Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Mieszanki przypraw
Do grilla
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista
Przyprawa do kurczaka złocista KAMIS 20g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 107 opinii

KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista

20 g
KAMIS
Polska

Cena2,29 zł
114,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Przyprawa do kurczaka firmy Kamis może być doskonałym dodatkiem do wielu potraw z kurczaka, którymi można podjąć naszych gości. Odpowiednio aromatyczna przyprawa do kurczaka pobudza apetyt dzięki obecności kapsaicyny w chili, może stać się również dobrym elementem odchudzania. Kapsaicyna ma również właściwości antynowotworowe.

Przyprawa do kurczaka to zbiór takich przypraw, jak chili, curry, papryka słodka, imbir, pieprz czarny czy czosnek. W bardzo dobry sposób jest w stanie przemienić nawet naprawdę nudne danie w coś atrakcyjnego.

Przyprawa do kurczaka firmy Kamis może być stosowana do takich potraw, jak:

  • Udka z kurczaka pieczone
  • Kurczak nadziewany grzybami
  • Chrupiące skrzydełka
  • Pierś z kurczaka

Cechy

z naturalnymi składnikami


KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista


Produkt dostępny
Data przydatności: 20.01.2029
Dostępne warianty
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
683.00 kJ
8.1%
Wartość energetyczna (kcal)
164.00 kcal
8.2%
Tłuszcz (g)
6.50 g
9.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.80 g
4.0%
Węglowodany (g)
14.00 g
5.4%
w tym cukry (g)
2.60 g
2.9%
Białko (g)
7.00 g
14.0%
Sól (g)
54.30 g
905.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
107 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Super!
07.02.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
przyprawa w sam raz do kurczaka na rodzinny obiad
08.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
114,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
20 g
Dostawca:
MCCORMICK
Marka:
KAMIS
EAN:
5900084283434
Cena za kg:
114,50 zł/kg
Waga:
20 g
Marka:
KAMIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MCCORMICK
EAN:
5900084283434

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Szaszłyki z kurczaka z salsą z mango Przygotowanie 35 min Gotowanie 6 min Porcje 4 Składniki: 400 g filetów z kurczaka 2 łyżeczki przyprawy do kurczaka złocistej Kamis 2 łyżki oleju 2 łyżki miodu 4 łyżki soku z limonki 2 duże dojrzałe mango pokrojone w kostkę o grubości ok. 1 cm 1 mała czerwona cebula pokrojona w drobną kostkę ½ zielonej papryki pokrojonej w drobną kostkę 1 łyżka octu winnego z białego wina Kamis ½ łyżeczki chili Kamis 2 łyżeczki liści kolendry Kamis sól, pieprz do smaku patyki do szaszłyków 1. Kurczaka pokrój na długie paski, oprósz przyprawą, dodaj 1 łyżkę oleju, dokładnie wymieszaj, a następnie nadziewaj wzdłuż na patyki, odstaw na 30 min. 2. Miód wymieszaj z sokiem z limonki. 3. Do mango dodaj cebulę, paprykę, ocet, chili, kolendrę oraz ½ miodu z sokiem z limonki, dopraw solą i pieprzem, dokładnie wymieszaj. 4. Szaszłyki smaż na patelni ok. 3 min po każdej stronie, na koniec posmaruj miodem z sokiem z limonki, podawaj z salsą z mango.


Informacje producenta

Marka

Kamis


Marka standaryzowana

MarkaKamis

Opis produktu

Bez dodatku glutaminianu monosodowego Bez dodatku konserwantów


Dodatkowe informacje

Więcej inspiracji na stronie www.kamis.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mieszanka przyprawowa

Wariant przyprawa do kurczaka złocista


Informacje o dodatkach: pozostały tekst

bez dodatku glutaminianu monosodowego


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Polsce

Produkty z kategorii Do grilla

4.9
z 107 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista 20 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.9
z 9 opinii
PRYMAT Przyprawa do bigosu 20 g

PRYMAT

Przyprawa do bigosu

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 36 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka po staropolsku 25 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka po staropolsku

25 g
91,60 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2028
5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa koreańskie BBQ z sezamem i płatkami chili (kuchnia koreańska) 15 g

KAMIS

Przyprawa koreańskie BBQ z sezamem i płatkami chili (kuchnia koreańska)

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027
5.0
z 7 opinii
PRIPRAVKA Skrzydełka meksykańskie (przyprawa grillowa z sokiem pomarańczowym) 30 g

PRIPRAVKA

Skrzydełka meksykańskie (przyprawa grillowa z sokiem pomarańczowym)

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
PRIPRAVKA Żeberka (przyprawa grillowa z wędzonymi pomidorami) 30 g

PRIPRAVKA

Żeberka (przyprawa grillowa z wędzonymi pomidorami)

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
PRIPRAVKA Sycylijska ryba (przyprawa grillowa z sokiem z limonki) 30 g

PRIPRAVKA

Sycylijska ryba (przyprawa grillowa z sokiem z limonki)

30 g
126,33 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka

Produkty marki KAMIS

4.9
z 29 opinii
KAMIS Musztarda stołowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda stołowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa do frytek i ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do frytek i ziemniaków

20 g
99,50 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 42 opinii
KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 345 opinii
KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z ziemniaków

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2028
5.0
z 96 opinii
KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 44 opinii
KAMIS Papryka słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka słodka mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 54 opinii
KAMIS Papryka wędzona słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka wędzona słodka mielona

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
5.0
z 24 opinii
KAMIS Papryka ostra mielona 16 g

KAMIS

Papryka ostra mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
5.0
z 14 opinii
KAMIS Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny) 20 ml

KAMIS

Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny)

20 ml
699,50 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 130 opinii
KAMIS Oregano 8 g

KAMIS

Oregano

8 g
281,25 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 179 opinii
KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości 16 g

KAMIS

Czosnek granulowany mielony w całości

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków 20 g

KAMIS

Przyprawa chińska - 5 smaków

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028
5.0
z 5 opinii
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki 20 g

KAMIS

Przyprawa do sosu tzatziki

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do żurku i barszczu białego 20 g

KAMIS

Przyprawa do żurku i barszczu białego

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029
4.9
z 56 opinii
KAMIS Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią 12 g

KAMIS

Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią

12 g
207,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store