Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Dodatki kulinarne

Dodatki kulinarne

Wróć do Spiżarnia

Mieszanki uniwersalne w proszkuMieszanki uniwersalne w płynieMieszanki do mięsa i rybPasta curryPasty azjatyckiePasty paprykowePasty warzywnePasta sezamowa (tahini)Mleczko i krem kokosowyFixyPanierkiMarynatyDodatki specjalistyczneBulion



4.9
z 51 opinii
MONINI Krem z octu balsamicznego z Modeny I.G.P (glassa) 250 g

MONINI

Krem z octu balsamicznego z Modeny I.G.P (glassa)

250 g
95,96 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2027

4.8
z 17 opinii
VARVELLO Krem z octu balsamicznego z Modeny klasyczny 150 ml

VARVELLO

Krem z octu balsamicznego z Modeny klasyczny

150 ml
93,27 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2028

5.0
z 21 opinii
DE NIGRIS Ocet balsamiczny z Modeny 500 ml

DE NIGRIS

Ocet balsamiczny z Modeny

500 ml
26,98 zł/l
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2029

5.0
z 66 opinii
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe BIO (tł. 17-19%) 400 g

HOUSE OF ASIA

Mleczko kokosowe BIO (tł. 17-19%)

400 g
23,72 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2027

4.9
z 72 opinii
ALCE NERO Bulion warzywny (10 kostek) BIO 100 g

ALCE NERO

Bulion warzywny (10 kostek) BIO

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027

4.9
z 45 opinii
EKO WITAL Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
98,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027

5.0
z 29 opinii
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe BIO (tł. 5-7%) 400 ml

HOUSE OF ASIA

Mleczko kokosowe BIO (tł. 5-7%)

400 ml
19,97 zł/l
Cena promocyjna7,99 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027

4.9
z 14 opinii
TERRASANA Mleczko kokosowe BIO (tł. 22%) 400 ml

TERRASANA

Mleczko kokosowe BIO (tł. 22%)

400 ml
39,47 zł/l
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027

4.9
z 153 opinii
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe (tł. 5-7%) 400 ml

HOUSE OF ASIA

Mleczko kokosowe (tł. 5-7%)

400 ml
12,47 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027

4.9
z 69 opinii
KARA Mleczko kokosowe light (tł. 11%) 200 ml

KARA

Mleczko kokosowe light (tł. 11%)

200 ml
24,95 zł/l
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027

4.9
z 103 opinii
MK Mleczko kokosowe (tł. 17-19%) 400 ml

MK

Mleczko kokosowe (tł. 17-19%)

400 ml
13,87 zł/l
Cena5,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2028


4.9
z 73 opinii
KARA Krem kokosowy (23-26% tł.) UHT 65 ml

KARA

Krem kokosowy (23-26% tł.) UHT

65 ml
61,38 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027

4.9
z 44 opinii
AROY-D Mleczko kokosowe 150 ml

AROY-D

Mleczko kokosowe

150 ml
26,60 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2026

5.0
z 29 opinii
KARA Krem kokosowy (23-26% tł.) UHT 200 ml

KARA

Krem kokosowy (23-26% tł.) UHT

200 ml
46,25 zł/l
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-03-2027

5.0
z 40 opinii

16% taniej

KANOKWAN Pasta curry czerwona bezglutenowa 50 g

KANOKWAN

Pasta curry czerwona bezglutenowa

50 g
97,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,89 zł
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027

5.0
z 18 opinii
KANOKWAN Pasta curry żółta bezglutenowa 50 g

KANOKWAN

Pasta curry żółta bezglutenowa

50 g
115,80 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2027

4.9
z 14 opinii
KANOKWAN Pasta curry zielona bezglutenowa 50 g

KANOKWAN

Pasta curry zielona bezglutenowa

50 g
115,80 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027


4.9
z 23 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Żółte Curry 113 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Żółte Curry

113 g
88,41 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2027

5.0
z 14 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Massaman Curry 113 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Massaman Curry

113 g
88,41 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027

5.0
z 6 opinii
COCK Pasta curry panang 50 g

COCK

Pasta curry panang

50 g
69,80 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027

5.0
z 167 opinii
MAGGI Przyprawa w płynie 200 g

MAGGI

Przyprawa w płynie

200 g
22,95 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 15 opinii
LEA & PERRINS Sos korzenny Worcestershire 290 ml

