Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Mleczko i krem kokosowy
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe (tł. 5-7%)
Mleczko kokosowe (tł. 5 7%) HOUSE OF ASIA 400ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 153 opinii

HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe (tł. 5-7%)

400 ml
HOUSE OF ASIA
Sri Lanka

7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (33% taniej)
18,72 zł/l
7,49 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (33% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

House Of Asia Mleczko kokosowe charakteryzuje się delikatną kremową konsystencją i wyrafinowanym smakiem, który z powodzeniem już od wielu lat podbija podniebienia milionów klientów na całym świecie.

Produkty sygnowane znakiem towarowym House of Asia cechują się wyjątkowymi walorami smakowymi dzięki połączeniu specjalnie wyselekcjonowanych naturalnych składników najwyższej jakości z zaawansowanymi technologicznie procesami produkcyjnymi.

Kupując produkty House of Asia Klienci zawsze mają pewność, że nabywają jedynie to, co prawdziwie najsmaczniejsze oraz najlepsze!

Czy wiesz, że mleczko kokosowe:

  • pozytywnie wpływa na poziom cholesterolu,
  • obniża apetyt i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej
  • wykazuje działanie przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne

Cechy

kremowe


HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe (tł. 5-7%)


Produkt dostępny
Data przydatności: 21.08.2027
Dostępne warianty
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe BIO (tł. 17-19%)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe (tł. 5-7%) 400 ml
4,99 zł/szt. kupując 3 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
243.00 kJ
2.9%
Wartość energetyczna (kcal)
59.00 kcal
3.0%
Tłuszcz (g)
5.80 g
8.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
5.50 g
27.5%
Węglowodany (g)
0.80 g
0.3%
w tym cukry (g)
0.70 g
0.8%
Białko (g)
0.60 g
1.2%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
153 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
18.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Szkoda ze malo tłuste ale cena atrakcyjna
16.10.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry 👍️
25.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
12,47 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
DE CARE
Marka:
HOUSE OF ASIA
EAN:
5904358554961
Cena za kg:
12,47 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
HOUSE OF ASIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DE CARE
EAN:
5904358554961

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Rozwarstwienie lub zbrylenie produktu jest naturalnym procesem. W celu uzyskania jednolitej konsystencji zastosuj kąpiel wodną. Przed użyciem wstrząsnąć.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed, numer partii: na wieczku lub denku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od słońca. Po otwarciu przełożyć do niemetalowego opakowania i przechowywać w lodówce przez maksymalnie 3 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

3


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

House of Asia


Marka standaryzowana

MarkaHouse of Asia

Opis produktu

Najlepszy do: Dań curry Zup Kawy Drinków Odpowiedni dla wegan.


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Produkt roślinny z kokosa

Wariant 5-7 % tłuszczu


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Tajlandii.


Dodatkowe informacje

De Care Przysmaki świata

Produkty z kategorii Mleczko i krem kokosowy

4.9
z 153 opinii
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe (tł. 5-7%) 400 ml

HOUSE OF ASIA

Mleczko kokosowe (tł. 5-7%)

400 ml
12,47 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
4.9
z 68 opinii
KARA Mleczko kokosowe light (tł. 11%) 200 ml

KARA

Mleczko kokosowe light (tł. 11%)

200 ml
24,95 zł/l
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
5.0
z 66 opinii
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe BIO (tł. 17-19%) 400 g

HOUSE OF ASIA

Mleczko kokosowe BIO (tł. 17-19%)

400 g
23,72 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2027
5.0
z 29 opinii
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe BIO (tł. 5-7%) 400 ml

HOUSE OF ASIA

Mleczko kokosowe BIO (tł. 5-7%)

400 ml
19,97 zł/l
Cena promocyjna7,99 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027
4.9
z 103 opinii
MK Mleczko kokosowe (tł. 17-19%) 400 ml

MK

Mleczko kokosowe (tł. 17-19%)

400 ml
13,87 zł/l
Cena5,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2028
4.9
z 73 opinii
KARA Krem kokosowy (23-26% tł.) UHT 65 ml

