Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Oleje, oliwy, octy
Inne oleje
HOUSE OF ASIA Olej sezamowy (z prażonego sezamu)
Olej sezamowy (z prażonego sezamu) HOUSE OF ASIA 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

16% taniej

4.9
z 45 opinii

HOUSE OF ASIA Olej sezamowy (z prażonego sezamu)

150 g
HOUSE OF ASIA
Chiny

Cena promocyjna12,49 zł
83,27 zł/kg
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (16% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Aromatyczna, azjatycka przyprawa. Kilka kropel dodanych do potraw, zup czy sałatek nada im bogatego, egzotycznego smaku.


HOUSE OF ASIA Olej sezamowy (z prażonego sezamu)


Produkt dostępny
Data przydatności: 29.05.2027
Tagi
promocja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
3675.00 kJ
43.8%
Wartość energetyczna (kcal)
894.00 kcal
44.7%
Tłuszcz (g)
99.00 g
141.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
17.00 g
85.0%
Węglowodany (g)
0.70 g
0.3%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
45 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
7%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Znam lepsze oleje z prazonego sezamu. Ten bardzo sredni
22.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.09.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.08.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2026
0
0
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.04.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Karol
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
83,27 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
DE CARE
Marka:
HOUSE OF ASIA
EAN:
5901752701656
Cena za kg:
83,27 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
HOUSE OF ASIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DE CARE
EAN:
5901752701656

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od słońca. Po otwarciu przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w zamkniętym opakowaniu, z dala od słońca przez maksymalnie 2 miesiące.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

2


Informacje producenta

Marka

House of Asia


Marka standaryzowana

MarkaHouse of Asia

Opis produktu

Aromatyczna, azjatycka przyprawa. Kilka kropel dodanych do potraw, zup czy sałatek nada im bogatego, egzotycznego smaku.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Olej

Wariant z prażonego sezamu i soi

Produkty z kategorii Inne oleje

4.9
z 45 opinii

16% taniej

HOUSE OF ASIA Olej sezamowy (z prażonego sezamu) 150 g

HOUSE OF ASIA

Olej sezamowy (z prażonego sezamu)

150 g
83,27 zł/kg
Cena promocyjna12,49 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2027
4.9
z 39 opinii
BIG NATURE Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
63,96 zł/l
Cena promocyjna15,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 29 opinii

25% taniej

SO WELL Olej ryżowy 1 l

SO WELL

Olej ryżowy

1 l
17,99 zł/l
Cena promocyjna17,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 126 opinii
KUJAWSKI Olej 3 ziarna 750 ml

KUJAWSKI

Olej 3 ziarna

750 ml
18,65 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027
4.9
z 16 opinii
BIG NATURE Olej z pestek dyni (tłoczony na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Olej z pestek dyni (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
119,96 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 10 opinii
Nowość
OLEJE KASZUBSKIE Olej z czarnuszki (tłoczony na zimno) nierafinowany 100 ml

OLEJE KASZUBSKIE

Olej z czarnuszki (tłoczony na zimno) nierafinowany

100 ml
169,90 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
5.0
z 1 opinii
PRZYSMAKI VIANDS Tłuszcz kaczy (de luxe) 180 g

PRZYSMAKI VIANDS

Tłuszcz kaczy (de luxe)

180 g
122,17 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
5.0
z 2 opinii
FOODS BY ANN Ghee - masło klarowane BIO 400 g

FOODS BY ANN

Ghee - masło klarowane BIO

400 g
174,97 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
4.3
z 3 opinii
BASSO Olej pistacjowy 250 ml

BASSO

Olej pistacjowy

250 ml
87,96 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 1 opinii
KUJAWSKI Olej z pestek dyni (tłoczony na zimno) 250 ml

KUJAWSKI

Olej z pestek dyni (tłoczony na zimno)

250 ml
119,96 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
OLEJ KASZUBSKI Olej z pestek dyni (tłoczony na zimno) nierafinowany 100 ml

