Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata ziołowa
Melisa
CLIPPER Herbata ziołowa SNORE&PEACE z rumiankiem, melisą i lawendą BIO (20 tor. w sasz.)
Herbata z melisą i lawendą BIO 20 torebek (saszetki) CLIPPER 30g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 26 opinii

CLIPPER Herbata ziołowa SNORE&PEACE z rumiankiem, melisą i lawendą BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
CLIPPER
Wielka Brytania

Cena promocyjna11,79 zł
393,00 zł/kg
12,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (6% taniej)

Promocja do 31.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 10.06.2028
Tagi
promocja
bio
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
26 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.08.2026
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.10.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.08.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.08.2025
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
393,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
30 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
CLIPPER
EAN:
5021991941757
Cena za kg:
393,00 zł/kg
Waga:
30 g
Marka:
CLIPPER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5021991941757

Produkty z kategorii Melisa

4.9
z 26 opinii
CLIPPER Herbata ziołowa SNORE&PEACE z rumiankiem, melisą i lawendą BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbata ziołowa SNORE&PEACE z rumiankiem, melisą i lawendą BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
12,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2028
4.9
z 42 opinii
HERBAPOL Melisa z pigwą 20 torebek ex. 35 g

HERBAPOL

Melisa z pigwą 20 torebek ex.

35 g
159,71 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 17 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.) 33 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.)

33 g
216,67 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 17 opinii
IRVING Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z maliną (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z maliną (20 tor. w sasz.)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 14 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 86 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.) 30 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.)

30 g
148,33 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 50 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.)

40 g
113,75 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027
5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.)

40 g
118,75 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2028
4.9
z 12 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - melisa z wiśnią (20 tor.) 26 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - melisa z wiśnią (20 tor.)

26 g
295,77 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 6 opinii
DARY NATURY Herbatka ziołowa - liść melisy BIO (25 tor. w sasz.) 38 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - liść melisy BIO (25 tor. w sasz.)

38 g
420,79 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028
5.0
z 15 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - melisa z granatem (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - melisa z granatem (20 tor.)

45 g
170,89 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Produkty marki CLIPPER

4.8
z 17 opinii
CLIPPER Herbatka rumiankowa z aromatem brzoskwiniowym BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbatka rumiankowa z aromatem brzoskwiniowym BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
5.0
z 15 opinii
CLIPPER Herbata biała z dodatkiem malin BIO (20 tor. w sasz.) 34 g

CLIPPER

Herbata biała z dodatkiem malin BIO (20 tor. w sasz.)

34 g
382,06 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027
5.0
z 11 opinii
CLIPPER Herbata czarna INDIAN CHAI z cynamonem i goździkami BIO (20 tor. w sasz.) 50 g

CLIPPER

Herbata czarna INDIAN CHAI z cynamonem i goździkami BIO (20 tor. w sasz.)

50 g
295,80 zł/kg
Cena promocyjna14,79 zł
15,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 8 opinii
CLIPPER Herbatka ziołowo-owocowa HAPPY MONDAYS z cytryną, imbirem i czarnym pieprzem BIO (20 tor. w sasz.) 45 g

CLIPPER

Herbatka ziołowo-owocowa HAPPY MONDAYS z cytryną, imbirem i czarnym pieprzem BIO (20 tor. w sasz.)

45 g
255,33 zł/kg
Cena promocyjna11,49 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
5.0
z 21 opinii
CLIPPER Herbata ROOIBOS (z czerwonokrzewu) BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata ROOIBOS (z czerwonokrzewu) BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
269,75 zł/kg
Cena promocyjna10,79 zł
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2028
5.0
z 11 opinii

16% taniej

CLIPPER Herbata biała ze skórką pomarańczą BIO (20 tor. w sasz.) 34 g

CLIPPER

Herbata biała ze skórką pomarańczą BIO (20 tor. w sasz.)

34 g
346,76 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2027
5.0
z 8 opinii
CLIPPER Herbata czarna (bezkofeinowa) BIO (20 tor. w sasz.) 50 g

CLIPPER

Herbata czarna (bezkofeinowa) BIO (20 tor. w sasz.)

50 g
295,80 zł/kg
Cena promocyjna14,79 zł
16,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 7 opinii

20% taniej

CLIPPER Herbata zielona z dodatkiem truskawek BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona z dodatkiem truskawek BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
299,75 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027
4.9
z 11 opinii
CLIPPER Herbata zielona BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
319,75 zł/kg
Cena promocyjna12,79 zł
14,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2028
5.0
z 8 opinii
CLIPPER Herbatka ziołowo-owocowa z czarną porzeczką i malinami BIO (20 tor. w sasz.) 50 g

CLIPPER

Herbatka ziołowo-owocowa z czarną porzeczką i malinami BIO (20 tor. w sasz.)

50 g
255,80 zł/kg
Cena promocyjna12,79 zł
14,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2027
5.0
z 14 opinii
CLIPPER Herbata zielona CHAI z cynamonem i kardamonem BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona CHAI z cynamonem i kardamonem BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
337,25 zł/kg
Cena promocyjna13,49 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028
4.9
z 9 opinii
CLIPPER Herbata zielona ze skórką limonki i imbirem BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona ze skórką limonki i imbirem BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
324,75 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2027
4.5
z 2 opinii

19% taniej

CLIPPER Herbatka ziołowo-owocowa z aromatem mango i cytrusami BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbatka ziołowo-owocowa z aromatem mango i cytrusami BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
14,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store