Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Mieszanki przypraw
Do dań kuchni świata
Włoskie
KAMIS Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią
Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią KAMIS 12g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 56 opinii

KAMIS Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią

12 g
KAMIS
Polska

Cena2,49 zł
207,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

z naturalnymi składnikami

bez dodatku glutaminianu monosodowego

bez dodatku konserwantów


KAMIS Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią


Produkt dostępny
Data przydatności: 21.01.2028

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1270.00 kJ
15.1%
Wartość energetyczna (kcal)
301.00 kcal
15.1%
Tłuszcz (g)
1.10 g
1.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
53.00 g
20.4%
w tym cukry (g)
28.00 g
31.1%
Białko (g)
12.00 g
24.0%
Sól (g)
6.10 g
101.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
56 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Suszone pomidory uwielbiam jako dodatek do wielu potraw. Świetnie podkręcają smak.
05.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje ulubione suszone pomidory
03.12.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry smak i zapach
24.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
207,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
12 g
Dostawca:
MCCORMICK
Marka:
KAMIS
EAN:
5900084279680
Cena za kg:
207,50 zł/kg
Waga:
12 g
Marka:
KAMIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MCCORMICK
EAN:
5900084279680

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Sałatka z fety, arbuza i awokado Przygotowanie 15 min Gotowanie 0 min Porcje 4 Składniki: 1 opakowanie sera feta pokrojonego w grubą kostkę 2 łyżki oliwy z oliwek 1½ łyżki suszonych pomidorów z czosnkiem i bazylią Kamis 1 dojrzałe awokado 400 g arbuza 1 mała czerwona cebula pokrojona w drobną kostkę 1. Do fety dodaj oliwę, suszone pomidory z czosnkiem i bazylią, delikatnie wymieszaj. 2. Dodaj pokrojone w grubą kostkę awokado i arbuza oraz cebulę, wymieszaj. 3. Odstaw na 30 min do lodówki.


Informacje producenta

Marka

Kamis


Marka standaryzowana

MarkaKamis

Dodatkowe informacje

Więcej inspiracji na stronie www.kamis.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mieszanka przyprawowa

Wariant suszone pomidory z czosnkiem i bazylią

Produkty z kategorii Do dań kuchni świata

4.9
z 56 opinii
KAMIS Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią 12 g

KAMIS

Suszone pomidory z czosnkiem i bazylią

12 g
207,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
5.0
z 27 opinii
PRYMAT Przyprawa do kuchni włoskiej 15 g

PRYMAT

Przyprawa do kuchni włoskiej

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 15 opinii
LA DROGHERIA Pasta Aglio Olio - mieszanka przyprawowa 15 g

LA DROGHERIA

Pasta Aglio Olio - mieszanka przyprawowa

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2027
5.0
z 8 opinii
LA DROGHERIA Pasta Bolognese - mieszanka przyprawowa 15 g

LA DROGHERIA

Pasta Bolognese - mieszanka przyprawowa

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-06-2027
5.0
z 7 opinii
LA DROGHERIA Pasta Carbonara - mieszanka przyprawowa 15 g

LA DROGHERIA

Pasta Carbonara - mieszanka przyprawowa

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-04-2027

Produkty marki KAMIS

4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa do frytek i ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do frytek i ziemniaków

20 g
99,50 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
4.9
z 29 opinii
KAMIS Musztarda stołowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda stołowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 42 opinii
KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z ziemniaków

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2028
5.0
z 347 opinii
KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 97 opinii
KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 44 opinii
KAMIS Papryka słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka słodka mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 54 opinii
KAMIS Papryka wędzona słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka wędzona słodka mielona

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
5.0
z 24 opinii
KAMIS Papryka ostra mielona 16 g

KAMIS

Papryka ostra mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
5.0
z 14 opinii
KAMIS Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny) 20 ml

KAMIS

Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny)

20 ml
699,50 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 130 opinii
KAMIS Oregano 8 g

KAMIS

Oregano

8 g
281,25 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 179 opinii
KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości 16 g

KAMIS

Czosnek granulowany mielony w całości

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
4.9
z 107 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista 20 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków 20 g

KAMIS

Przyprawa chińska - 5 smaków

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028
5.0
z 5 opinii
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki 20 g

KAMIS

Przyprawa do sosu tzatziki

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do żurku i barszczu białego 20 g

KAMIS

Przyprawa do żurku i barszczu białego

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store