KARA

Krem kokosowy (23-26% tł.) UHT

65 ml
61,38 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.9
z 44 opinii
AROY-D Mleczko kokosowe 150 ml

AROY-D

Mleczko kokosowe

150 ml
26,60 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2026
4.9
z 14 opinii
TERRASANA Mleczko kokosowe BIO (tł. 22%) 400 ml

TERRASANA

Mleczko kokosowe BIO (tł. 22%)

400 ml
39,47 zł/l
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
5.0
z 29 opinii
KARA Krem kokosowy (23-26% tł.) UHT 200 ml

KARA

Krem kokosowy (23-26% tł.) UHT

200 ml
46,25 zł/l
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-03-2027

Produkty marki HOUSE OF ASIA

5.0
z 90 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron pszenny Udon (świeży) 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron pszenny Udon (świeży)

200 g
17,45 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
5.0
z 125 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron ryżowy (5 mm) bezglutenowy 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron ryżowy (5 mm) bezglutenowy

200 g
26,95 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-09-2027
5.0
z 66 opinii
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe BIO (tł. 17-19%) 400 g

HOUSE OF ASIA

Mleczko kokosowe BIO (tł. 17-19%)

400 g
23,72 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2027
4.9
z 89 opinii

21% taniej

HOUSE OF ASIA Sos sojowy ciemny (naturalnie warzony) 150 ml

HOUSE OF ASIA

Sos sojowy ciemny (naturalnie warzony)

150 ml
34,33 zł/l
Promocja
Cena promocyjna5,15 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2027
4.9
z 56 opinii

31% taniej

HOUSE OF ASIA Sos sojowy jasny (naturalnie warzony) 150 ml

HOUSE OF ASIA

Sos sojowy jasny (naturalnie warzony)

150 ml
29,93 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2027
4.9
z 45 opinii

16% taniej

HOUSE OF ASIA Olej sezamowy (z prażonego sezamu) 150 g

HOUSE OF ASIA

Olej sezamowy (z prażonego sezamu)

150 g
83,27 zł/kg
Cena promocyjna12,49 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2027
5.0
z 43 opinii

15% taniej

HOUSE OF ASIA Sos Teriyaki (gęsty) 150 ml

HOUSE OF ASIA

Sos Teriyaki (gęsty)

150 ml
49,93 zł/l
Cena promocyjna7,49 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
4.9
z 48 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron ryżowy (10 mm) bezglutenowy 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron ryżowy (10 mm) bezglutenowy

200 g
29,95 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
5.0
z 29 opinii
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe BIO (tł. 5-7%) 400 ml

HOUSE OF ASIA

Mleczko kokosowe BIO (tł. 5-7%)

400 ml
19,97 zł/l
Cena promocyjna7,99 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027
4.9
z 31 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron pszenny Ramen (świeży) 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron pszenny Ramen (świeży)

200 g
17,45 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 40 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron ryżowy vermicelli bezglutenowy 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron ryżowy vermicelli bezglutenowy

200 g
37,45 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027
5.0
z 18 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron ryżowy (7 mm) bezglutenowy 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron ryżowy (7 mm) bezglutenowy

200 g
38,95 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
5.0
z 50 opinii
HOUSE OF ASIA Liście alg morskich nori (6 szt.) 15 g

HOUSE OF ASIA

Liście alg morskich nori (6 szt.)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2027
4.9
z 30 opinii
HOUSE OF ASIA Przyprawa garam masala (pikantna) 20 g

HOUSE OF ASIA

Przyprawa garam masala (pikantna)

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 26 opinii
HOUSE OF ASIA Papier ryżowy okrągły 100 g

HOUSE OF ASIA

Papier ryżowy okrągły

100 g
49,90 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-07-2027
5.0
z 56 opinii
HOUSE OF ASIA Sos sojowy jasny (naturalnie warzony) 625 ml

HOUSE OF ASIA

Sos sojowy jasny (naturalnie warzony)

625 ml
20,46 zł/l
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store