechami włoskimi bezglutenowa 500 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka do wypieku KETO chleba z orzechami włoskimi bezglutenowa

500 g
49,58 zł/kg
Cena24,79 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku chleba jasnego bezglutenowa 440 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka do wypieku chleba jasnego bezglutenowa

440 g
38,61 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
FOODS BY ANN Mieszanka mąk na chlebek bananowy (bez pszenicy) 250 g

FOODS BY ANN

Mieszanka mąk na chlebek bananowy (bez pszenicy)

250 g
67,96 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki PIĘĆ PRZEMIAN

4.5
z 4 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka na naleśniki bezglutenowa 250 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka na naleśniki bezglutenowa

250 g
53,16 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
5.0
z 3 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Kurkuma mielona bezglutenowa BIO 100 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Kurkuma mielona bezglutenowa BIO

100 g
144,90 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
5.0
z 4 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku chleba klasyczna bezglutenowa 420 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka do wypieku chleba klasyczna bezglutenowa

420 g
40,45 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
5.0
z 2 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku KETO chleba bezglutenowa 500 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka do wypieku KETO chleba bezglutenowa

500 g
49,98 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Curry z Madrasu bezglutenowe BIO 85 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Curry z Madrasu bezglutenowe BIO

85 g
194,00 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2027
5.0
z 3 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku chleba jasnego bezglutenowa 440 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka do wypieku chleba jasnego bezglutenowa

440 g
38,61 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku KETO bułek bezglutenowa 310 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka do wypieku KETO bułek bezglutenowa

310 g
77,39 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
4.7
z 14 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Cynamon cejloński bezglutenowy BIO 75 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Cynamon cejloński bezglutenowy BIO

75 g
206,53 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2027
5.0
z 1 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka na pierogi (bezglutenowa) 550 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka na pierogi (bezglutenowa)

550 g
29,07 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store