LEA & PERRINS

Sos korzenny Worcestershire

290 ml
56,86 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.8
z 12 opinii
VEGETA Przyprawa w płynie (o smaku umami) 204 g

VEGETA

Przyprawa w płynie (o smaku umami)

204 g
18,58 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027

5.0
z 208 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 191 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 12 opinii
MOG Rosół kolagenowy drobiowy 500 ml

MOG

Rosół kolagenowy drobiowy

500 ml
71,98 zł/l
Cena promocyjna35,99 zł
41,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 32 opinii
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.7
z 44 opinii
KRAKUS Bulion drobiowy (porcja na raz) 100 g

KRAKUS

Bulion drobiowy (porcja na raz)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.9
z 25 opinii
KRAKUS Bulion warzywny (porcja na raz) 100 g

KRAKUS

Bulion warzywny (porcja na raz)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 18 opinii
KRAKUS Bulion wołowy (porcja na raz) 100 g

KRAKUS

Bulion wołowy (porcja na raz)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027


4.8
z 17 opinii
KRAKUS Grzybowa z podgrzybkami (koncentrat) 280 ml

KRAKUS

Grzybowa z podgrzybkami (koncentrat)

280 ml
42,82 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 9 opinii
MOG Rosół kolagenowy wołowy 500 g

MOG

Rosół kolagenowy wołowy

500 g
87,98 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
MOG Rosół kolagenowy wietnamski (baza do zupy pho) 500 ml

MOG

Rosół kolagenowy wietnamski (baza do zupy pho)

500 ml
87,98 zł/l
Cena43,99 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
MOG Rosół kolagenowy rybny 500 ml

MOG

Rosół kolagenowy rybny

500 ml
87,98 zł/l
Cena43,99 zł
Do koszyka

4.9
z 51 opinii
WINIARY Bulion grzybowy z borowikami (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion grzybowy z borowikami (6 kostek)

60 g
74,83 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 31 opinii
PRYMAT Przyprawa do kurczaka pikantna 25 g

PRYMAT

Przyprawa do kurczaka pikantna

25 g
71,60 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028


4.9
z 113 opinii
VEGETA NATUR Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

VEGETA NATUR

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027

5.0
z 1 opinii
MOG Rosołek z indyka (bez dodatku soli) 500 ml

MOG

Rosołek z indyka (bez dodatku soli)

500 ml
77,98 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka

5.0
z 21 opinii
STAR Bulion drobiowy 1 l

STAR

Bulion drobiowy

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026

5.0
z 16 opinii
STAR Bulion wołowy 1 l

STAR

Bulion wołowy

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026

5.0
z 12 opinii
STAR Bulion warzywny 1 kg

STAR

Bulion warzywny

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026

4.9
z 62 opinii
KNORR Rosół z kury (6 kostek) 60 g

KNORR

Rosół z kury (6 kostek)

60 g
66,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.9
z 77 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (12 kostek) 120 g

WINIARY

Rosół drobiowy (12 kostek)

120 g
45,75 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 41 opinii
WINIARY Bulion warzywny (12 kostek) 120 g

WINIARY

Bulion warzywny (12 kostek)

120 g
45,75 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 18 opinii
KNORR Bulionetka drobiowa (4x28g) 112 g

KNORR

Bulionetka drobiowa (4x28g)

112 g
71,34 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 1 opinii
KNORR Bulionetka wołowa (4x28g) 112 g

KNORR

Bulionetka wołowa (4x28g)

112 g
71,34 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 4 opinii
KNORR Bulionetka warzywna (4x28g) 112 g

KNORR

Bulionetka warzywna (4x28g)

112 g
71,34 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.9
z 78 opinii
VEGETA NATUR Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

VEGETA NATUR

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027

5.0
z 42 opinii
VEGETA NATUR Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

VEGETA NATUR

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2026

MOG Rosół warzywny z shiitake 500 ml

MOG

Rosół warzywny z shiitake

500 ml
77,98 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka

4.9
z 18 opinii
KNORR Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

KNORR

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
66,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

