Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Kurkuma
DARY NATURY Kurkuma BIO
Kurkuma BIO DARY NATURY 50g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 25 opinii

DARY NATURY Kurkuma BIO

50 g
DARY NATURY
Indie

Cena9,99 zł
199,80 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 01.12.2027
Tagi
bio
wegetariański
Lokalni Dostawcy
Superfoods

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
kszwabe1
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.10.2025
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.10.2025
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.09.2025
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
199,80 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
50 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
DARY NATURY
EAN:
5902741007162
Cena za kg:
199,80 zł/kg
Waga:
50 g
Marka:
DARY NATURY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5902741007162

Produkty z kategorii Kurkuma

5.0
z 53 opinii
PRYMAT Kurkuma mielona 20 g

PRYMAT

Kurkuma mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.8
z 25 opinii
BIG NATURE Kurkuma mielona XXL 100 g

BIG NATURE

Kurkuma mielona XXL

100 g
47,90 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2027
5.0
z 25 opinii
DARY NATURY Kurkuma BIO 50 g

DARY NATURY

Kurkuma BIO

50 g
199,80 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2027
5.0
z 22 opinii
KAMIS Kurkuma 16 g

KAMIS

Kurkuma

16 g
143,13 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2028

Produkty marki DARY NATURY

5.0
z 35 opinii
DARY NATURY Cynamon mielony BIO 50 g

DARY NATURY

Cynamon mielony BIO

50 g
309,80 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
4.9
z 23 opinii
DARY NATURY Proszek do pieczenia BIO 15 g

DARY NATURY

Proszek do pieczenia BIO

15 g
166,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2027
5.0
z 23 opinii
DARY NATURY Oregano BIO 20 g

DARY NATURY

Oregano BIO

20 g
359,50 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2028
4.9
z 33 opinii
DARY NATURY Czosnek niedźwiedzi BIO 25 g

DARY NATURY

Czosnek niedźwiedzi BIO

25 g
399,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2028
5.0
z 20 opinii
DARY NATURY Goździki całe BIO 30 g

DARY NATURY

Goździki całe BIO

30 g
466,33 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2027
4.9
z 39 opinii
DARY NATURY Majeranek BIO 15 g

DARY NATURY

Majeranek BIO

15 g
386,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2028
5.0
z 23 opinii
DARY NATURY Liście laurowe BIO 10 g

DARY NATURY

Liście laurowe BIO

10 g
699,00 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
5.0
z 13 opinii
DARY NATURY Papryka czerwona mielona BIO 50 g

DARY NATURY

Papryka czerwona mielona BIO

50 g
289,80 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2027
5.0
z 15 opinii
DARY NATURY Pieprz czarny ziarno BIO 50 g

DARY NATURY

Pieprz czarny ziarno BIO

50 g
303,80 zł/kg
Cena15,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 20 opinii
DARY NATURY Przyprawa prowansalska BIO 20 g

DARY NATURY

Przyprawa prowansalska BIO

20 g
439,50 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028
5.0
z 21 opinii
DARY NATURY Czarnuszka BIO 50 g

DARY NATURY

Czarnuszka BIO

50 g
189,80 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2027
5.0
z 5 opinii
DARY NATURY Papryka wędzona słodka BIO 50 g

DARY NATURY

Papryka wędzona słodka BIO

50 g
315,80 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2027
5.0
z 12 opinii
DARY NATURY Bazylia BIO 25 g

DARY NATURY

Bazylia BIO

25 g
311,60 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 6 opinii
DARY NATURY Herbatka ziołowa - liść melisy BIO (25 tor. w sasz.) 38 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - liść melisy BIO (25 tor. w sasz.)

38 g
420,79 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028
5.0
z 19 opinii
Nowość
DARY NATURY Lubczyk BIO 20 g

DARY NATURY

Lubczyk BIO

20 g
364,50 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
5.0
z 6 opinii
DARY NATURY Chili BIO 30 g

DARY NATURY

Chili BIO

30 g
526,33 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store