Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Cynamon
Mielony
KOTANYI Cynamon mielony
Cynamon mielony KOTANYI 18g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 26 opinii

KOTANYI Cynamon mielony

18 g
KOTANYI
Indonezja

Cena3,49 zł
193,89 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cynamon mielony Kotanyi to popularna, niezwykle aromatyczna przyprawa pochodząca z kory cynamonowca. Mocny, charakterystyczny zapach i ostry smak kojarzy się głównie z okresem świątecznym. Przygotowywane z jego dodatkiem potrawy nabierają całkiem nowego, wyrazistego wyrazu.

Jednak cynamon jest uwielbiany nie tylko z uwagi na smak i aromat, ale również na jego właściwości. To przyprawa bogata w żelazo, mangan i wapń. Ponadto, posiada sporą ilość błonnika, dzięki czemu jest szczególnie doceniany przez osoby na diecie.

Cynamon mielony Kotanyi można wykorzystać do doprawienia różnych przysmaków:

  • Szarlotka
  • Ryż zapiekany z jabłkami, cynamonem i wanilią
  • Dżem śliwkowy z cynamonem i goździkami

Cechy

dobre z natury

drobno mielony


KOTANYI Cynamon mielony


Produkt dostępny
Data przydatności: 07.12.2028
Tagi
wegetariański
Superfoods

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
26 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
12%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
.polecam.👍️
10.05.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Zygmunt
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.03.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Vera
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.08.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.08.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
193,89 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
18 g
Dostawca:
KOTANYI POLONIA
Marka:
KOTANYI
EAN:
5901032034399
Cena za kg:
193,89 zł/kg
Waga:
18 g
Marka:
KOTANYI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KOTANYI POLONIA
EAN:
5901032034399

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przygotowanie i stosowanie

Zastosowanie: Uszlachetnia smak ryżu, wypieków, potraw mącznych i przysmaków kuchni indyjskiej, marokańskiej i karaibskiej.


Informacje producenta

Marka

Kotányi


Marka standaryzowana

MarkaKotányi

Opis produktu

Dobre z natury Kora cynamonowa to jedna z najbardziej aromatycznych przypraw na świecie. Ma niepowtarzalny smak i nadaje potrawom przyjemnie aromatyczne słodkie nuty. Cynamon Kotányi wzbogaca zarówno potrawy klasyczne, jak i egzotyczne. Zastosowanie: Uszlachetnia smak puddingu ryżowego, deserów i dań kuchni indyjskiej, marokańskiej oraz karaibskiej.


O marce

Zainspiruj się szeroką ofertą naturalnych ziół i przypraw! Kotányi - austriacka rodzinna firma - oferuje wyłącznie najwyższej jakości składniki, naturalny smak i bogaty aromat. Więcej przepisów znajdziesz na www.kotanyi.com. Kotányi, tradycja od ponad 140 lat.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Cynamon mielony

Produkty z kategorii Cynamon

4.9
z 154 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 26 opinii
KOTANYI Cynamon mielony 18 g

KOTANYI

Cynamon mielony

18 g
193,89 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2028
4.8
z 32 opinii
KAMIS Cynamon mielony 12 g

KAMIS

Cynamon mielony

12 g
207,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
4.9
z 25 opinii
BIG NATURE Cynamon mielony XXL 100 g

BIG NATURE

Cynamon mielony XXL

100 g
64,90 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2028
5.0
z 35 opinii
DARY NATURY Cynamon mielony BIO 50 g

DARY NATURY

Cynamon mielony BIO

50 g
309,80 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
4.9
z 19 opinii
KAMIS Cynamon mielony (w słoiczku) 39 g

KAMIS

Cynamon mielony (w słoiczku)

39 g
225,38 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2029

Produkty marki KOTANYI

5.0
z 107 opinii
KOTANYI Cukier z prawdziwą wanilią - cukier waniliowy 10 g

KOTANYI

Cukier z prawdziwą wanilią - cukier waniliowy

10 g
449,00 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2029
5.0
z 89 opinii
KOTANYI Papryka wędzona słodka (mielona) 22 g

KOTANYI

Papryka wędzona słodka (mielona)

22 g
158,64 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
5.0
z 23 opinii
KOTANYI Papryka wędzona ostra (mielona) 22 g

KOTANYI

Papryka wędzona ostra (mielona)

22 g
158,64 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.9
z 56 opinii
KOTANYI Chili w płatkach (extra mocne) 8 g

KOTANYI

Chili w płatkach (extra mocne)

8 g
436,25 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2028
5.0
z 11 opinii
KOTANYI Chili jalapeno (kruszone) 8 g

KOTANYI

Chili jalapeno (kruszone)

8 g
473,75 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2027
5.0
z 30 opinii
KOTANYI Kmin rzymski mielony 15 g

KOTANYI

Kmin rzymski mielony

15 g
232,67 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 38 opinii
KOTANYI Oregano otarte 10 g

KOTANYI

Oregano otarte

10 g
349,00 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2028
5.0
z 49 opinii
KOTANYI Cynamon cały 17 g

KOTANYI

Cynamon cały

17 g
405,29 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2029
5.0
z 59 opinii
KOTANYI Czosnek granulowany 20 g

KOTANYI

Czosnek granulowany

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2029
4.9
z 23 opinii
KOTANYI Sól Himalajska - młynek 88 g

KOTANYI

Sól Himalajska - młynek

88 g
136,25 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2030
5.0
z 24 opinii
KOTANYI Kolendra (liście) 6 g

KOTANYI

Kolendra (liście)

6 g
581,67 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2028
4.9
z 20 opinii
KOTANYI Przyprawa do słodkich ziemniaków (batatów) 20 g

KOTANYI

Przyprawa do słodkich ziemniaków (batatów)

20 g
189,50 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2028
5.0
z 31 opinii
KOTANYI Kolendra mielona 20 g

KOTANYI

Kolendra mielona

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2028
5.0
z 26 opinii
KOTANYI Zioła toskańskie 25 g

KOTANYI

Zioła toskańskie

25 g
179,60 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 24 opinii
KOTANYI Kardamon mielony 10 g

KOTANYI

Kardamon mielony

10 g
689,00 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2028
4.9
z 35 opinii
KOTANYI Papryka słodka mielona 20 g

KOTANYI

Papryka słodka mielona

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store