5.0
z 12 opinii
KUCHAREK Bulion warzywny (6 kostek) bezglutenowy 60 g

KUCHAREK

Bulion warzywny (6 kostek) bezglutenowy

60 g
29,83 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026


5.0
z 43 opinii
KUCHAREK Rosół z kury (18 kostek) 180 g

KUCHAREK

Rosół z kury (18 kostek)

180 g
21,39 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 29 opinii
WINIARY Bulion drobiowy z zielem angielskim i liściem laurowym (12 kostek) 120 g

WINIARY

Bulion drobiowy z zielem angielskim i liściem laurowym (12 kostek)

120 g
45,75 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka

4.9
z 32 opinii
HOTZ Czosnek (koncentrat) 80 g

HOTZ

Czosnek (koncentrat)

80 g
74,88 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029

4.9
z 37 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta z imbiru, czosnku i chili 120 g

HOUSE OF ASIA

Pasta z imbiru, czosnku i chili

120 g
58,25 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-09-2027

5.0
z 24 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Miso ciemna 75 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Miso ciemna

75 g
86,53 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka

5.0
z 18 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta miso jasna 120 g

HOUSE OF ASIA

Pasta miso jasna

120 g
83,25 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027


5.0
z 24 opinii
MIYASAKA Pasta Shiro do przygotowania zupy Miso 300 g

MIYASAKA

Pasta Shiro do przygotowania zupy Miso

300 g
55,97 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026

5.0
z 3 opinii
LE PHARE DU CAP BON Pasta Harissa 70 g

LE PHARE DU CAP BON

Pasta Harissa

70 g
59,86 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2028

5.0
z 1 opinii
S&B Pasta przyprawowa do złocistego curry (pikantna) 92 g

S&B

Pasta przyprawowa do złocistego curry (pikantna)

92 g
182,50 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027

5.0
z 12 opinii
YIPIN Chrupiące chili w oleju (smażone) 225 g

YIPIN

Chrupiące chili w oleju (smażone)

225 g
79,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027

4.9
z 31 opinii
UNIVER Pasta paprykowa łagodna 70 g

UNIVER

Pasta paprykowa łagodna

70 g
78,43 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2027

4.9
z 7 opinii
Nowość
YIPIN Chrupiący czosnek z chili w oleju (smażony) 15 g

YIPIN

Chrupiący czosnek z chili w oleju (smażony)

15 g
1199,33 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027

4.9
z 174 opinii
VIFON Zupa błyskawiczna o smaku złoty kurczak (łagodna) 70 g

VIFON

Zupa błyskawiczna o smaku złoty kurczak (łagodna)

70 g
34,14 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 67 opinii
KNORR FIX Spaghetti Bolognese 41 g

KNORR FIX

Spaghetti Bolognese

41 g
146,10 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 25 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczystego kurczaka z czosnkiem i ziołami + WORECZEK DO PIECZENIA 30 g

WINIARY Pomysł na...

Soczystego kurczaka z czosnkiem i ziołami + WORECZEK DO PIECZENIA

30 g
183,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 55 opinii
KNORR FIX Spaghetti Napoli 45 g

KNORR FIX

Spaghetti Napoli

45 g
106,44 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 32 opinii
WINIARY Pomysł na... Kurczaka w sosie śmietanowo-ziołowym 30 g

WINIARY Pomysł na...

Kurczaka w sosie śmietanowo-ziołowym

30 g
159,67 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 38 opinii
KNORR FIX Soczyste kotlety mielone 70 g

KNORR FIX

Soczyste kotlety mielone

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 30 opinii
KNORR FIX Spaghetti Bolognese extra ziołowe 42 g

KNORR FIX

Spaghetti Bolognese extra ziołowe

42 g
142,62 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.9
z 37 opinii
KNORR FIX Mieszanka do potraw chińskich 37 g

KNORR FIX

Mieszanka do potraw chińskich

37 g
161,89 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

5.0
z 31 opinii
WINIARY Pomysł na... Spaghetti po bolońsku 44 g

WINIARY Pomysł na...

Spaghetti po bolońsku

44 g
108,86 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 10 opinii
WINIARY Pomysł na... Spaghetti 4 sery 44 g

WINIARY Pomysł na...

Spaghetti 4 sery

44 g
108,86 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

123

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store