Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Mieszanki przypraw
Zioła prowansalskie
PRIPRAVKA Zioła prowansalskie (bez dodatku soli)
Zioła prowansalskie (bez dodatku soli) PRIPRAVKA 30g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 16 opinii

PRIPRAVKA Zioła prowansalskie (bez dodatku soli)

30 g
PRIPRAVKA
Ukraina

Cena4,79 zł
159,67 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 31.10.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
6%
3
0%
2
6%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo aromatyczne
28.04.2026
0
0
Khrystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Klasyka w najlepszym wydaniu! Mają piękny, naturalny aromat i świetnie podbijają smak dań. Duży plus za brak soli, bo mogę doprawić wszystko po swojemu. Bardzo dobra jakość, czuć świeżość ziół. U mnie must-have w kuchni
29.01.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra, smaczna kompozycja ziół, która podkreśla smak warzyw
01.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
08.11.2025
0
0
Olha
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️❤️🔥
16.10.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie czuć aromatu ziół. Słowo Exclusive zupełnie nie pasuje do jakości produktu. Zdecydowanie lepsze są Prymat lub Kamis.
02.08.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.11.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
159,67 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
30 g
Dostawca:
BONNELL SPÓŁKA Z OGR
Marka:
PRIPRAVKA
EAN:
4820195516218
Cena za kg:
159,67 zł/kg
Waga:
30 g
Marka:
PRIPRAVKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BONNELL SPÓŁKA Z OGR
EAN:
4820195516218

Produkty z kategorii Zioła prowansalskie

5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 26 opinii
KOTANYI Zioła toskańskie 25 g

KOTANYI

Zioła toskańskie

25 g
179,60 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 57 opinii
VEGETA NATUR Przyprawa warzywna do potraw 150 g

VEGETA NATUR

Przyprawa warzywna do potraw

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
4.9
z 52 opinii
KAMIS Zioła prowansalskie 8 g

KAMIS

Zioła prowansalskie

8 g
286,25 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2029
4.9
z 14 opinii
KOTANYI Zioła prowansalskie - mieszanka 11 g

KOTANYI

Zioła prowansalskie - mieszanka

11 g
317,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2028
5.0
z 20 opinii
DARY NATURY Przyprawa prowansalska BIO 20 g

DARY NATURY

Przyprawa prowansalska BIO

20 g
439,50 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028
4.8
z 16 opinii
PRIPRAVKA Zioła prowansalskie (bez dodatku soli) 30 g

PRIPRAVKA

Zioła prowansalskie (bez dodatku soli)

30 g
159,67 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027

Produkty marki PRIPRAVKA

5.0
z 9 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa do kurczaka z wędzoną papryką (bez dodatku soli) 50 g

PRIPRAVKA

Przyprawa do kurczaka z wędzoną papryką (bez dodatku soli)

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 9 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa meksykańska do ziemniaków i warzyw 25 g

PRIPRAVKA

Przyprawa meksykańska do ziemniaków i warzyw

25 g
151,60 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2027
4.9
z 9 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa amerykańska do ziemniaków i warzyw 25 g

PRIPRAVKA

Przyprawa amerykańska do ziemniaków i warzyw

25 g
151,60 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2027
5.0
z 10 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa grecka do ziemniaków i warzyw 25 g

PRIPRAVKA

Przyprawa grecka do ziemniaków i warzyw

25 g
151,60 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2027
5.0
z 9 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa włoska do ziemniaków i warzyw 25 g

PRIPRAVKA

Przyprawa włoska do ziemniaków i warzyw

25 g
151,60 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028
4.9
z 10 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa do ryb ze skórką cytrynową i bazylią (bez dodatku soli) 45 g

PRIPRAVKA

Przyprawa do ryb ze skórką cytrynową i bazylią (bez dodatku soli)

45 g
122,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027
4.9
z 19 opinii
PRIPRAVKA Zioła Grecji - mieszanka przyprawowa z czosnkiem i trawą cytrynową 10 g

PRIPRAVKA

Zioła Grecji - mieszanka przyprawowa z czosnkiem i trawą cytrynową

10 g
249,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
5.0
z 15 opinii
PRIPRAVKA Zioła Francji - mieszanka przyprawowa z rozmarynem majerankiem i miętą 10 g

PRIPRAVKA

Zioła Francji - mieszanka przyprawowa z rozmarynem majerankiem i miętą

10 g
249,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
4.8
z 21 opinii
PRIPRAVKA Zioła Włoch - mieszanka przyprawowa z bazylią pomidorami i oregano 10 g

PRIPRAVKA

Zioła Włoch - mieszanka przyprawowa z bazylią pomidorami i oregano

10 g
249,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
4.7
z 9 opinii
PRIPRAVKA Curry z kurkumą i imbirem (bez dodatku soli) 50 g

PRIPRAVKA

Curry z kurkumą i imbirem (bez dodatku soli)

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027
5.0
z 7 opinii
PRIPRAVKA Skrzydełka meksykańskie (przyprawa grillowa z sokiem pomarańczowym) 30 g

PRIPRAVKA

Skrzydełka meksykańskie (przyprawa grillowa z sokiem pomarańczowym)

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
PRIPRAVKA Żeberka (przyprawa grillowa z wędzonymi pomidorami) 30 g

PRIPRAVKA

Żeberka (przyprawa grillowa z wędzonymi pomidorami)

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
PRIPRAVKA Sycylijska ryba (przyprawa grillowa z sokiem z limonki) 30 g

PRIPRAVKA

Sycylijska ryba (przyprawa grillowa z sokiem z limonki)

30 g
126,33 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa do mięsa mielonego (poddana obróbce parą) 30 g

PRIPRAVKA

Przyprawa do mięsa mielonego (poddana obróbce parą)

30 g
83,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store