Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata ziołowa
Melisa
DARY NATURY Herbatka ziołowa - liść melisy BIO (25 tor. w sasz.)
Herbatka liść melisy BIO 25 torebek (saszetki) DARY NATURY 38g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 6 opinii

DARY NATURY Herbatka ziołowa - liść melisy BIO (25 tor. w sasz.)

38 g
DARY NATURY
Polska

Cena15,99 zł
420,79 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 01.01.2028
Tagi
bio
Lokalni Dostawcy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.11.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
420,79 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
38 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
DARY NATURY
EAN:
5902741001368
Cena za kg:
420,79 zł/kg
Waga:
38 g
Marka:
DARY NATURY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5902741001368

Produkty z kategorii Melisa

4.9
z 42 opinii
HERBAPOL Melisa z pigwą 20 torebek ex. 35 g

HERBAPOL

Melisa z pigwą 20 torebek ex.

35 g
159,71 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 26 opinii
CLIPPER Herbata ziołowa SNORE&PEACE z rumiankiem, melisą i lawendą BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbata ziołowa SNORE&PEACE z rumiankiem, melisą i lawendą BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
12,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2028
5.0
z 17 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.) 33 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.)

33 g
216,67 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 14 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 17 opinii
IRVING Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z maliną (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z maliną (20 tor. w sasz.)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 86 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.) 30 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.)

30 g
148,33 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 50 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.)

40 g
113,75 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027
5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.)

40 g
118,75 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2028
4.9
z 12 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - melisa z wiśnią (20 tor.) 26 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - melisa z wiśnią (20 tor.)

26 g
295,77 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 15 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - melisa z granatem (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - melisa z granatem (20 tor.)

45 g
170,89 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 6 opinii
DARY NATURY Herbatka ziołowa - liść melisy BIO (25 tor. w sasz.) 38 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - liść melisy BIO (25 tor. w sasz.)

38 g
420,79 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028

Produkty marki DARY NATURY

5.0
z 35 opinii
DARY NATURY Cynamon mielony BIO 50 g

DARY NATURY

Cynamon mielony BIO

50 g
309,80 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
4.9
z 23 opinii
DARY NATURY Proszek do pieczenia BIO 15 g

DARY NATURY

Proszek do pieczenia BIO

15 g
166,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2027
5.0
z 23 opinii
DARY NATURY Oregano BIO 20 g

DARY NATURY

Oregano BIO

20 g
359,50 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2028
4.9
z 33 opinii
DARY NATURY Czosnek niedźwiedzi BIO 25 g

DARY NATURY

Czosnek niedźwiedzi BIO

25 g
399,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2028
5.0
z 20 opinii
DARY NATURY Goździki całe BIO 30 g

DARY NATURY

Goździki całe BIO

30 g
466,33 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2027
5.0
z 23 opinii
DARY NATURY Liście laurowe BIO 10 g

DARY NATURY

Liście laurowe BIO

10 g
699,00 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
5.0
z 13 opinii
DARY NATURY Papryka czerwona mielona BIO 50 g

DARY NATURY

Papryka czerwona mielona BIO

50 g
289,80 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2027
5.0
z 15 opinii
DARY NATURY Pieprz czarny ziarno BIO 50 g

DARY NATURY

Pieprz czarny ziarno BIO

50 g
303,80 zł/kg
Cena15,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 25 opinii
DARY NATURY Kurkuma BIO 50 g

DARY NATURY

Kurkuma BIO

50 g
199,80 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2027
4.9
z 39 opinii
DARY NATURY Majeranek BIO 15 g

DARY NATURY

Majeranek BIO

15 g
386,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2028
5.0
z 21 opinii
DARY NATURY Czarnuszka BIO 50 g

DARY NATURY

Czarnuszka BIO

50 g
189,80 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2027
5.0
z 5 opinii
DARY NATURY Papryka wędzona słodka BIO 50 g

DARY NATURY

Papryka wędzona słodka BIO

50 g
315,80 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2027
5.0
z 20 opinii
DARY NATURY Przyprawa prowansalska BIO 20 g

DARY NATURY

Przyprawa prowansalska BIO

20 g
439,50 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028
5.0
z 12 opinii
DARY NATURY Bazylia BIO 25 g

DARY NATURY

Bazylia BIO

25 g
311,60 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 19 opinii
Nowość
DARY NATURY Lubczyk BIO 20 g

DARY NATURY

Lubczyk BIO

20 g
364,50 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
5.0
z 28 opinii
DARY NATURY Natka pietruszki suszona BIO 20 g

DARY NATURY

Natka pietruszki suszona BIO

20 g
309,50 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store