Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Strączki
Ciecierzyca i soczewica
MELVIT Soczewica zielona
Soczewica zielona MELVIT 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 15 opinii

MELVIT Soczewica zielona

400 g
MELVIT
UE/Poza UE

Cena6,99 zł
17,47 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 23.02.2028
Dostępne warianty
MELVIT Soczewica czerwona
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
git soczewica
01.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2025
0
0
Alex
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2025
0
0
Patryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,47 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
MELVIT
Marka:
MELVIT
EAN:
5906827014303
Cena za kg:
17,47 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
MELVIT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MELVIT
EAN:
5906827014303

Produkty z kategorii Ciecierzyca i soczewica

5.0
z 66 opinii
SANTE Soczewica czerwona 350 g

SANTE

Soczewica czerwona

350 g
14,26 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,30 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027
4.9
z 28 opinii
SANTE Soczewica zielona 350 g

SANTE

Soczewica zielona

350 g
17,69 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
5.0
z 40 opinii
MELVIT Soczewica czerwona 400 g

MELVIT

Soczewica czerwona

400 g
17,22 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028
5.0
z 15 opinii
MELVIT Soczewica zielona 400 g

MELVIT

Soczewica zielona

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028
5.0
z 11 opinii
BIO PLANET Soczewica czarna beluga BIO 400 g

BIO PLANET

Soczewica czarna beluga BIO

400 g
47,47 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 21 opinii
MELVIT Cieciorka 400 g

MELVIT

Cieciorka

400 g
16,73 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027
4.8
z 5 opinii
BIO PLANET Soczewica brązowa BIO 500 g

BIO PLANET

Soczewica brązowa BIO

500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2027

Produkty marki MELVIT

5.0
z 283 opinii
MELVIT Płatki owsiane górskie 500 g

MELVIT

Płatki owsiane górskie

500 g
9,18 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
4.9
z 70 opinii
MELVIT Kuskus perłowy 400 g

MELVIT

Kuskus perłowy

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028
4.9
z 73 opinii
MELVIT Kasza bulgur (4x100g) 400 g

MELVIT

Kasza bulgur (4x100g)

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2028
4.9
z 65 opinii
MELVIT Kasza jaglana 400 g

MELVIT

Kasza jaglana

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2027
5.0
z 41 opinii
MELVIT Kasza bulgur z vermicelli 400 g

MELVIT

Kasza bulgur z vermicelli

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2027
4.9
z 29 opinii
MELVIT Kasza orkiszowa (4x100g) 400 g

MELVIT

Kasza orkiszowa (4x100g)

400 g
14,47 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
5.0
z 47 opinii
MELVIT Ryż Basmati z Pakistanu (4x100g) 400 g

MELVIT

Ryż Basmati z Pakistanu (4x100g)

400 g
21,97 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 48 opinii
MELVIT Skrobia ziemniaczana 1 kg

MELVIT

Skrobia ziemniaczana

1 kg
8,49 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2031
5.0
z 31 opinii
MELVIT Mąka owsiana 1 kg

MELVIT

Mąka owsiana

1 kg
7,99 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
5.0
z 30 opinii
MELVIT Mąka kukurydziana 1 kg

MELVIT

Mąka kukurydziana

1 kg
5,99 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027
4.9
z 16 opinii
MELVIT Mąka ryżowa 1 kg

MELVIT

Mąka ryżowa

1 kg
9,99 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
4.5
z 2 opinii
MELVIT Mąka gryczana 1 kg

MELVIT

Mąka gryczana

1 kg
16,99 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
5.0
z 55 opinii
MELVIT Kasza pęczak kujawski 400 g

MELVIT

Kasza pęczak kujawski

400 g
8,22 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
5.0
z 40 opinii
MELVIT Soczewica czerwona 400 g

MELVIT

Soczewica czerwona

400 g
17,22 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028
4.9
z 44 opinii
MELVIT Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z kozim serem i rozmarynem 130 g

MELVIT

Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z kozim serem i rozmarynem

130 g
46,08 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
MELVIT Pieczywo chrupkie żytnie Cripsy Vegan 8 warzyw 130 g

MELVIT

Pieczywo chrupkie żytnie Cripsy Vegan 8 warzyw

130 g
46,08 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store