Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Mieszanki przypraw
Do dań kuchni świata
Azjatyckie
KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków
Przyprawa chińska   5 smaków KAMIS 20g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 16 opinii

KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków

20 g
KAMIS
Polska

Cena3,19 zł
159,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

z naturalnymi składnikami

mieszanka przyprawowa

bez dodatku glutaminianu monosodowego

bez dodatku konserwantów


KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.12.2028
Dostępne warianty
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
947.00 kJ
11.3%
Wartość energetyczna (kcal)
228.00 kcal
11.4%
Tłuszcz (g)
6.90 g
9.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.90 g
4.5%
Węglowodany (g)
20.00 g
7.7%
w tym cukry (g)
0.70 g
0.8%
Białko (g)
8.40 g
16.8%
Sól (g)
24.40 g
406.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
no to zajebista mieszanka jest
23.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jedna z najlepszych mieszanek przypraw. Pycha!
12.12.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.08.2026
0
0
Filip
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Patrik
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2025
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
159,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
20 g
Dostawca:
MCCORMICK
Marka:
KAMIS
EAN:
5900084272940
Cena za kg:
159,50 zł/kg
Waga:
20 g
Marka:
KAMIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MCCORMICK
EAN:
5900084272940

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Bowl z krewetkami w pomarańczowej glazurze Przygotowanie 25 min, gotowanie 25 min, porcje 4 Składniki: 200 g ryżu jaśminowego 1 kapusta pak choy 2 łyżki oleju sezamowego ½ łyżeczki imbiru Kamis ½ łyżeczki czosnku granulowanego Kamis 500 ml soku pomarańczowego 1½ łyżeczki Przyprawy chińskiej 5 smaków Kamis 1 łyżka miodu 400 g surowych krewetek 2 łyżki oleju rzepakowego 100 g marchewki pokrojonej w cienkie paski 100 g białej rzepy pokrojonej w grube paski 1 łyżka uprażonego białego sezamu 1 Ryż ugotuj wg wskazówek z opakowania. 2 Pak choy pokrój w duże kawałki, podsmaż na średnio rozgrzanym oleju sezamowym z imbirem i czosnkiem, zdejmij z patelni. 3 Na tą samą patelnię wlej sok pomarańczowy, dodaj przyprawę, miód, redukuj do uzyskania gęstej konsystencji. 4 Na drugiej patelni, na pozostałym oleju smaż przez 2-3 min krewetki, następnie przełóż je do gorącej glazury pomarańczowej. 5 W misce ułóż ryż z warzywami, dodaj krewetki, wszystko oprósz sezamem.


Informacje producenta

Marka

Kamis


Marka standaryzowana

MarkaKamis

Dodatkowe informacje

Więcej inspiracji na stronie www.kamis.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mieszanka przyprawowa

Wariant przyprawa chińska 5 smaków

Produkty z kategorii Do dań kuchni świata

4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków 20 g

KAMIS

Przyprawa chińska - 5 smaków

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028
5.0
z 27 opinii
PRYMAT Przyprawa do kuchni chińskiej 25 g

PRYMAT

Przyprawa do kuchni chińskiej

25 g
75,60 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa Butter Chicken (kuchnia indyjska) z kminem rzymskim i kardamonem 15 g

KAMIS

Przyprawa Butter Chicken (kuchnia indyjska) z kminem rzymskim i kardamonem

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2027
5.0
z 23 opinii
KAMIS Przyprawa Udon 7 smaków z sezamem i sosem sojowym (kuchnia japońska) 15 g

KAMIS

Przyprawa Udon 7 smaków z sezamem i sosem sojowym (kuchnia japońska)

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2027
5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa koreańskie BBQ z sezamem i płatkami chili (kuchnia koreańska) 15 g

KAMIS

Przyprawa koreańskie BBQ z sezamem i płatkami chili (kuchnia koreańska)

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027
4.9
z 16 opinii
WINIARY Kurczak po japońsku Teriyaki - pasta do smażenia 65 g

WINIARY

Kurczak po japońsku Teriyaki - pasta do smażenia

65 g
99,85 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 22 opinii
KAMIS Przyprawa tajskie curry z kolendrą i pieprzem cayenne (kuchnia tajska) 15 g

KAMIS

Przyprawa tajskie curry z kolendrą i pieprzem cayenne (kuchnia tajska)

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2028
5.0
z 11 opinii
HOUSE OF ASIA Przyprawa 5 smaków 20 g

HOUSE OF ASIA

Przyprawa 5 smaków

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 5 opinii
HOUSE OF ASIA Przyprawa kuchni chińskiej 20 g

HOUSE OF ASIA

Przyprawa kuchni chińskiej

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 3 opinii
KOTANYI Przyprawa chińska 5 smaków 20 g

KOTANYI

Przyprawa chińska 5 smaków

20 g
189,50 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2028

Produkty marki KAMIS

4.9
z 29 opinii
KAMIS Musztarda stołowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda stołowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa do frytek i ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do frytek i ziemniaków

20 g
99,50 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 42 opinii
KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 345 opinii
KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z ziemniaków

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2028
5.0
z 96 opinii
KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 44 opinii
KAMIS Papryka słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka słodka mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 54 opinii
KAMIS Papryka wędzona słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka wędzona słodka mielona

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
5.0
z 24 opinii
KAMIS Papryka ostra mielona 16 g

KAMIS

Papryka ostra mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
5.0
z 14 opinii
KAMIS Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny) 20 ml

KAMIS

Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny)

20 ml
699,50 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 130 opinii
KAMIS Oregano 8 g

KAMIS

Oregano

8 g
281,25 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 179 opinii
KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości 16 g

KAMIS

Czosnek granulowany mielony w całości

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
4.9
z 107 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista 20 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
5.0
z 5 opinii
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki 20 g

KAMIS

Przyprawa do sosu tzatziki

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do żurku i barszczu białego 20 g

KAMIS

Przyprawa do żurku i barszczu białego

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029
4.9
z 56 opinii
KAMIS Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią 12 g

KAMIS

Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią

12 g
207,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store