Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Mieszanki przypraw
Do grilla
PRIPRAVKA Sycylijska ryba (przyprawa grillowa z sokiem z limonki)
Sycylijska ryba (przyprawa grillowa z sokiem z limonki) PRIPRAVKA 30g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

PRIPRAVKA Sycylijska ryba (przyprawa grillowa z sokiem z limonki)

30 g
PRIPRAVKA
Ukraina

Cena3,79 zł
126,33 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupiłаm przyprawę "Sycylijska ryba" z ciekawości, bo często przygotowuję ryby w domu i lubię próbować nowych mieszanek przypraw. Muszę przyznać, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Najbardziej spodobał mi się lekko cytrusowy aromat limonki, który świetnie podkreśla smak ryby. Dzięki temu danie jest świeże i lekkie, trochę w stylu śródziemnomorskim. Użyłаm tej przyprawy do pieczonego dorsza z oliwą i ziemniakami – wystarczyło posypać rybę przyprawą, dodać odrobinę oliwy i wstawić do piekarnika. Efekt był naprawdę bardzo smaczny. Duży plus za to, że mieszanka jest dobrze zbalansowana – czuć zioła, przyprawy i delikatną nutę limonki, ale nic nie jest zbyt intensywne. Przyprawa nie dominuje smaku ryby, tylko go fajnie podkreśla. Ogólnie bardzo udana przyprawa, szczególnie dla osób, które chcą szybko przygotować smaczną rybę bez kombinowania z wieloma dodatkami. Na pewno kupię ponownie!
16.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
uwielbiam ta przyprawę, jest idealna!
19.02.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
W końcu mieszanka do ryb, która zastępuje kilka innych, a gwarantuje pełnię smaku. Serdecznie polecam zwłaszcza do lososia
01.12.2025
1
0
Olha
zweryfikowano
Zgłaszam
Limonka dodaje lekkości, przepyszna przyprawa.
16.10.2025
1
0
MAŁGORZATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
126,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
30 g
Dostawca:
BONNELL SPÓŁKA Z OGR
Marka:
PRIPRAVKA
EAN:
4820195516812
Cena za kg:
126,33 zł/kg
Waga:
30 g
Marka:
PRIPRAVKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BONNELL SPÓŁKA Z OGR
EAN:
4820195516812

Produkty z kategorii Do grilla

4.9
z 107 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista 20 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.9
z 36 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka po staropolsku 25 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka po staropolsku

25 g
91,60 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2028
4.9
z 9 opinii
PRYMAT Przyprawa do bigosu 20 g

PRYMAT

Przyprawa do bigosu

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa koreańskie BBQ z sezamem i płatkami chili (kuchnia koreańska) 15 g

KAMIS

Przyprawa koreańskie BBQ z sezamem i płatkami chili (kuchnia koreańska)

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027
5.0
z 7 opinii
PRIPRAVKA Skrzydełka meksykańskie (przyprawa grillowa z sokiem pomarańczowym) 30 g

PRIPRAVKA

Skrzydełka meksykańskie (przyprawa grillowa z sokiem pomarańczowym)

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
PRIPRAVKA Żeberka (przyprawa grillowa z wędzonymi pomidorami) 30 g

PRIPRAVKA

Żeberka (przyprawa grillowa z wędzonymi pomidorami)

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
PRIPRAVKA Sycylijska ryba (przyprawa grillowa z sokiem z limonki) 30 g

PRIPRAVKA

Sycylijska ryba (przyprawa grillowa z sokiem z limonki)

30 g
126,33 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka

Produkty marki PRIPRAVKA

5.0
z 9 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa do kurczaka z wędzoną papryk�ą (bez dodatku soli) 50 g

PRIPRAVKA

Przyprawa do kurczaka z wędzoną papryką (bez dodatku soli)

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 10 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa grecka do ziemniaków i warzyw 25 g

PRIPRAVKA

Przyprawa grecka do ziemniaków i warzyw

25 g
151,60 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2027
4.9
z 9 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa meksykańska do ziemniaków i warzyw 25 g

PRIPRAVKA

Przyprawa meksykańska do ziemniaków i warzyw

25 g
151,60 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2027
4.9
z 9 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa amerykańska do ziemniaków i warzyw 25 g

PRIPRAVKA

Przyprawa amerykańska do ziemniaków i warzyw

25 g
151,60 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2027
5.0
z 9 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa włoska do ziemniaków i warzyw 25 g

PRIPRAVKA

Przyprawa włoska do ziemniaków i warzyw

25 g
151,60 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028
4.9
z 10 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa do ryb ze skórką cytrynową i bazylią (bez dodatku soli) 45 g

PRIPRAVKA

Przyprawa do ryb ze skórką cytrynową i bazylią (bez dodatku soli)

45 g
122,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027
4.8
z 16 opinii
PRIPRAVKA Zioła prowansalskie (bez dodatku soli) 30 g

PRIPRAVKA

Zioła prowansalskie (bez dodatku soli)

30 g
159,67 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
4.9
z 19 opinii
PRIPRAVKA Zioła Grecji - mieszanka przyprawowa z czosnkiem i trawą cytrynową 10 g

PRIPRAVKA

Zioła Grecji - mieszanka przyprawowa z czosnkiem i trawą cytrynową

10 g
249,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
5.0
z 15 opinii
PRIPRAVKA Zioła Francji - mieszanka przyprawowa z rozmarynem majerankiem i miętą 10 g

PRIPRAVKA

Zioła Francji - mieszanka przyprawowa z rozmarynem majerankiem i miętą

10 g
249,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
4.8
z 21 opinii
PRIPRAVKA Zioła Włoch - mieszanka przyprawowa z bazylią pomidorami i oregano 10 g

PRIPRAVKA

Zioła Włoch - mieszanka przyprawowa z bazylią pomidorami i oregano

10 g
249,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
4.7
z 9 opinii
PRIPRAVKA Curry z kurkumą i imbirem (bez dodatku soli) 50 g

PRIPRAVKA

Curry z kurkumą i imbirem (bez dodatku soli)

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027
5.0
z 7 opinii
PRIPRAVKA Skrzydełka meksykańskie (przyprawa grillowa z sokiem pomarańczowym) 30 g

PRIPRAVKA

Skrzydełka meksykańskie (przyprawa grillowa z sokiem pomarańczowym)

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
PRIPRAVKA Żeberka (przyprawa grillowa z wędzonymi pomidorami) 30 g

PRIPRAVKA

Żeberka (przyprawa grillowa z wędzonymi pomidorami)

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
PRIPRAVKA Przyprawa do mięsa mielonego (poddana obróbce parą) 30 g

PRIPRAVKA

Przyprawa do mięsa mielonego (poddana obróbce parą)

30 g
83,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store