Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Mieszanki przypraw
Zioła prowansalskie
VEGETA NATUR Przyprawa warzywna do potraw
Przyprawa warzywna do potraw VEGETA NATUR 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 57 opinii

VEGETA NATUR Przyprawa warzywna do potraw

150 g
VEGETA NATUR
Chorwacja

Cena5,99 zł
39,93 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Przyprawa Vegeta Natur to 150 g aromatycznego zestawu warzyw, który podbije smak każdej potrawy, do której zostanie użyty. Wystarczy szczypta, aby urozmaicić różne zupy czy mięsa. Mocny aromat i zapach zawdzięcza specjalnie dobranym składnikom pozbawionym jakichkolwiek wzmacniaczy.

Po co kupować kilka różnych produktów, jeśli jeden Vegeta Natur ma wszystko, czego potrzeba do nadania idealnego, charakterystycznego smaku? To przyprawa ceniona w każdej kuchni. Można dosypać odrobinę do dania, albo na przykład natrzeć mięso przed pieczeniem.

Przyprawa Vegeta Natur – dlaczego warto?

  • Wyrazisty smak
  • Idealny do każdej potrawy
  • Naturalne składniki
  • Intensywny smak i aromat

Cechy

100% naturalnych składników!!

bez dodatku glutaminianu sodu!!

sól z Morza Adriatyckiego

bogactwo warzyw


VEGETA NATUR Przyprawa warzywna do potraw


Produkt dostępny
Data przydatności: 21.01.2028
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
638.00 kJ
7.6%
Wartość energetyczna (kcal)
151.00 kcal
7.6%
Tłuszcz (g)
0.60 g
0.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
30.00 g
11.5%
w tym cukry (g)
26.00 g
28.9%
Błonnik (g)
6.80 g
Białko (g)
3.00 g
6.0%
Sól (g)
54.80 g
913.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
39,93 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
PODRAVKA
Marka:
VEGETA NATUR
EAN:
3850104248832
Cena za kg:
39,93 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
VEGETA NATUR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PODRAVKA
EAN:
3850104248832

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przyrządzania: Podczas gotowania lub przed smażeniem danie doprawić Vegetą. 1 łyżeczka (3 g) wystarczy na 250 ml zupy, sosu, lub 250 g makaronu, ryżu i dań ziemniaczanych. Mięso i rybę obficie posypać z obydwu stron. Dania nie trzeba dodatkowo solić.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze otoczenia.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Vegeta


Marka producenta

MarkaPodravka

Marka standaryzowana

MarkaVegeta

Podmarka

Podmarka Natur


Opis produktu

Nowa lepsza receptura: - Nie zawiera glutenu - 480 g świeżych warzyw użyto do wyprodukowania tego opakowania* - Idealna mieszanka 9 rodzajów suszonych na słońcu warzyw Zaproś naturę do swojej kuchni i ciesz się bogatym smakiem swoich dań! *opakowanie zawiera 48 g suszonych warzyw


Informacje o dodatkach: pozostały tekst

Bez dodatku glutaminianu sodu!!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Przyprawa warzywna do potraw

Produkty z kategorii Zioła prowansalskie

5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 26 opinii
KOTANYI Zio�ła toskańskie 25 g

KOTANYI

Zioła toskańskie

25 g
179,60 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 57 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa warzywna do potraw 150 g

VEGETA NATUR

Przyprawa warzywna do potraw

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
4.9
z 52 opinii
KAMIS Zioła prowansalskie 8 g

KAMIS

Zioła prowansalskie

8 g
286,25 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2029
4.9
z 14 opinii
KOTANYI Zioła prowansalskie - mieszanka 11 g

KOTANYI

Zioła prowansalskie - mieszanka

11 g
317,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2028
5.0
z 20 opinii
DARY NATURY Przyprawa prowansalska BIO 20 g

DARY NATURY

Przyprawa prowansalska BIO

20 g
439,50 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028
4.8
z 16 opinii
PRIPRAVKA Zioła prowansalskie (bez dodatku soli) 30 g

PRIPRAVKA

Zioła prowansalskie (bez dodatku soli)

30 g
159,67 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027

Produkty marki VEGETA NATUR

4.9
z 113 opinii
VEGETA NATUR Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

VEGETA NATUR

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
5.0
z 42 opinii
VEGETA NATUR Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

VEGETA NATUR

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2026
4.9
z 78 opinii
VEGETA NATUR Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

VEGETA NATUR

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
5.0
z 11 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa do frytek i chipsów 20 g

VEGETA NATUR

Przyprawa do frytek i chipsów

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.8
z 19 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa do ziemniaków z ziołami 20 g

VEGETA NATUR

Przyprawa do ziemniaków z ziołami

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
4.9
z 30 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa do mozarelli i pomidorów 20 g

VEGETA NATUR

Przyprawa do mozarelli i pomidorów

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
4.9
z 22 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa do złocistego kurczaka 20 g

VEGETA NATUR

Przyprawa do złocistego kurczaka

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
4.9
z 37 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa w płynie (bez glutaminianu sodu) 204 g

VEGETA NATUR

Przyprawa w płynie (bez glutaminianu sodu)

204 g
19,56 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027
4.8
z 20 opinii
VEGETA NATUR Pasta z czosnku bezglutenowa 90 g

VEGETA NATUR

Pasta z czosnku bezglutenowa

90 g
94,33 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
5.0
z 7 opinii
VEGETA NATUR Pasta bazyliowa bezglutenowa 90 g

VEGETA NATUR

Pasta bazyliowa bezglutenowa

90 g
94,33 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
5.0
z 7 opinii
VEGETA NATUR Pasta cebulowa bezglutenowa 190 g

VEGETA NATUR

Pasta cebulowa bezglutenowa

190 g
44,68 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store