OLEJ KASZUBSKI

Olej z pestek dyni (tłoczony na zimno) nierafinowany

100 ml
219,90 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
OLEJ KASZUBSKI Olej z wiesiołka (tłoczony na zimno) nierafinowany 100 ml

OLEJ KASZUBSKI

Olej z wiesiołka (tłoczony na zimno) nierafinowany

100 ml
449,90 zł/l
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 2 opinii
OLEJ KASZUBSKI Olej z rokitnika (tłoczony na zimno) nierafinowany 100 ml

OLEJ KASZUBSKI

Olej z rokitnika (tłoczony na zimno) nierafinowany

100 ml
249,90 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2027

Produkty marki HOUSE OF ASIA

4.9
z 153 opinii
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe (tł. 5-7%) 400 ml

HOUSE OF ASIA

Mleczko kokosowe (tł. 5-7%)

400 ml
12,47 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
5.0
z 90 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron pszenny Udon (świeży) 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron pszenny Udon (świeży)

200 g
17,45 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
5.0
z 125 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron ryżowy (5 mm) bezglutenowy 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron ryżowy (5 mm) bezglutenowy

200 g
26,95 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-09-2027
5.0
z 66 opinii
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe BIO (tł. 17-19%) 400 g

HOUSE OF ASIA

Mleczko kokosowe BIO (tł. 17-19%)

400 g
23,72 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2027
4.9
z 89 opinii

21% taniej

HOUSE OF ASIA Sos sojowy ciemny (naturalnie warzony) 150 ml

HOUSE OF ASIA

Sos sojowy ciemny (naturalnie warzony)

150 ml
34,33 zł/l
Promocja
Cena promocyjna5,15 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2027
4.9
z 56 opinii

31% taniej

HOUSE OF ASIA Sos sojowy jasny (naturalnie warzony) 150 ml

HOUSE OF ASIA

Sos sojowy jasny (naturalnie warzony)

150 ml
29,93 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2027
5.0
z 43 opinii

15% taniej

HOUSE OF ASIA Sos Teriyaki (gęsty) 150 ml

HOUSE OF ASIA

Sos Teriyaki (gęsty)

150 ml
49,93 zł/l
Cena promocyjna7,49 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
4.9
z 48 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron ryżowy (10 mm) bezglutenowy 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron ryżowy (10 mm) bezglutenowy

200 g
29,95 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
5.0
z 29 opinii
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe BIO (tł. 5-7%) 400 ml

HOUSE OF ASIA

Mleczko kokosowe BIO (tł. 5-7%)

400 ml
19,97 zł/l
Cena promocyjna7,99 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027
4.9
z 31 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron pszenny Ramen (świeży) 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron pszenny Ramen (świeży)

200 g
17,45 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 40 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron ryżowy vermicelli bezglutenowy 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron ryżowy vermicelli bezglutenowy

200 g
37,45 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027
5.0
z 18 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron ryżowy (7 mm) bezglutenowy 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron ryżowy (7 mm) bezglutenowy

200 g
38,95 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
5.0
z 50 opinii
HOUSE OF ASIA Liście alg morskich nori (6 szt.) 15 g

HOUSE OF ASIA

Liście alg morskich nori (6 szt.)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2027
4.9
z 30 opinii
HOUSE OF ASIA Przyprawa garam masala (pikantna) 20 g

HOUSE OF ASIA

Przyprawa garam masala (pikantna)

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 26 opinii
HOUSE OF ASIA Papier ryżowy okrągły 100 g

HOUSE OF ASIA

Papier ryżowy okrągły

100 g
49,90 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-07-2027
5.0
z 56 opinii
HOUSE OF ASIA Sos sojowy jasny (naturalnie warzony) 625 ml

HOUSE OF ASIA

Sos sojowy jasny (naturalnie warzony)

625 ml
20,46 zł/l
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store