Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Bulion
Wołowy
VEGETA NATUR Rosół wołowy (6 kostek)
Rosół wołowy (6 kostek) VEGETA NATUR 60g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 42 opinii

VEGETA NATUR Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
VEGETA NATUR
Chorwacja

Cena2,99 zł
49,83 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

bez sztucznych barwników i aromatów

bez dodatku glutaminianu sodu!

bez dodatku konserwantów!

z oliwką z oliwek, z solą morską


VEGETA NATUR Rosół wołowy (6 kostek)


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.12.2026
Dostępne warianty
VEGETA NATUR Rosół drobiowy (6 kostek)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
26.00 kJ
0.3%
Wartość energetyczna (kcal)
6.00 kcal
0.3%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
< 0.50 g
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Błonnik (g)
< 0.50 g
Białko (g)
< 0.50 g
Sól (g)
0.88 g
14.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
42 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Juz kupowałam i jest aromat
16.01.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.08.2026
0
0
Yuliia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Oksana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2026
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2026
0
0
Bryn
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Yuliia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,83 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
60 g
Dostawca:
PODRAVKA
Marka:
VEGETA NATUR
EAN:
3856020208547
Cena za kg:
49,83 zł/kg
Waga:
60 g
Marka:
VEGETA NATUR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PODRAVKA
EAN:
3856020208547

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: Jedną kostkę rozpuścić w 500 ml wrzącej wody, gotować 3 minuty. Przygotowany bulion można podawać sam lub z makaronem Podravka. Kostka rosołowa wołowa podkreśla smak potraw (ryżu, makaronów, warzyw i dań mięsnych itp.).


Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze otoczenia.


Informacje producenta

Marka

Vegeta


Marka standaryzowana

MarkaVegeta

Podmarka

Podmarka Natur


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Informacje o dodatkach: pozostały tekst

Bez dodatku konserwantów


Pochodzenie

Kraj pochodzenia: Chorwacja.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Rosół wołowy

Produkty z kategorii Wołowy

4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 18 opinii
KRAKUS Bulion wołowy (porcja na raz) 100 g

KRAKUS

Bulion wołowy (porcja na raz)

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 26 opinii
EKO WITAL Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
102,88 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
5.0
z 9 opinii
MOG Rosół kolagenowy wołowy 500 g

MOG

Rosół kolagenowy wołowy

500 g
87,98 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
Nowość
NATURAVENA Kostka rosołowa wołowa (6 szt.) bezglutenowa BIO 66 g

NATURAVENA

Kostka rosołowa wołowa (6 szt.) bezglutenowa BIO

66 g
98,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027
5.0
z 16 opinii
STAR Bulion wołowy 1 l

STAR

Bulion wołowy

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
5.0
z 42 opinii
VEGETA NATUR Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

VEGETA NATUR

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2026
5.0
z 1 opinii
KNORR Bulionetka wołowa (4x28g) 112 g

KNORR

Bulionetka wołowa (4x28g)

112 g
71,34 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki VEGETA NATUR

4.9
z 113 opinii
VEGETA NATUR Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

VEGETA NATUR

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
5.0
z 57 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa warzywna do potraw 150 g

VEGETA NATUR

Przyprawa warzywna do potraw

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
4.9
z 78 opinii
VEGETA NATUR Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

VEGETA NATUR

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
4.8
z 19 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa do ziemniaków z ziołami 20 g

VEGETA NATUR

Przyprawa do ziemniaków z ziołami

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
4.9
z 30 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa do mozarelli i pomidorów 20 g

VEGETA NATUR

Przyprawa do mozarelli i pomidorów

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
4.9
z 22 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa do złocistego kurczaka 20 g

VEGETA NATUR

Przyprawa do złocistego kurczaka

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
5.0
z 11 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa do frytek i chipsów 20 g

VEGETA NATUR

Przyprawa do frytek i chipsów

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 37 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa w płynie (bez glutaminianu sodu) 204 g

VEGETA NATUR

Przyprawa w płynie (bez glutaminianu sodu)

204 g
19,56 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027
4.8
z 20 opinii
VEGETA NATUR Pasta z czosnku bezglutenowa 90 g

VEGETA NATUR

Pasta z czosnku bezglutenowa

90 g
94,33 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
5.0
z 7 opinii
VEGETA NATUR Pasta bazyliowa bezglutenowa 90 g

VEGETA NATUR

Pasta bazyliowa bezglutenowa

90 g
94,33 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
5.0
z 7 opinii
VEGETA NATUR Pasta cebulowa bezglutenowa 190 g

VEGETA NATUR

Pasta cebulowa bezglutenowa

190 g
44,68 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store