Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Mąka
Ryżowa
MELVIT Mąka ryżowa
Mąka ryżowa MELVIT 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 16 opinii

MELVIT Mąka ryżowa

1 kg
MELVIT
UE

Cena9,99 zł
9,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mąka ryżowa Melvit to doskonała alternatywa dla klasycznej mąki pszennej, np. dla osób z nietolerancją glutenu. Jest łatwa do wyrabiania oraz bogata w cenne składniki odżywcze. Sprawdza się doskonale podczas przygotowywania różnego rodzaju wypieków i nie tylko.

Mąka ryżowa wytwarzana jest z wysokiej jakości ziaren brązowego ryżu. Charakteryzuje się nieco słodkawym smakiem. Wykorzystywana jest powszechnie w kuchni japońskiej jako baza do wielu potraw.

Mąka ryżowa Melvit - wartościowy substytut mąki pszennej:

  • Brak glutenu
  • Charakterystyczny, lekko słodkawy smak i aromat
  • Wysoka zawartość składników odżywczych

Cechy

znakomita do wyrabiania


MELVIT Mąka ryżowa


Produkt dostępny
Data przydatności: 10.02.2027
Dostępne warianty
MELVIT Mąka kukurydziana
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1476.00 kJ
17.6%
Wartość energetyczna (kcal)
348.00 kcal
17.4%
Tłuszcz (g)
1.00 g
1.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
78.00 g
30.0%
w tym cukry (g)
0.20 g
0.2%
Błonnik (g)
1.40 g
Białko (g)
6.00 g
12.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealna jako baza bezglutenowych wypieków 🙂
11.06.2025
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2026
0
0
Оксана
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2026
0
0
Yury
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.04.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.04.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2025
0
0
Violetta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2025
0
0
Ola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.05.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2025
0
0
RENATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
MELVIT
Marka:
MELVIT
EAN:
5906827013030
Cena za kg:
9,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
MELVIT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MELVIT
EAN:
5906827013030

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Naleśniki z mąki ryżowej Składniki: 2 szklanki mąki ryżowej Melvit, 2 szklanki mleka, 1/2 szklanki wody, 1 jajko, 2 łyżeczki cukru, szczypta soli, olej do smażenia. Sposób przygotowania: Składniki połączyć w misce. Dokładnie wymieszać. Przygotowane ciasto smażyć na oleju na złoty kolor. Naleśniki ryżowe wyśmienicie komponują się z dowolnym sosem owocowym, konfiturami, bitą śmietaną, a także nadzieniem serowym. Smacznego!


Informacje producenta

Marka

Melvit


Marka standaryzowana

Marka:Melvit

Produkty z kategorii Ryżowa

4.9
z 16 opinii
MELVIT Mąka ryżowa 1 kg

MELVIT

Mąka ryżowa

1 kg
9,99 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 10 opinii
BIO PLANET Mąka ryżowa pełnoziarnista bezglutenowa BIO 500 g

BIO PLANET

Mąka ryżowa pełnoziarnista bezglutenowa BIO

500 g
21,58 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki MELVIT

5.0
z 283 opinii
MELVIT Płatki owsiane górskie 500 g

MELVIT

Płatki owsiane górskie

500 g
9,18 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
4.9
z 73 opinii
MELVIT Kasza bulgur (4x100g) 400 g

MELVIT

Kasza bulgur (4x100g)

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2028
4.9
z 65 opinii
MELVIT Kasza jaglana 400 g

MELVIT

Kasza jaglana

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2027
5.0
z 41 opinii
MELVIT Kasza bulgur z vermicelli 400 g

MELVIT

Kasza bulgur z vermicelli

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2027
4.9
z 29 opinii
MELVIT Kasza orkiszowa (4x100g) 400 g

MELVIT

Kasza orkiszowa (4x100g)

400 g
14,47 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
4.9
z 70 opinii
MELVIT Kuskus perłowy 400 g

MELVIT

Kuskus perłowy

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028
4.9
z 44 opinii
MELVIT Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z kozim serem i rozmarynem 130 g

MELVIT

Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z kozim serem i rozmarynem

130 g
46,08 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
MELVIT Pieczywo chrupkie żytnie Cripsy Vegan 8 warzyw 130 g

MELVIT

Pieczywo chrupkie żytnie Cripsy Vegan 8 warzyw

130 g
46,08 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 49 opinii
MELVIT Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z pomidorami i bazylią 130 g

MELVIT

Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z pomidorami i bazylią

130 g
38,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
MELVIT Mąka owsiana 1 kg

MELVIT

Mąka owsiana

1 kg
7,99 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
4.5
z 2 opinii
MELVIT Mąka gryczana 1 kg

MELVIT

Mąka gryczana

1 kg
16,99 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
5.0
z 30 opinii
MELVIT Mąka kukurydziana 1 kg

MELVIT

Mąka kukurydziana

1 kg
5,99 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027
5.0
z 48 opinii
MELVIT Skrobia ziemniaczana 1 kg

MELVIT

Skrobia ziemniaczana

1 kg
8,49 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2031
5.0
z 47 opinii
MELVIT Ryż Basmati z Pakistanu (4x100g) 400 g

MELVIT

Ryż Basmati z Pakistanu (4x100g)

400 g
21,97 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 55 opinii
MELVIT Kasza pęczak kujawski 400 g

MELVIT

Kasza pęczak kujawski

400 g
8,22 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
4.9
z 78 opinii
MELVIT Fasola Piękny Jaś 400 g

MELVIT

Fasola Piękny Jaś

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store