Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Wanilia
W laskach
LEBENSBAUM Laska wanilii Bourbon BIO
Laska wanilii Bourbon BIO LEBENSBAUM 1.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 5 opinii

LEBENSBAUM Laska wanilii Bourbon BIO

1 szt
LEBENSBAUM
Madagaskar

Cena16,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.03.2027
Tagi
bio

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.03.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
LEBENSBAUM
EAN:
4012346168005
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
LEBENSBAUM
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
4012346168005

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu. Białe kryształy na strąkach nie stanowią wady jakościowej produktu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Unijne logo rolnictwa ekologicznego - DE-ÖKO-001 Certyfikacja dystrybutora: PL-EKO-07-07904


Informacje producenta

Marka standaryzowana

MarkaUnbranded

Logotypy stron trzecich

BIO

Unijne logo rolnictwa ekologicznego


Informacje dot. stylu życia

Organiczne


Pochodzenie

Pochodzenie składników: Rolnictwo Madagaskar.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Laska wanilii Bourbon bio

Produkty z kategorii Wanilia

4.8
z 4 opinii
DESEO Laska wanilli Bourbon z Madgaskaru (1 szt.) 4 g

DESEO

Laska wanilli Bourbon z Madgaskaru (1 szt.)

4 g
2872,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,49 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 19 opinii
KOTANYI Wanilia Bourbon z Madagaskaru - laska 2 g

KOTANYI

Wanilia Bourbon z Madagaskaru - laska

2 g
5995,00 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2029
4.9
z 7 opinii
DESEO Laska wanilli Bourbon z Madgaskaru (3 szt.) 12 g

DESEO

Laska wanilli Bourbon z Madgaskaru (3 szt.)

12 g
1832,50 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
5.0
z 5 opinii
DR. OETKER Laska wanilii z Wysp Pacyfiku 1 szt

DR. OETKER

Laska wanilii z Wysp Pacyfiku

1 szt
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.8
z 5 opinii
LEBENSBAUM Laska wanilii Bourbon BIO 1 szt

LEBENSBAUM

Laska wanilii Bourbon BIO

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 3 opinii
KAMIS Wanilia - laska 1 szt

KAMIS

Wanilia - laska

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka

Produkty marki LEBENSBAUM

5.0
z 3 opinii
LEBENSBAUM Kardamon mielony BIO 10 g

LEBENSBAUM

Kardamon mielony BIO

10 g
979,00 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store