Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Ekologiczne (BIO)
PIĘĆ PRZEMIAN Cynamon cejloński bezglutenowy BIO
Cynamon cejloński bezglutenowy BIO PIĘĆ PRZEMIAN 75g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 14 opinii

PIĘĆ PRZEMIAN Cynamon cejloński bezglutenowy BIO

75 g
PIĘĆ PRZEMIAN
Poza UE

Cena15,49 zł
206,53 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 24.12.2027
Tagi
bio
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
0%
3
0%
2
0%
1
7%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Fajny słoik szklany zero plastiku
14.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Brak zapachu i smaku cynamonu...
27.10.2025
0
1
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Super, cena może trochę mniej...
04.10.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.05.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.10.2025
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.10.2025
0
0
Zenona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.10.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
206,53 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
75 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
PIĘĆ PRZEMIAN
EAN:
5902837811437
Cena za kg:
206,53 zł/kg
Waga:
75 g
Marka:
PIĘĆ PRZEMIAN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5902837811437

Produkty z kategorii Ekologiczne (BIO)

5.0
z 35 opinii
DARY NATURY Cynamon mielony BIO 50 g

DARY NATURY

Cynamon mielony BIO

50 g
309,80 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 23 opinii
DARY NATURY Oregano BIO 20 g

DARY NATURY

Oregano BIO

20 g
359,50 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2028
4.9
z 33 opinii
DARY NATURY Czosnek niedźwiedzi BIO 25 g

DARY NATURY

Czosnek niedźwiedzi BIO

25 g
399,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2028
5.0
z 20 opinii
DARY NATURY Goździki całe BIO 30 g

DARY NATURY

Goździki całe BIO

30 g
466,33 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2027
5.0
z 23 opinii
DARY NATURY Liście laurowe BIO 10 g

DARY NATURY

Liście laurowe BIO

10 g
699,00 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
5.0
z 13 opinii
DARY NATURY Papryka czerwona mielona BIO 50 g

DARY NATURY

Papryka czerwona mielona BIO

50 g
289,80 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2027
4.9
z 39 opinii
DARY NATURY Majeranek BIO 15 g

DARY NATURY

Majeranek BIO

15 g
386,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2028
5.0
z 25 opinii
DARY NATURY Kurkuma BIO 50 g

DARY NATURY

Kurkuma BIO

50 g
199,80 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2027
5.0
z 29 opinii
PRYMAT To Naturalne Koperek suszony BIO 5 g

PRYMAT To Naturalne

Koperek suszony BIO

5 g
298,00 zł/kg
Cena1,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 13 opinii
PRYMAT To Naturalne Czosnek mielony BIO 15 g

PRYMAT To Naturalne

Czosnek mielony BIO

15 g
212,67 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 15 opinii
DARY NATURY Pieprz czarny ziarno BIO 50 g

DARY NATURY

Pieprz czarny ziarno BIO

50 g
303,80 zł/kg
Cena15,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 5 opinii
DARY NATURY Papryka wędzona słodka BIO 50 g

DARY NATURY

Papryka wędzona słodka BIO

50 g
315,80 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2027
5.0
z 12 opinii
DARY NATURY Bazylia BIO 25 g

DARY NATURY

Bazylia BIO

25 g
311,60 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 21 opinii
DARY NATURY Czarnuszka BIO 50 g

DARY NATURY

Czarnuszka BIO

50 g
189,80 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2027
5.0
z 3 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Kurkuma mielona bezglutenowa BIO 100 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Kurkuma mielona bezglutenowa BIO

100 g
144,90 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
5.0
z 6 opinii
DARY NATURY Chili BIO 30 g

DARY NATURY

Chili BIO

30 g
526,33 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027
5.0
z 3 opinii
LEBENSBAUM Kardamon mielony BIO 10 g

LEBENSBAUM

Kardamon mielony BIO

10 g
979,00 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
5.0
z 19 opinii
Nowość
DARY NATURY Lubczyk BIO 20 g

DARY NATURY

Lubczyk BIO

20 g
364,50 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.8
z 5 opinii
LEBENSBAUM Laska wanilii Bourbon BIO 1 szt

LEBENSBAUM

Laska wanilii Bourbon BIO

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 28 opinii
DARY NATURY Natka pietruszki suszona BIO 20 g

DARY NATURY

Natka pietruszki suszona BIO

20 g
309,50 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028
4.7
z 14 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Cynamon cejloński bezglutenowy BIO 75 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Cynamon cejloński bezglutenowy BIO

75 g
206,53 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2027

Produkty marki PIĘĆ PRZEMIAN

4.5
z 4 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka na naleśniki bezglutenowa 250 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka na naleśniki bezglutenowa

250 g
53,16 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
5.0
z 3 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Kurkuma mielona bezglutenowa BIO 100 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Kurkuma mielona bezglutenowa BIO

100 g
144,90 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
5.0
z 3 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku chleba jasnego bezglutenowa 440 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka do wypieku chleba jasnego bezglutenowa

440 g
38,61 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku KETO chleba z orzechami włoskimi bezglutenowa 500 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka do wypieku KETO chleba z orzechami włoskimi bezglutenowa

500 g
49,58 zł/kg
Cena24,79 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku KETO chleba bezglutenowa 500 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka do wypieku KETO chleba bezglutenowa

500 g
49,98 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku chleba klasyczna bezglutenowa 420 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka do wypieku chleba klasyczna bezglutenowa

420 g
40,45 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
5.0
z 8 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Curry z Madrasu bezglutenowe BIO 85 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Curry z Madrasu bezglutenowe BIO

85 g
194,00 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2027
5.0
z 3 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku KETO bułek bezglutenowa 310 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka do wypieku KETO bułek bezglutenowa

310 g
77,39 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka na pierogi (bezglutenowa) 550 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka na pierogi (bezglutenowa)

550 g
29,07 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store