Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Oleje, oliwy, octy
Inne oleje
OLEJ KASZUBSKI Olej z pestek dyni (tłoczony na zimno) nierafinowany
Olej z pestek dyni (tłoczony na zimno) nierafinowany OLEJ KASZUBSKI 100ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

OLEJ KASZUBSKI Olej z pestek dyni (tłoczony na zimno) nierafinowany

100 ml
OLEJ KASZUBSKI
Polska

Cena21,99 zł
219,90 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 31.12.2026
Parametry
Cena za kg:
219,90 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
100 ml
Dostawca:
ACS
Marka:
OLEJ KASZUBSKI
EAN:
5905342631835
Cena za kg:
219,90 zł/l
Pojemność:
100 ml
Marka:
OLEJ KASZUBSKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ACS
EAN:
5905342631835

Produkty z kategorii Inne oleje

4.9
z 45 opinii

16% taniej

HOUSE OF ASIA Olej sezamowy (z prażonego sezamu) 150 g

HOUSE OF ASIA

Olej sezamowy (z prażonego sezamu)

150 g
83,27 zł/kg
Cena promocyjna12,49 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2027
4.9
z 29 opinii

25% taniej

SO WELL Olej ryżowy 1 l

SO WELL

Olej ryżowy

1 l
17,99 zł/l
Cena promocyjna17,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 39 opinii
BIG NATURE Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
63,96 zł/l
Cena promocyjna15,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 126 opinii
KUJAWSKI Olej 3 ziarna 750 ml

KUJAWSKI

Olej 3 ziarna

750 ml
18,65 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027
4.9
z 10 opinii
Nowość
OLEJE KASZUBSKIE Olej z czarnuszki (tłoczony na zimno) nierafinowany 100 ml

OLEJE KASZUBSKIE

Olej z czarnuszki (tłoczony na zimno) nierafinowany

100 ml
169,90 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
4.9
z 16 opinii
BIG NATURE Olej z pestek dyni (tłoczony na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Olej z pestek dyni (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
119,96 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 1 opinii
PRZYSMAKI VIANDS Tłuszcz kaczy (de luxe) 180 g

PRZYSMAKI VIANDS

Tłuszcz kaczy (de luxe)

180 g
122,17 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
5.0
z 2 opinii
FOODS BY ANN Ghee - masło klarowane BIO 400 g

FOODS BY ANN

Ghee - masło klarowane BIO

400 g
174,97 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
4.3
z 3 opinii
BASSO Olej pistacjowy 250 ml

BASSO

Olej pistacjowy

250 ml
87,96 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 1 opinii
KUJAWSKI Olej z pestek dyni (tłoczony na zimno) 250 ml

KUJAWSKI

Olej z pestek dyni (tłoczony na zimno)

250 ml
119,96 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
OLEJ KASZUBSKI Olej z pestek dyni (tłoczony na zimno) nierafinowany 100 ml

OLEJ KASZUBSKI

Olej z pestek dyni (tłoczony na zimno) nierafinowany

100 ml
219,90 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
OLEJ KASZUBSKI Olej z wiesiołka (tłoczony na zimno) nierafinowany 100 ml

OLEJ KASZUBSKI

Olej z wiesiołka (tłoczony na zimno) nierafinowany

100 ml
449,90 zł/l
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 2 opinii
OLEJ KASZUBSKI Olej z rokitnika (tłoczony na zimno) nierafinowany 100 ml

OLEJ KASZUBSKI

Olej z rokitnika (tłoczony na zimno) nierafinowany

100 ml
249,90 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2027

Produkty marki OLEJ KASZUBSKI

5.0
z 42 opinii
OLEJ KASZUBSKI Olej rzepakowy rafinowany 1 l

OLEJ KASZUBSKI

Olej rzepakowy rafinowany

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
4.9
z 21 opinii
OLEJ KASZUBSKI Olej rzepakowy rafinowany 500 ml

OLEJ KASZUBSKI

Olej rzepakowy rafinowany

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
OLEJ KASZUBSKI Olej z wiesiołka (tłoczony na zimno) nierafinowany 100 ml

OLEJ KASZUBSKI

Olej z wiesiołka (tłoczony na zimno) nierafinowany

100 ml
449,90 zł/l
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 2 opinii
OLEJ KASZUBSKI Olej z rokitnika (tłoczony na zimno) nierafinowany 100 ml

OLEJ KASZUBSKI

Olej z rokitnika (tłoczony na zimno) nierafinowany

100 ml
249,90 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store