Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Mleczko i krem kokosowy
TERRASANA Mleczko kokosowe BIO (tł. 22%)
Mleczko kokosowe BIO (tł. 22%) TERRASANA 400ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 14 opinii

TERRASANA Mleczko kokosowe BIO (tł. 22%)

400 ml
TERRASANA
Holandia

Cena15,79 zł
39,47 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mleko kokosowe bogate jest w olej kokosowy, wytwarzane z miąższu kokosa. Ma silne właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne. Dodatkowo pomaga w walce z trądzikiem i wpływa pozytywnie na urodę. Może zastępować mleko krowie w kawie, deserach oraz wielu daniach, dlatego jest idealne dla wegan oraz osób uczulonych na obecność laktozy w produktach. Mleko kokosowe BIO firmy Terrasana jest ekologicznie przetwarzane, zawiera 22% tłuszczu oraz posiada certyfikat kontroli. Składnik spożywczy popularny przede wszystkim w daniach kuchni tajskiej oraz indyjskiej. Mleko kokosowe może być stosowane jako napój, dodatek do zup oraz sosów, a także wykorzystać je w zabiegach pielęgnacyjnych.


TERRASANA Mleczko kokosowe BIO (tł. 22%)


Produkt dostępny
Data przydatności: 03.07.2027
Tagi
bio
wegetariański
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre, smaczne, nie rozwodnione.
18.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2026
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.08.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Sabina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.01.2026
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.10.2025
0
0
Alena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2025
0
0
Patryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,47 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
TERRASANA
EAN:
8713576114102
Cena za kg:
39,47 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
TERRASANA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
8713576114102

Produkty z kategorii Mleczko i krem kokosowy

4.9
z 69 opinii
KARA Mleczko kokosowe light (tł. 11%) 200 ml

KARA

Mleczko kokosowe light (tł. 11%)

200 ml
24,95 zł/l
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
5.0
z 66 opinii
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe BIO (tł. 17-19%) 400 g

HOUSE OF ASIA

Mleczko kokosowe BIO (tł. 17-19%)

400 g
23,72 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2027
4.9
z 153 opinii
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe (tł. 5-7%) 400 ml

HOUSE OF ASIA

Mleczko kokosowe (tł. 5-7%)

400 ml
12,47 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
5.0
z 29 opinii
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe BIO (tł. 5-7%) 400 ml

HOUSE OF ASIA

Mleczko kokosowe BIO (tł. 5-7%)

400 ml
19,97 zł/l
Cena promocyjna7,99 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027
4.9
z 103 opinii
MK Mleczko kokosowe (tł. 17-19%) 400 ml

MK

Mleczko kokosowe (tł. 17-19%)

400 ml
13,87 zł/l
Cena5,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2028
4.9
z 44 opinii
AROY-D Mleczko kokosowe 150 ml

AROY-D

Mleczko kokosowe

150 ml
26,60 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2026
4.9
z 73 opinii
KARA Krem kokosowy (23-26% tł.) UHT 65 ml

KARA

Krem kokosowy (23-26% tł.) UHT

65 ml
61,38 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.9
z 14 opinii
TERRASANA Mleczko kokosowe BIO (tł. 22%) 400 ml

TERRASANA

Mleczko kokosowe BIO (tł. 22%)

400 ml
39,47 zł/l
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
5.0
z 29 opinii
KARA Krem kokosowy (23-26% tł.) UHT 200 ml

KARA

Krem kokosowy (23-26% tł.) UHT

200 ml
46,25 zł/l
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-03-2027

Produkty marki TERRASANA

5.0
z 4 opinii
TERRASANA Makaron z ryżu brązowego bezglutenowy BIO 250 g

TERRASANA

Makaron z ryżu brązowego bezglutenowy BIO

250 g
75,16 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.5
z 4 opinii
TERRASANA Makaron gryczany z batatami bezglutenowy BIO 250 g

TERRASANA

Makaron gryczany z batatami bezglutenowy BIO

250 g
75,16 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store