Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Musztarda
Delikatesowa
KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna)
Musztarda delikatesowa (łagodna) KAMIS 185g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 96 opinii

KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna)

185 g
KAMIS
Polska
1 szt.8 szt.

Cena promocyjna3,49 zł
18,86 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (13% taniej)
Kaucja: + 0,50 zł

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Musztarda delikatesowa Kamis jest idealna jako dodatek do sosów oraz marynat. Świetnie smakuje z mięsem lub kiełbaską. Musztarda od wielu lat wykorzystywana jest w polskiej kuchni do przygotowywania wielu potraw. Jej interesujący smak nadaje ciekawego charakteru posiłkom.

Musztardę delikatesową można wykorzystać do potraw z grilla, smażonych, a także przekąsek. Świetnie smakuje z jajkami, czasem dodawana również do sałatek. Łagodny smak musztardy sprawia, że każdy posiłek z jej odrobiną smakuje lepiej.

Musztarda delikatesowa - dodatek do popularnych potraw:

  • Idealna do dań z grilla
  • Świetnie smakuje z mięsem pieczonym
  • Najlepszy dodatek do sosów

Cechy

łagodna

bez dodatku konserwantów


KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna)


Produkt dostępny
Data przydatności: 26.02.2027
Dostępne warianty
KAMIS Musztarda miodowa (łagodna)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
419.00 kJ
5.0%
Wartość energetyczna (kcal)
100.00 kcal
5.0%
Tłuszcz (g)
4.40 g
6.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
10.00 g
3.8%
w tym cukry (g)
8.70 g
9.7%
Białko (g)
3.30 g
6.6%
Sól (g)
2.56 g
42.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
96 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
19.12.2025
0
0
Kazimiera
zweryfikowano
Zgłaszam
według mnie najlepsza do paróweczek
17.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
18,86 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
185 g
Dostawca:
MCCORMICK
Marka:
KAMIS
EAN:
5900084229456
Cena za kg:
18,86 zł/kg
Waga:
185 g
Marka:
KAMIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MCCORMICK
EAN:
5900084229456

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Zabezpieczyć przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Najlepiej spożyć przed: patrz góra słoika.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Kamis


Marka standaryzowana

MarkaKamis

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Doskonała do burgerów, hot dogów, parówek, idealny dodatek do kanapek i wędlin. Odpowiednie dla wegan


Dodatkowe informacje

Odkryj więcej inspiracji i smaków! www.kamis.pl


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Musztarda

Wariant delikatesowa


Informacje o dodatkach: pozostały tekst

bez dodatku substancji konserwujących


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Polsce

Produkty z kategorii Delikatesowa

5.0
z 96 opinii
KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.9
z 54 opinii
PRYMAT Musztarda delikatesowa (łagodna) 185 g

PRYMAT

Musztarda delikatesowa (łagodna)

185 g
14,54 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 62 opinii
SPOŁEM KIELCE Musztarda kielecka delikatesowa 190 g

SPOŁEM KIELCE

Musztarda kielecka delikatesowa

190 g
15,74 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.9
z 45 opinii
ROLESKI Musztarda stołowa delikatesowa 175 g

ROLESKI

Musztarda stołowa delikatesowa

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.9
z 7 opinii
KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 290 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

290 g
23,41 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026

Produkty marki KAMIS

4.9
z 29 opinii
KAMIS Musztarda stołowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda stołowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa do frytek i ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do frytek i ziemniaków

20 g
99,50 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 42 opinii
KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 345 opinii
KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z ziemniaków

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2028
5.0
z 44 opinii
KAMIS Papryka słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka słodka mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 54 opinii
KAMIS Papryka wędzona słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka wędzona słodka mielona

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
5.0
z 24 opinii
KAMIS Papryka ostra mielona 16 g

KAMIS

Papryka ostra mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
5.0
z 14 opinii
KAMIS Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny) 20 ml

KAMIS

Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny)

20 ml
699,50 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 130 opinii
KAMIS Oregano 8 g

KAMIS

Oregano

8 g
281,25 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 179 opinii
KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości 16 g

KAMIS

Czosnek granulowany mielony w całości

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
4.9
z 107 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista 20 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków 20 g

KAMIS

Przyprawa chińska - 5 smaków

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028
5.0
z 5 opinii
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki 20 g

KAMIS

Przyprawa do sosu tzatziki

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do żurku i barszczu białego 20 g

KAMIS

Przyprawa do żurku i barszczu białego

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029
4.9
z 56 opinii
KAMIS Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią 12 g

KAMIS

Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią

12 g
207,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store