Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Wanilia
W laskach
KOTANYI Wanilia Bourbon z Madagaskaru - laska
Wanilia Bourbon z Madagaskaru   laska KOTANYI 2g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 19 opinii

KOTANYI Wanilia Bourbon z Madagaskaru - laska

2 g
KOTANYI
Madagaskar

Cena11,99 zł
5995,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

dobre z natury

z Madagaskaru


KOTANYI Wanilia Bourbon z Madagaskaru - laska


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.01.2029

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
19 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
0%
3
0%
2
0%
1
5%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Basia
zweryfikowano
Zgłaszam
ciężko ocienić, gdyż nie było produktu w opakowaniu.
25.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
super, piękny aromat
13.11.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Jowita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.01.2026
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.08.2025
0
0
DIego
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0
Lucyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0
IWONA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
5995,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
2 g
Dostawca:
KOTANYI POLONIA
Marka:
KOTANYI
EAN:
5901032034351
Cena za kg:
5995,00 zł/kg
Waga:
2 g
Marka:
KOTANYI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KOTANYI POLONIA
EAN:
5901032034351

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Lody waniliowe Na 500 ml lodów: 250 ml mleka, 250 ml śmietany, 4 żółtka, 1 laska wanilii Kotányi, 50 g cukru. Przygotowanie: Rozetnij laskę wanilii wzdłuż na pół i wyskrob miąższ z ziarenkami. Dodaj laskę i miąższ do mleka i śmietany, całość zagotuj. Ubij żółtka z cukrem na pianę, dodaj mieszankę mleka i śmietany. Cały czas mieszaj, drewnianą łyżką, nad gotującą się wodą do czasu, aż całość delikatnie zgęstnieje. Pozostaw do schłodzenia, odcedź i zamróz w urządzeniu do lodów. Całość powinna mieć kremową konsystencję.


Informacje producenta

Marka

Kotányi


Marka standaryzowana

MarkaKotányi

O marce

Zainspiruj się szeroką ofertą produktów do pieczenia! Kotányi - austriacka rodzinna firma - oferuje wyłącznie najwyższej jakości składniki, naturalny smak i bogaty aromat. Więcej przepisów znajdziesz na www.kotanyi.com. Kotányi, tradycja od ponad 140 lat.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Wanilia Bourbon

Wariant laska

Produkty z kategorii Wanilia

4.8
z 4 opinii
DESEO Laska wanilli Bourbon z Madgaskaru (1 szt.) 4 g

DESEO

Laska wanilli Bourbon z Madgaskaru (1 szt.)

4 g
2872,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,49 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
DESEO Laska wanilli Bourbon z Madgaskaru (3 szt.) 12 g

DESEO

Laska wanilli Bourbon z Madgaskaru (3 szt.)

12 g
1832,50 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.8
z 19 opinii
KOTANYI Wanilia Bourbon z Madagaskaru - laska 2 g

KOTANYI

Wanilia Bourbon z Madagaskaru - laska

2 g
5995,00 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2029
5.0
z 5 opinii
DR. OETKER Laska wanilii z Wysp Pacyfiku 1 szt

DR. OETKER

Laska wanilii z Wysp Pacyfiku

1 szt
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.8
z 5 opinii
LEBENSBAUM Laska wanilii Bourbon BIO 1 szt

LEBENSBAUM

Laska wanilii Bourbon BIO

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 3 opinii
KAMIS Wanilia - laska 1 szt

KAMIS

Wanilia - laska

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka

Produkty marki KOTANYI

5.0
z 107 opinii
KOTANYI Cukier z prawdziwą wanilią - cukier waniliowy 10 g

KOTANYI

Cukier z prawdziwą wanilią - cukier waniliowy

10 g
449,00 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2029
5.0
z 89 opinii
KOTANYI Papryka wędzona słodka (mielona) 22 g

KOTANYI

Papryka wędzona słodka (mielona)

22 g
158,64 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
5.0
z 23 opinii
KOTANYI Papryka wędzona ostra (mielona) 22 g

KOTANYI

Papryka wędzona ostra (mielona)

22 g
158,64 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.9
z 56 opinii
KOTANYI Chili w płatkach (extra mocne) 8 g

KOTANYI

Chili w płatkach (extra mocne)

8 g
436,25 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2028
5.0
z 11 opinii
KOTANYI Chili jalapeno (kruszone) 8 g

KOTANYI

Chili jalapeno (kruszone)

8 g
473,75 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2027
5.0
z 30 opinii
KOTANYI Kmin rzymski mielony 15 g

KOTANYI

Kmin rzymski mielony

15 g
232,67 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 38 opinii
KOTANYI Oregano otarte 10 g

KOTANYI

Oregano otarte

10 g
349,00 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2028
5.0
z 49 opinii
KOTANYI Cynamon cały 17 g

KOTANYI

Cynamon cały

17 g
405,29 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2029
4.9
z 23 opinii
KOTANYI Sól Himalajska - młynek 88 g

KOTANYI

Sól Himalajska - młynek

88 g
136,25 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2030
5.0
z 59 opinii
KOTANYI Czosnek granulowany 20 g

KOTANYI

Czosnek granulowany

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2029
5.0
z 24 opinii
KOTANYI Kolendra (liście) 6 g

KOTANYI

Kolendra (liście)

6 g
581,67 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2028
4.9
z 20 opinii
KOTANYI Przyprawa do słodkich ziemniaków (batatów) 20 g

KOTANYI

Przyprawa do słodkich ziemniaków (batatów)

20 g
189,50 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2028
5.0
z 31 opinii
KOTANYI Kolendra mielona 20 g

KOTANYI

Kolendra mielona

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2028
5.0
z 17 opinii
KOTANYI Sól morska jodowana - młynek 92 g

KOTANYI

Sól morska jodowana - młynek

92 g
130,33 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2031
5.0
z 26 opinii
KOTANYI Zioła toskańskie 25 g

KOTANYI

Zioła toskańskie

25 g
179,60 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 21 opinii
KOTANYI Pieprz czarny ziarnisty - młynek 36 g

KOTANYI

Pieprz czarny ziarnisty - młynek

36 g
360,83 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store