Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Bulion
Wołowy
WINIARY Bulion wołowy
Bulion wołowy WINIARY 160g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 62 opinii

WINIARY Bulion wołowy

160 g
WINIARY
Niemcy

7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (16% taniej)
49,94 zł/kg
7,99 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (16% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bulion wołowy WINIARY to gęsty, esencjonalny i aromatyczny produkt, który doskonale się sprawdzi w każdej kuchni. Jego prosty skład oraz receptura oparta na wolno gotowanym wywarze sprawiają, że jest szybką i wygodną alternatywą dla domowego, przygotowywanego przez kilka godzin bulionu. Unikalna, półpłynna konsystencja sprawia, że bulion wołowy WINIARY szybko i łatwo się rozpuszcza, dzięki czemu nadaje się zarówno do zup, jak i do dań głównych. Charakteryzuje się głębokim, mięsnym smakiem i intensywnym kolorem. Podkreśla charakter potraw, nie dominując ich smaku. Doskonale pasuje do ciemnych sosów, gulaszu, pieczeni, ramenu czy nawet sosu bolońskiego. Bulion wołowy WINIARY jest wyjątkowo wydajny i wygodny w użyciu – z jednego słoiczka można przygotować aż 3,5 litra bulionu. Do uzyskania 1 litra klarownego wywaru wystarczą 3 łyżki produktu na litr wrzącej wody. Może być także stosowany według uznania jako dodatek wzmacniający smak potraw. Produkt został zapakowany w szklany słoiczek i poddany procesowi pasteryzacji, podobnie jak domowe przetwory. Sprawdzi się w codziennym gotowaniu, a także podczas specjalnych okazji, podkreślając doskonały smak Twoich dań. Cechy produktu: • esencjonalny smak, dzięki wolno gotowanemu wywarowi wołowemu • idealny do sosów, pieczeni, gulaszu oraz zup • półpłynna konsystencja ułatwiająca rozpuszczanie • szklany słoiczek i pasteryzacja • wysoka wydajność – do 3,5 litra bulionu • dostępny również w wariantach: drobiowym i warzywnym. Wypróbuj bulion wołowy WINIARY w swojej kuchni! Alergeny: Zawiera pszenicę. Może zawierać seler. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.


Cechy

na bazie wolno gotowanego wywaru

6,99 zł - cena rekomendowana


WINIARY Bulion wołowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.04.2027
Dostępne warianty
WINIARY Bulion drobiowy
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
WINIARY Bulion wołowy 160 g
6,69 zł/szt. kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
22.00 kJ
0.3%
Wartość energetyczna (kcal)
5.00 kcal
0.3%
Tłuszcz (g)
0.20 g
0.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
0.60 g
0.2%
w tym cukry (g)
0.30 g
0.3%
Błonnik (g)
0.00 g
Białko (g)
0.20 g
0.4%
Sól (g)
0.83 g
13.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
62 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
stosuję na 2 zupy, polecam
07.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze dodaję do zupy
01.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
41,81 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
160 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
WINIARY
EAN:
7613036507028
Cena za kg:
41,81 zł/kg
Waga:
160 g
Marka:
WINIARY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613036507028

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Do przygotowania bulionu użyj 3 łyżki (45 g) produktu na 1 litr wrzącej wody, wymieszaj, ponownie zagotuj. Zawartość słoika wystarczy do przygotowania 3,5 litra bulionu wołowego. Rozwarstwienie produktu jest procesem naturalnym. Przed użyciem wstrząśnij. Zawsze używaj czystej łyżki.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data nadrukowana na nakrętce. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(tydzień/tygodnie/tygodni):

2


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Zawartość netto: 160 g e (127 ml) Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.


