Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

CLIPPER

CLIPPER

Uwielbiasz smak i aromat herbaty? Uwielbiasz rozsiąść się w zacisznym miejscu z filiżanką tego gorącego naparu? A może wolisz wypić od czasu do czasu kubek gorącej czekolady? Jeżeli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, to zachęcamy Cię do zapoznania się z produktami marki Clipper.

Herbaty i gorąca czekolada marki Clipper produkowane są z wysokiej jakości, wyselekcjonowanych składników, które pozwalają na uzyskanie pełni smaku i aromatu tych wyjątkowych napojów. Spróbuj wyjątkowej herbaty zielonej z aloesem, herbatki oczyszczającej albo niezwykle delikatnej herbaty białej.

ProduktyCLIPPERwe Frisco.pl


4.9
z 26 opinii
CLIPPER Herbata ziołowa SNORE&PEACE z rumiankiem, melisą i lawendą BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbata ziołowa SNORE&PEACE z rumiankiem, melisą i lawendą BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
12,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2028

4.8
z 17 opinii
CLIPPER Herbatka rumiankowa z aromatem brzoskwiniowym BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbatka rumiankowa z aromatem brzoskwiniowym BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028

5.0
z 11 opinii
CLIPPER Herbata czarna INDIAN CHAI z cynamonem i goździkami BIO (20 tor. w sasz.) 50 g

CLIPPER

Herbata czarna INDIAN CHAI z cynamonem i goździkami BIO (20 tor. w sasz.)

50 g
295,80 zł/kg
Cena promocyjna14,79 zł
15,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028

5.0
z 15 opinii
CLIPPER Herbata biała z dodatkiem malin BIO (20 tor. w sasz.) 34 g

CLIPPER

Herbata biała z dodatkiem malin BIO (20 tor. w sasz.)

34 g
382,06 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027

5.0
z 8 opinii
CLIPPER Herbatka ziołowo-owocowa HAPPY MONDAYS z cytryną, imbirem i czarnym pieprzem BIO (20 tor. w sasz.) 45 g

CLIPPER

Herbatka ziołowo-owocowa HAPPY MONDAYS z cytryną, imbirem i czarnym pieprzem BIO (20 tor. w sasz.)

45 g
255,33 zł/kg
Cena promocyjna11,49 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027

5.0
z 21 opinii
CLIPPER Herbata ROOIBOS (z czerwonokrzewu) BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata ROOIBOS (z czerwonokrzewu) BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
269,75 zł/kg
Cena promocyjna10,79 zł
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2028

5.0
z 8 opinii
CLIPPER Herbata czarna (bezkofeinowa) BIO (20 tor. w sasz.) 50 g

CLIPPER

Herbata czarna (bezkofeinowa) BIO (20 tor. w sasz.)

50 g
295,80 zł/kg
Cena promocyjna14,79 zł
16,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 11 opinii

16% taniej

CLIPPER Herbata biała ze skórką pomarańczą BIO (20 tor. w sasz.) 34 g

CLIPPER

Herbata biała ze skórką pomarańczą BIO (20 tor. w sasz.)

34 g
346,76 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2027

5.0
z 7 opinii

20% taniej

CLIPPER Herbata zielona z dodatkiem truskawek BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona z dodatkiem truskawek BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
299,75 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027

4.9
z 11 opinii
CLIPPER Herbata zielona BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
319,75 zł/kg
Cena promocyjna12,79 zł
14,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2028

5.0
z 8 opinii
CLIPPER Herbatka ziołowo-owocowa z czarną porzeczką i malinami BIO (20 tor. w sasz.) 50 g

CLIPPER

Herbatka ziołowo-owocowa z czarną porzeczką i malinami BIO (20 tor. w sasz.)

50 g
255,80 zł/kg
Cena promocyjna12,79 zł
14,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2027

5.0
z 14 opinii
CLIPPER Herbata zielona CHAI z cynamonem i kardamonem BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona CHAI z cynamonem i kardamonem BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
337,25 zł/kg
Cena promocyjna13,49 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028

4.9
z 9 opinii
CLIPPER Herbata zielona ze skórką limonki i imbirem BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona ze skórką limonki i imbirem BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
324,75 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2027

4.5
z 2 opinii

19% taniej

CLIPPER Herbatka ziołowo-owocowa z aromatem mango i cytrusami BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbatka ziołowo-owocowa z aromatem mango i cytrusami BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
14,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027
.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store