Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy
Pasty do dań
VEGETA NATUR Pasta bazyliowa bezglutenowa
Pasta bazyliowa bezglutenowa VEGETA NATUR 90g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

VEGETA NATUR Pasta bazyliowa bezglutenowa

90 g
VEGETA NATUR
Chorwacja

Cena8,49 zł
94,33 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

63 g bazylii w tym opakowaniu

bezglutenowe

bez dodatku: konserwantów i wzmacniaczy smaku


VEGETA NATUR Pasta bazyliowa bezglutenowa


Produkt dostępny
Data przydatności: 27.01.2027
Dostępne warianty
VEGETA NATUR Pasta z czosnku bezglutenowa
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bezglutenowy
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
858.00 kJ
10.2%
Wartość energetyczna (kcal)
208.00 kcal
10.4%
Tłuszcz (g)
20.00 g
28.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.20 g
11.0%
Węglowodany (g)
3.50 g
1.3%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Błonnik (g)
2.90 g
Białko (g)
2.10 g
4.2%
Sól (g)
1.10 g
18.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
KANCELARIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2025
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
94,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
90 g
Dostawca:
PODRAVKA
Marka:
VEGETA NATUR
EAN:
3856020263560
Cena za kg:
94,33 zł/kg
Waga:
90 g
Marka:
VEGETA NATUR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PODRAVKA
EAN:
3856020263560

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Praktyczne wskazówki: - Do wzbogacania dipów, past i zimnych sosów. - Zmieszany z oliwą z oliwek służy jako baza do różnych pesto, dressingów i sosów. - Posolić potrawę (dodatkowo) według uznania. - 1 łyżeczka pasty zastępuje 4 łyżeczki świeżo posiekanej bazylii.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze otoczenia, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 15 dni. Ze względu na całkowicie naturalne składniki mogą wystąpić różnice w kolorze i intensywności smaku. Najlepiej spożyć przed: patrz krawędź tuby.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

15


Informacje producenta

Marka

VEGETA


Marka standaryzowana

MarkaVegeta

Podmarka

Podmarka Natur


Logotypy stron trzecich

V-Label Vegan (VEBU)


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pasta

Wariant bazyliowa

Produkty z kategorii Pasty do dań

5.0
z 9 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta z czosnku 120 g

HOUSE OF ASIA

Pasta z czosnku

120 g
58,25 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2027
5.0
z 20 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta z imbiru 120 g

HOUSE OF ASIA

Pasta z imbiru

120 g
58,25 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2027
5.0
z 6 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta z chili 120 g

HOUSE OF ASIA

Pasta z chili

120 g
58,25 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2027
5.0
z 22 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Pad Thai 113 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Pad Thai

113 g
88,41 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2027
5.0
z 23 opinii
UNIVER Pasta paprykowa ostra 70 g

UNIVER

Pasta paprykowa ostra

70 g
71,29 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
4.8
z 4 opinii
SUREE TAJLAND Pasta z tamaryndowca 227 g

SUREE TAJLAND

Pasta z tamaryndowca

227 g
43,13 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-09-2027
5.0
z 13 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Butter Chicken (łagodna) 50 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Butter Chicken (łagodna)

50 g
131,80 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2027
4.9
z 9 opinii
RE TARTU Pasta truflowa 80 g

RE TARTU

Pasta truflowa

80 g
249,87 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2028
4.9
z 16 opinii
WINIARY Kurczak po japońsku Teriyaki - pasta do smażenia 65 g

WINIARY

Kurczak po japońsku Teriyaki - pasta do smażenia

65 g
99,85 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 23 opinii
WINIARY Makaron Pad Thai - pasta do smażenia 65 g

WINIARY

Makaron Pad Thai - pasta do smażenia

65 g
99,85 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 10 opinii
KANOKWAN Pasta Tom Yum bezglutenowa 30 g

KANOKWAN

Pasta Tom Yum bezglutenowa

30 g
193,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2027
4.8
z 5 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta do zupy Pho (łagodna) 50 g

HOUSE OF ASIA

Pasta do zupy Pho (łagodna)

50 g
135,80 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2027
5.0
z 12 opinii
WINIARY AIR FRYER Wieprzowina po koreański (Korean BBQ) - pasta do smażenia 65 g

WINIARY AIR FRYER

Wieprzowina po koreański (Korean BBQ) - pasta do smażenia

65 g
99,85 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 1 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Bulgogi (średnio ostra) 50 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Bulgogi (średnio ostra)

50 g
135,80 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
4.9
z 11 opinii
KANOKWAN Pasta Pad Thai bezglutenowa 72 g

KANOKWAN

Pasta Pad Thai bezglutenowa

72 g
80,42 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027
4.8
z 20 opinii
VEGETA NATUR Pasta z czosnku bezglutenowa 90 g

VEGETA NATUR

Pasta z czosnku bezglutenowa

90 g
94,33 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
5.0
z 7 opinii
VEGETA NATUR Pasta bazyliowa bezglutenowa 90 g

VEGETA NATUR

Pasta bazyliowa bezglutenowa

90 g
94,33 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
5.0
z 10 opinii
SEMPIO Pasta Gochujang - koreańska pasta z ostrej papryki 170 g

SEMPIO

Pasta Gochujang - koreańska pasta z ostrej papryki

170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2027
4.7
z 3 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta Tikka Masala (średnio ostra) 50 g

HOUSE OF ASIA

Pasta Tikka Masala (średnio ostra)

50 g
135,80 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-09-2027
5.0
z 7 opinii
VEGETA NATUR Pasta cebulowa bezglutenowa 190 g

VEGETA NATUR

Pasta cebulowa bezglutenowa

190 g
44,68 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027
5.0
z 1 opinii
HOUSE OF ASIA Pasta miodowo-czosnkowa 50 g

HOUSE OF ASIA

Pasta miodowo-czosnkowa

50 g
135,80 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
4.8
z 6 opinii
PONTI Bruschetta z suszonymi pomidorami 130 g

PONTI

Bruschetta z suszonymi pomidorami

130 g
99,92 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki VEGETA NATUR

4.9
z 113 opinii
VEGETA NATUR Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

VEGETA NATUR

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
5.0
z 57 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa warzywna do potraw 150 g

VEGETA NATUR

Przyprawa warzywna do potraw

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
5.0
z 42 opinii
VEGETA NATUR Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

VEGETA NATUR

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2026
4.9
z 78 opinii
VEGETA NATUR Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

VEGETA NATUR

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
4.8
z 19 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa do ziemniaków z ziołami 20 g

VEGETA NATUR

Przyprawa do ziemniaków z ziołami

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
4.9
z 30 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa do mozarelli i pomidorów 20 g

VEGETA NATUR

Przyprawa do mozarelli i pomidorów

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
4.9
z 22 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa do złocistego kurczaka 20 g

VEGETA NATUR

Przyprawa do złocistego kurczaka

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
5.0
z 11 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa do frytek i chipsów 20 g

VEGETA NATUR

Przyprawa do frytek i chipsów

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 37 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa w płynie (bez glutaminianu sodu) 204 g

VEGETA NATUR

Przyprawa w płynie (bez glutaminianu sodu)

204 g
19,56 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027
4.8
z 20 opinii
VEGETA NATUR Pasta z czosnku bezglutenowa 90 g

VEGETA NATUR

Pasta z czosnku bezglutenowa

90 g
94,33 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
5.0
z 7 opinii
VEGETA NATUR Pasta cebulowa bezglutenowa 190 g

VEGETA NATUR

Pasta cebulowa bezglutenowa

190 g
44,68 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store