Informacje producenta

Marka

Winiary


Marka standaryzowana

MarkaWiniary

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Bulion wołowy WINIARY to gęsty, esencjonalny i aromatyczny produkt, który doskonale się sprawdzi w każdej kuchni. Jego prosty skład oraz receptura oparta na wolno gotowanym wywarze sprawiają, że jest szybką i wygodną alternatywą dla domowego, przygotowywanego przez kilka godzin bulionu. Unikalna, półpłynna konsystencja sprawia, że bulion wołowy WINIARY szybko i łatwo się rozpuszcza, dzięki czemu nadaje się zarówno do zup, jak i do dań głównych. Charakteryzuje się głębokim, mięsnym smakiem i intensywnym kolorem. Podkreśla charakter potraw, nie dominując ich smaku. Doskonale pasuje do ciemnych sosów, gulaszu, pieczeni, ramenu czy nawet sosu bolońskiego. Bulion wołowy WINIARY jest wyjątkowo wydajny i wygodny w użyciu – z jednego słoiczka można przygotować aż 3,5 litra bulionu. Do uzyskania 1 litra klarownego wywaru wystarczą 3 łyżki produktu na litr wrzącej wody. Może być także stosowany według uznania jako dodatek wzmacniający smak potraw. Produkt został zapakowany w szklany słoiczek i poddany procesowi pasteryzacji, podobnie jak domowe przetwory. Sprawdzi się w codziennym gotowaniu, a także podczas specjalnych okazji, podkreślając doskonały smak Twoich dań. Cechy produktu: • esencjonalny smak, dzięki wolno gotowanemu wywarowi wołowemu • idealny do sosów, pieczeni, gulaszu oraz zup • półpłynna konsystencja ułatwiająca rozpuszczanie • szklany słoiczek i pasteryzacja • wysoka wydajność – do 3,5 litra bulionu • dostępny również w wariantach: drobiowym i warzywnym. Wypróbuj bulion wołowy WINIARY w swojej kuchni! Alergeny: Zawiera pszenicę. Może zawierać seler. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.


O marce

Marka WINIARY jest znana Polakom od ponad 80-ciu lat. Produkty znajdujące się w jej portfolio są synonimem domowej kuchni, rodzinnej atmosfery oraz doskonałego połączenia tradycyjnego polskiego smaku z inspirującym i współczesnym podejściem do gotowania. Wśród znanych i cenionych produktów znajdują się m.in. POMYSŁ NA..., zupy, buliony, sosy, majonezy, dania instant, przyprawy, galaretki, kisiele oraz budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych. Wszystkie pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić smaczny, domowy posiłek. Chętnie korzystają z nich zarówno wielbiciele kuchni tradycyjnej, jak i współczesnej. Po sprawdzone przepisy, liczne inspiracje i pomysły na każdy dzień, zapraszamy Cię codziennie na Winiary.pl , jedną z najpopularniejszych stron kulinarnych w Polsce, oraz na nasze kanały social media.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Bulion wołowy

Produkty z kategorii Wołowy

5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 18 opinii
KRAKUS Bulion wołowy (porcja na raz) 100 g

KRAKUS

Bulion wołowy (porcja na raz)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 9 opinii
MOG Rosół kolagenowy wołowy 500 g

MOG

Rosół kolagenowy wołowy

500 g
87,98 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
5.0
z 26 opinii
EKO WITAL Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
102,88 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
5.0
z 16 opinii
STAR Bulion wołowy 1 l

STAR

Bulion wołowy

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
5.0
z 7 opinii
Nowość
NATURAVENA Kostka rosołowa wołowa (6 szt.) bezglutenowa BIO 66 g

NATURAVENA

Kostka rosołowa wołowa (6 szt.) bezglutenowa BIO

66 g
98,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027
5.0
z 1 opinii
KNORR Bulionetka wołowa (4x28g) 112 g

KNORR

Bulionetka wołowa (4x28g)

112 g
71,34 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 42 opinii
VEGETA NATUR Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

VEGETA NATUR

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2026

Produkty marki WINIARY

4.9
z 93 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 121 opinii
WINIARY Barszcz biały (na 4 porcje) 66 g

WINIARY

Barszcz biały (na 4 porcje)

66 g
42,27 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 35 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy 38 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy

38 g
35,53 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 208 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 32 opinii
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 191 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 20 opinii
WINIARY Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 225 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 46 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 44 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy 63 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy

63 g
27,78 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 17 opinii
WINIARY Budyń Pistacja-Malina (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Pistacja-Malina (bez cukru)

35 g
50,00 zł/kg
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
WINIARY Budyń o smaku deseru s'mores - pieczonej pianki z czekoladą i herbatnikami (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń o smaku deseru s'mores - pieczonej pianki z czekoladą i herbatnikami (bez cukru)

35 g
50,00 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store